Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

  

5 godzin temu, GearsUp napisał:

Bardzo słabe playoffy, mało emocji, dram itp Szczerze dla mnie ciekawe były tylko mecze z Warriorsami

 

Co? Pełno fajnych historii, Knicks wywalający Cavs, Butler grający jak MJ vs Bucks, Lakers robiący finał konferencji mimo fatalnego początku sezonu, GSW game 7 vs Kings, Lebron vs Curry możliwe, że ostatni raz, Jokic grający All Time PO, zacięte Boston vs Sixers, Heat rewanżujący się Celtics za poprzedni sezon, Booker grający jak lepszy Kobe, Brooks gadający głupoty o Lebronie i odpalający cegły potem, Murray grający tak dobrze po ACL'u.

To co nie dowodziło to na pewno elimination games, zazwyczaj blowouty.

 

Ale teraz to co misie lubią najbardziej, czyli Offseason, który zaczniemy informacją o karze dla Moranta xd

Edytowane przez wojtas011
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mój team wiadomo, że już od pewnego czasu na rybach, ale cieszę się z Denver (a nie np LA czy inne Suns). 
Metodycznie i organicznie budowana drużyna, grająca bardzo zespołowo z bilansem między off i def, oparta o swoje wybory w drafcie, z fajną chemią team&coach. No kurde coś mi to przypomina :philosoraptor: :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, jakby zbudowali jakąś dynastię w Denver, Jokić nie gra mocno fizycznością, wiec powinien jeszcze z 5 lat prime'u pociągnąć lekko (o ile nie zabije się w Samborze na koniu). Na zachodzie mocne przetasowania powinny im pomóc (burdel w Suns, Warriors też chyba idą już w dół na dobre, Mavs są w dupie, Clippers wiecznie kontuzjowani, Morant zaraz dostanie bana, Wolves chcą prawdopodobnie dealować Townsem, Lebron ma 50 lat, Rockets chcą już wygrywać z powrotem, Kings też nie wiadomo czy to nie jednorazowy sezon). Poza tym Jokic wygląda na fajnego ziomka, takiego z którym poszedłbyś na Knjaza Milosa, a nie pomachać bronią na livie na instagramie

 

Brak opisu.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Michael Jordan ma w końcu sprzedać Charlotte Hornets, za 3 miliardy dolarów.

 

 

To jest to jak działa świat. Ludzie pracują, coś robią, muszą być potrzebni, zarabiają ileś tam. Taki MJ kupuje klub za niecałe 300 mln, bo go stać... robi kiepską robotę, klub nie miał ani jednego dobrego sezonu, same średnie albo słabe, w tym jeden rekordowo słaby. Nie da się powiedzieć, żeby robił jakąkolwiek kompetentną robotę, a zarobi na tym miliardy dolarów. Tyle co na całej karierze koszykarskiej, reklamodawcach itd. Na niczym się tak nie zarabia jak na byciu bogatym.

Odnośnik do komentarza

Bekę z Wizards to miałem jak dali Bealowi ten kontrakt. Teraz inny zespół wierzy, że to jest świetny pomysł. No zobaczymy. Już w tym sezonie czytałem tutaj przez tyle miesięcy, jak to nikt nie ma szans zatrzymać Suns z Durantem (no, może Warriors). 

Mi się to kojarzy z Westbrookiem na starsze lata, i innymi takimi gwiazdami wcześniej. Na boxscore patrzysz i jest wypełnione punktami, ale wynik z tego żaden. Beal był świetny 6 lat temu.

 

Niemal bardziej mnie obchodzi gdzie trafi Chris Paul, szczerze mówiąc. On to akurat mi historię poprawiania wyników. Gdyby nie jego kontuzja, może by daleko zaszli i Suns.

Ale może pora na emeryturę.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Gregorius said:

Też właśnie sobie dziś pomyślałem, że CP3 wyląduje w Lakers po wykupie. A Suns muszą teraz chyba handlować Aytonem żeby sklecić jakikolwiek roster i ciekawe jak zweryfikuje go rynek.

 

Bez wymiany Aytona 5 i 6 graczem w składzie to będzie ktoś z ekipy Payne/Okogie/Craig/Warren :reggie: 162 miliony rocznie na 4 graczy, no biedy nie ma. Jednocześnie raczej nikt z trójki Beal/Booker/Durant nie ma historii żelaznego zdrowia przez 82 mecze w sezonie i potem playoffy. Rozumiem całkowicie ruch Suns, mają jeszcze z rok maks dwa na zdobycie czegoś z Durantem to poszli all-in, ale rozmienienie Aytona na 2 dobrych graczy może wyjść na zdrowie, bo raczej nie będzie zadowolony z oddawania 6-8 rzutów na mecz, a tyle może mu zostać mniej więcej. 

 

Ale i tak cały skład pachnie mi Clippers - na papierze najmocniejsza piątka ligi, a potem kontuzje i odpadnięcie w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...