Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Fabularnie nawet zapowiada się ciekawie. Ciekawa lokacja w czasoprzestrzeni, fantasy zmieszane z jakąś wariacją współczesności, coraz bardziej mnie ta gra zaczyna interesować.

 

Tylko muszą się postarać o super reklamę, bo nowy tytuł w gatunku który nie jest FPS'em ma ciężko na rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dizajn siedzi i kwiczy. Tak (pipi)ato wykonanych postaci już dawno nie widziałem. Gra lepiej niech nie opuszcza Azji. Dla mnie to marna kopia wszystkiego i wszystkich. Bohaterka wyciągnięta ze szkolnej biblioteki. Mam dystans do wielu abstrakcji ale tym razem nie przejdzie.

 

btw. przy takim soundtracku dostaję padaczki o skali paranormalnej. :franc:

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza
Kto miał do czynienia z poprzednimi grami zespołu Platinum Games (dawnym Clover) ten nie powinien czuć się zaskoczony. Chociaż, aż tak kiczowato jak przy God Handzie nie powinno być. Oby.

 

 

tia, normalne było u nich że bohaterowie jęczeli jak tera patrick podczas jazdy na 3 baty

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po przeczytaniu mini recenzji Myszaqa, ta gra laduje jako nr. 1 dla mnie w tym roku :). Potem jest exquo Dante's Inferno oraz Red Faction: Guerilla. Te 3 gry to dla mnie pewniaki w tym roku :). To co lubie - dynamizm, rozwalka, i czysty fun. Dead Space't i inne tego typu rzeczy sie nie licza :). Jestem cholernie ciekaw jak ta Bayonetta sie sprawdzi w praniu :)

Odnośnik do komentarza

Poezja to za mało powiedziane, ta gra jest boska (a raczej tak się prezentuje, ale i tak w nią wierzę). Kilkanaście razy obejrzałem ten trailer i bez wahania mogę stwierdzić: TO JEST ZAJE.BISTE!!!!!!!!!.

Dziwią mnie tylko uwagi tych, co zarzucają Bayonettcie, że beznadziejny design, że płytka, że dla nastolatków, tyle że większość i tak gra w te super dojrzałe i ambitne FPSy, z głęboką fabułą i wiarygodnymi postaciami. Taaaaaaa.

Bayonetta przynajmniej niczego nie udaje, jest przegięta i to w niej kocham (ew. pokocham).

ps. Bayonetta jako "zakonnica" na początku mnie rozwaliła :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Swietnie sie calosc prezentuje, to bedzie na bank chlodny slaszer. Od grafiki po wykrecona stylistyke. Ma byc moze jakies demo? Szkoda, ze premiera dopiero w I 2k10, myslalem, ze wyjdzie jeszcze w roku biezacym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...