Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

NBA drama nie zwalnia:

 

- Warriors kompletnie przez ten rok zlali temat tego, co zrobił Draymond. Wyrazili tylko obrażenie że wyciekło wideo, przez cały rok tylko patrzyli i jak zobaczyli że Dray gra dobrze a Poole źle, to pozbyli się tego drugiego i tyle. Po Twitterze krąży info, że ponoć Poole od razu po wymianie kliknął "unfollow" na koncie Draymonda Greena mdr

 

- CP3 w Warrrios, fani Warriors nikogo tak nie kochają jak Chrisa Paula i ich mecze były bardzo zdrowe i czyste mdr

 

- Malcolm Brogdon wróci na następny sezon wiedząc, że jest w klubie tylko dlatego, że był kontuzjowany... i z tego powodu Celtics utracili ukochanego przez tak wielu Smarta. No pressure

Odnośnik do komentarza

Wembanyama oficjalnie ma 222 bez butów.

 

 

Niedługo otwiera się wolna agencja i pewnie jak zwykle 200 ruchów. Nie ma wielkich story, ale parę jest:

 

- Damian Lillard do Heat? Ciągle wydaje się to jedyną opcją, chociaż trudno powiedzieć, na czym stanęło po stronie Portland. Lillard mówi że chętnie zostanie, chyba że sam team uzna że chce przebudowy i młodych. Tak naprawdę to nie czuję podjary. Nawet nie zanosi się, żeby Lillard faktycznie chciał odejść. 

 

- odejście Draymonda Greena byłoby szokiem. Na razie wszystko wskazuje na to, że Dray chce podpisać długi kontrakt w GSW. Ale czy można uznać Draymonda za stabilną osobę...

 

- w to że Harden odejdzie do Rockets w tym roku też jakoś strasznie na razie nie wierzę

 

- w skrócie mówiąc, żadna wielka gwiazda nie jest obecnie na drodze żeby zmienić klub przed październikiem... ale NBA ostatnio zawsze zaskakuje dramą

 

- co z Denver? Najważniejsze to oczywiście Bruce Brown, ich 6th man który urósł do miana bohatera i pewnie sobie wyobraża, że bez Jokicia też będzie taki dobry i może dostać 3x więcej kasy niż jego opcja w Denver. Wygląda na to, że Nuggets nie zamierzają NIC zmieniać, włącznie z chęcią zachowania DeAndre Jordana, Jeffa Greena i reszty tej paździerzy - ale to nie znaczy, że ci nie odejdą gdzie indziej za kasą. Chciałoby się, żeby do Nuggets po mistrzostwie przyszła jakaś lepsza ławka, bo tak naprawdę ta jest koszykarsko słabiutka, ale nie wiem, jakie są na to szanse...

 

 

Reszta ruchów zacznie się toczyć w reakcji na to, co będzie w Portland, i na szczegóły nowego zbiorowego układu pracy, który... ciągle nie jest dostarczony do klubów. Detale będą decydować o tym, jakie ruchy kto będzie mógł zaplanować, i na pewno lada dzień ruszy karuzela. Dopiero potem wolne lato.

Odnośnik do komentarza

Co do Heat to jestem nieco sceptyczny. Wygląda na to, że mogą stracić kilku graczy, którzy właśnie byli heroiczni w playoffach w swoich rolach, żeby dostać 33-letniego Lillarda. Jasne, na rzut oka jak zostają Butler, Bam i Caleb, a dochodzi świetny Lillard, to niby super i ekipa najmocniejsza. Ale tego typu ruchy już nie raz nie sprostały oczekiwaniom. No, wiele zależeć będzie od efektu finalnego w składzie.

 

Suns to przykład ekipy która uwierzyła w gwiazdy. Odpuszczają Jocka Landale'a, kolesia który przeciw Nuggets grał lepiej niż Ayton mdr. Ciągle wierzą w tę wersję, że żeby wygrywać trzeba gromadzić gwiazdy i nic innego prawie nie gra, wielu fanów by im nie wybaczyło gdyby odpuścili Aytona, mówiliby o tym że klub woli oszczędzać kasę niż wygrywać. I teraz z roku na rok, im bardziej Ayton jest nieprzydatny, tym bardziej Suns czują, że muszą próbować uzasadnić poświęcanie na niego takiej kasy. 

 

 

Transakcje ruszyły, a jeszcze chwila do oficjalnego otwarcia agencji hehe.

 

Bruce Brown podobno blisko Pacers... widać mistrzostwo nie ma aż tak uzależniającego smaku hehe. Podobno ponad 20 mln rocznie... za Bruce'a Browna lol...

 

Cap jednak robi swoje w tej lidze. Rockets mogą podpisać kilku ciekawych graczy tylko dlatego, że mogą dać im więcej kasy. Podobnie tacy Pacers. Nie każdego ciśnie żeby grać w najsilniejszej ekipie, kasa robi jednak nadal swoje.

 

 

 

Harden na razie budzi wiele dyskusji, jest Portland, jest Chicago, Los Angeles. Jego wymiany i Lillarda wywołają jeszcze wiele ruchu w najbliższych dniach w całej lidze jako domino.

 

 

Warriors mają stracić DiVincenzo, ale zyskać Dario Saricia. Draymond kontrakt na 4 lata, łącznie 100 mln. Więcej niż się spodziewałem. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Gabe Vincent w Lakers, Max Strus w Cleveland. 

 

Schroder opuszcza Lakers, idzie do Toronto, IMO średni news dla Jezioranów.

 

Fred VanVleet dostał maxa (jakiego mógł) w Houston. Skończyła się era tankowania w Rockets, którzy rozmawiają też z wieloma innymi solidnymi graczami. Teraz będzie ten trudniejszy etap, czyli jak gdziekolwiek zajść z Fredem VanVleetem jako liderem. Koleś jest świetny, ale sam nie wystarczy na jakiś od razu sukces.

 

 

 

Dillon Brooks może też trafić do Rockets - rozmawiał też z dobrymi ekipami, ale te chyba nie mają kasy. W Memphis, poza zdobyciem Smarta za Tyusa Jonesa, teraz podpisano też Derricka Rose'a. Grizzlies raczej nie zużyli miejsca w składzie oczekując, że Rose będzie grał, może ma być doświadczonym wzorem dla Ja hehe.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Fred dostaje teraz więcej rocznie niż wynosi jego FG%

 

Bane dostał maxa, nie jestem przekonany czy gracz bez żadnego All NBA czy nawet All Star zasługuje na taką kasę, ma łatkę gymrat i statystycznie trajektoria statystyk indywidualnych pokrywa się z Klayem, no zobaczymy, na razie to tak nie boli, bo udało im się podpisać JJJ na promocji

Grizzlies kompletują Guns n Roses, jeden goni z bronią a drugi zamieszany w gwałt...

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczony reakcjami w necie na temat Bane'a. Serio nie myślałem, że tam są jakieś wątpliwości u ludzi. O tym jak gra Bane już pisałem nieraz. No ale ok, po przemyśleniu, oddaje mniej rzutów na mecz niż "supergwiazdy" więc jest gorszym koszykarzem dla ekipy NBA, w sumie tak to działa w tym świecie.

 

Bane'a mieć na 5 lat za 200 milionów źle, a Bradleya Beala na 4 lata za 200 milionów dobrze mdr. Ludzie piszą, że Grizzlies ZNISZCZYLI, ZABILI swój zespół mdr.

 

Bane pod nieobecność Moranta (czyli przez większość czasu hehe) jest normalną pierwszą opcją, nie taką dominującą wszystko pierwszą jak Doncić, ale normalną, i jest zajebiście efektywny w obronie i w ataku robiąc to. Serio przy tym, jacy ludzie dostają maxa, to jednak no byłem bardzo zaskoczony tymi reakcjami w pierwszym momencie. Nawet nigdy nie myślałem, że jest opcja żeby Grizzlies mu tego nie dali.

 

 

Już wiadomo, za co będę trzymał kciuki w przyszłym sezonie hehe. Ale od Celtics którzy pod wodzą Irvinga będą nie do zatrzymania, przez Giannisa 100x lepszego od innych graczy, niepowstrzymanych Nets przez Lakers po w ostatnim sezonie Suns (tylko Suns mają szanse zatrzymać Warriors na Zachodzie!), jakoś jestem przyzwyczajony że moi "faworyci" nie zawodzą zazwyczaj hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...