Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wiem. Dlatego pytam czy jakby ktoś mógł takowe założyć konto to aby łaskaw był podać dane do niego gdyż ja juz wiecej kont GOLD nie moge miec założonych.

 

EDIT:

 

link do dema -> http://www.megaupload.com/?d=ZGVDV3OW

 

pobrać, rozpakować, wypalić na płytke.

 

Jednak jakby ktoś założył konto na Japonie to byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Mani
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Design pedalski ? Eeee jak mozna pominąc to "cudo" którym się gra ? ;) Te biodra, krągłości i styl w jakim chodzi wykonuje te wszelkie batalistyczne pozycje , a moment gdy dochodzi do "climaxu" i to jak pozostawia swoje wdzięki, w szczególności odkryte cztery literki :wub: zaczynam wtedy kążyć myślami zupełnie gdzie indziej :blush:

Bayonetta do wczoraj była dla mnie zupełnie obca.Do czasu, :teehee: byłem niezmiernie ciekaw najnowszego projektu dawnej ekipy Clover Studio i stwierdzam że ten kawałek softu uwidacznia prawdziwą robotę fachowców. Gra wymiata możliwościami, świetnym disignem, muzyką i cała ta otoczka japonskiego geniuszu którego czuć tutaj na każdym kroku ,ehhh te przemiany postaci podczas skoku w motyla i ten cien ... magia w rzeczy samej :potter:

Wielkie wyróżnienie dla x360 nadchodzi, mam nadzieje że skopie d..y całej reszcie ! 8)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Mnie kamera w etapie spadania z kawalem gruzu - za blisko, za daleko, wszystko sie trzesie, nic nie widac - alej juz lepiej. Przyjemna gierka, zas tryb Easy calkiem spoko, naciszasz glownie Y - w sam raz dla ubernoobow ale gdzie tutaj przyjemnosc z grania? Wolalbym juz danie na VeryEasy niesmiertelnosci dla takich osob niz naszowanie 1 palcem igreka...

Odnośnik do komentarza

Nintendogs tez posiada 40/40 - zastanawialo cie do myslenia to? Gra trafila w japonskie klimaty dlatego ma wysoka ocene

 

IMO Nintendogs pokazało możliwości (nie tyle graficzne) DSa i spokojnie zasłużyło u japońców, którzy (nie wszyscy) nie mogą sobie pozwolić na psiaka z krwi i kości. Pozatym demo Bayonetty utrzymało mnie w przekonaniu, że to gra z najwyższej półki i taki NG2 czy DMC4 jednak troche niżej stoją.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem demo i moje wrażenia są mega-optymistyczne :woot: : sterowanie i ogólne obcowanie z grą jest przyjazne i intuicyjne, dbałość o szczegóły(tutaj nic nie jest zrobione na od(pipi)), wirtuozia w obchodzeniu się z bronią, sposoby wykańczania przeciwników są obłędne pod względem pomysłowości i widowiskowości(np. trumna z kolcami zasysa bestie i robi z nich miazgę; po walce z pierwszym bossem kostium bohaterki ożywa i schodzi z niej zamieniając się w monstrum pożerające pokonanego bossa, a ona nago przygląda się krwawemu finiszerowi, po czym kostium zgrabnie wraca na jej ciało). :)

Nie jestem wielbicielem Devilo-slsherów, ale ten szpil jest: płynny, barwny, radosny i ożywczy. Jest w nim szczypta Devil May Cry, Ninja Gaiden i starych hack&slash 2D jak Cadillacs and Dinosaur.

Wcześniej żaden trailer czy wideo-gameplay nie zachęcił mnie do tej gry, a teraz jestem skłonny uwieżyć, że maksymalna ocena w japonii jest zasłużona. :yes:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przez to demo nie mam ochoty na moje latwe crapy. Innowacyjnosci w tej grze jak na lekarstwo. Proste combosy, ladna grafika, ale calosc robi naprawde swietne wrazenie. Na razie sie jeszcze do konca nie wbilem i comobosy wchodza dosc losowo (za duzo DMC), ale zapowiada sie godny nastepca Devila. Jedyne do czego moglbym sie przyczepic to pierwsza walka: nic nie widac! Za duze zamieszanie. Pozniej jest juz o niebo lepiej. Zazdroszcze troche ludziom z prasy, bo hype jak zwykle byl nieprzecietny, a mamy po prostu dobry tytul. Fulla kupie jak juz wszyscy przejda, ale jak mowie, cisnienia specjalnego nie mam. Wielki plus dla tworcow za stylistyke: naprawde wyglada to wszystko bardzo spojnie: design postaci, przeciwnikow + muzyka <3

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...