Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS3?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

tradycja tego wymagała ps one pozniej ps2 przyszła pora na ps3:)))

zartuje najwaniejsze sa grya oto kilkapowodow

 

a jeden z waniejszych to:

 

UNCHARTED 2

 

GOW3

 

GT5

 

TEKKEN 6 (OCZYWISCIE X-TEZ WYJDZIE)

 

infamous

 

no i bardziej pasuje mi pad sony moze to kwestia przyzwyczjania przez zlata ktorejestem zwiaznany z konsolą sony ale po prosty jak dla mnie jest idealny

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dla gier. Skończyła jako odtwarzacz DVD/DIVX.

Ma w domu odtwarzacz Blu-Ray, a odpala DVD i Divxy... człowieku ocknij się!

 

PS: Trochę głupie to pytanie, skoro większość ludzi ma już konsolę ze dwa lata, powinnmo raczej brzmieć, jak korzystasz z PS3 czy coś. Ja gram i oglądam filmy HD mniej więcej 60 na 40% ale kupiłem głównie dla gier (dlatego to pytanie jest bez sensu).

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dlaczego kupilem PS3? Proste - wczesniej bylem fanem PSX'a i PS2, w miedzy czasie nabylem takze PSP, a wiec wybor mogl byc tylko jeden :thumbsup:

 

PS3 podoba mi sie z wygladu, oraz jako prawdziwe centrum multimedialne.

 

Konsole mam od stycznia 2008 i powiem szczerze, ze na poczatku nie mialem w co grac. Rozpykalem tylko pare gierek, a potem czekalem na cos na prawde godnego.

Mamy teraz pazdziernik 2009 i gier na PS3 jest prawdziwe zatrzesienie! Dziwie sie niektorym, ktorzy twierdza, ze na Chlebaku nie ma w co pykać. Juz teraz nadrabianie zaleglosci zajelo by przecietnemu graczowi jakis rok(mowa o najlepszych tytulach), a w kolejce czeka istna wataha gier, i to w wiekszosci ambitnych. Nic, tylko grac!!!

Odnośnik do komentarza

A ja kupiłem najpierw X-360. I było fajnie. Po roku zrobiłem na 2 tygodnie wymianke z kolesiem na jego ps3. Ja chciałem przejsc MGS4 i Uncharted a On miał parcie na gearsy. Pograłem dwa tygodnie , odmieniłem się z kolesiem i nastepnego dnia pojechałem po PS3. To jest prawdziwa maszyna. Granie w exclusivy które bardziej do mnie trafiają niż ex-y na xboxa, przejrzysty xmb którego polubiłem korzystając z PSP. Filmy BD, internet, psstore, online za darmo, ładny wygląd obok błyszczącego LCD. Wogóle wszystko co związane z ps3 jakoś tak bardziej eksluzywne, nawet pudełka gier bardziej nowoczesne. Xbox teraz dla mnie to taka plastikowa zabawka a PS3 to multimedialna maszyna.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście ważnym czynnikiem były wspomnienia związane z poprzednimi generacjami konsol od Sony.

Inną sprawą są serie, które znam i zawsze nimi się interesowałem (GT, MGS, GoW, gry od TeamICO, jeszcze wtedy Tekken, FF itp.).

Multimedialność konsoli, ogólny design, nowoczesność w porównaniu do konkurencji, niby moc (którą dopiero teraz widać przy okazji premiery U2).

Gier u konkurencji w które mam ochotę zagrać jest tak naprawdę niewiele, zatem wybór padł na PS3.

 

I nie jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

Miałem psx'a, potem xkloca, to teraz analogicznie ps3 ;) a tak na serio to troche załowałem ze nie dane mi było zagrać na Xie w takie gry jak ICO, Shadow of the C, OKAMI! itp. Mniej komercyjne gry z "duszą". Wyczekuje bardzo na The Last Guardian. Poza tym koledze padły 2 x360, nawet nowe chodzą jak kombajny..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...