Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to, zeby nas kierowca woził

 

Nie wiedzialem, ze do tego faq trzeba pisac. :huh: :closedeyes:

 

Wsiadanie do taxowek i podrozowanie w GTA IV "zlotowami" by. 2razyjot

 

1. Gwizdniecie na taryfe owocuje:

a. zatrzymaniem sie pojazdu gdy kierowca nie wiezie pasazera

b. brakiem reakcji gdy taryfa jest zajeta

c. samochod mozna zatrzymac: stajac na ulicy, zajezdzajac droge innym pojazdem, dorwac taxi gdy stoii na swiatlach

 

2. Zeby wsiasc do taxi jako pasazer nalezy przytrzymac dlugo klawisz (Y) badz /\ w zaleznosci od konsoli

2a. zbyt krotkie przytrzymanie zaowocuje "przejeciem" taxi

2b. najlepiej wsiadac do taryfy stojac z tylu wozu i caly czas trzymac (Y) badz /\; gdyby jednak Niko podbiegl do przednich drzwi i chcial wsiasc od przodu sprobujcie skierowac analog w dol, by cofnal sie do tylnych drzwi, mi pomaga. Konsola roznie interpretuje czas wcisniecia klawisza odpowiedzialnego za "podrozowanie taxi" i to powoduje kolizje

 

3. Gdzie i jak dojechac taxi:

3a. W taryfie gdy siedzimy z tylu mamy do wyboru standardowe punkty docelowe, mozemy sie miedzy nimi przelaczac celem wybrania celu naszej podrozy

3b. Mozemy przed zajeciem miejsca z tylu, zaznaczyc na mapie gdzie chcemy dojechac i z miejsc dostepnych w taxi wybierami waypoint

3c. dziala to rowniez podczas misji, wtedy wybieramy stosowne miejsce jak w wypadku powyzszych podpunktow, intuicyjna sprawa

 

4. W wypadku wozow od Romana jest tak samo i nalezy przytrzymac dlugo klawisz (Y) badz /\

 

Pominalem cos?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

A jak sie nazywa ten wozek ala Porsche 911 co go dostajemy od Brucie'go po 1wszym wyscigu ??

a i jeszcze jak sie nazywa lamborghini oraz bmw tylko nie to zwykle ale takie jak mieli gangsterzy ?pegorino? w jednej z ostatnich misji (to ze spojlerem i szyba z zebrami)

Edytowane przez GnOOsny
Odnośnik do komentarza

w najnowszym psx extreme na stronie 63 u gory widze obrazek, na ktorym niko wstaje z wyra (to chyba safehouse?), na ktorym rozciaga sie jakas panienka

o co chodzi? o seksie w aucie i domach pan z randek wiem, ale sceny z tego screena nie widzialem ? ktos mnie oswieci ?

 

z gory dzieki bo googlowalem w temacie gta4 sex/safehouse i nic nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
w najnowszym psx extreme na stronie 63 u gory widze obrazek, na ktorym niko wstaje z wyra (to chyba safehouse?), na ktorym rozciaga sie jakas panienka

o co chodzi? o seksie w aucie i domach pan z randek wiem, ale sceny z tego screena nie widzialem ? ktos mnie oswieci ?

tak właśnie też się zdziwiłem jak to zobaczyłem, ale się bałem spytać :P

Odnośnik do komentarza

Urala trochę poniosło przy pisaniu opisu. Cytat: "11. Możesz się chować w większych kontenerach na śmieci." Jeśli komuś się to udało niech napisze jak to się robi. Po scenie, w której Roman chowa się w śmietniku nie wyskakuje żadne objaśnienie, komunikat jak to wykonać. Wydaje mi się, że Uralowi chodziło o te bydlackie kontenery na gruz, które znajdują się na budowach. Jeśli tak to wielkie mi odkrycie. Przed policją można się schować za każdym rogiem wystarczy ich zgubić i dać gdzieś nura. Będą myśleli, że pobiegliśmy prosto i podążą inną drogą. Można tym sposobem uciec przed helikopterem. Wystarczy jakiś zaułek między dwoma wysokimi budynkami i mamy spokój. Wjechanie samochodem do wody zmniejsza obszar poszukiwań. Zmiana samochodu również.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Heh wczoraj też stawałem przy jakiś kontenerach i naciskałem po kolei przyciski zeby sie do niego wbic. Komus sie udalo ? Prosimy o sprostowanie !

 

Edit:

Właśnie przeszedłem za(pipi)i.tą misje dla Phil'a Bell'ego 'Truck Hustle' w której musimy się wgramolic na cięzarówke i ją przejać. Można robić tak z innym cięzarowkami nie podczas misji ?

 

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...