Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik z gameplay'u mną pozamiatał...w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jest ładnie. Dynamicznie i efektownie. Przeciwnicy mają ciekawy design, lokacje przyciągają oko, a Bayonetta fajnie wygina tyłek. Wszystko cool. Tak cool, że można puścić pawia. Szkoda tylko, że sama rozpierdziucha bardziej przypomina jakieś kretyńskie akrobacje cyrkowe aniżeli prawdziwą walke. Strzelanie nogami? Nadziewanie na trumne? Wzywanie na pomoc wielgaśnych summonów? Gilotynowanie przeciwników z użyciem...gilotyny? DMC3 i akcje jakie odstawiał tam Dante to przy tym pikuś. Niesamowite efekciarstwo miesza się z kiczem i totalnym absurdem. Ja rozumiem, że to typowo japońska gra akcji, ale jakieś granice powinny być. Mam nadzieje, że to tylko mała próbka możliwości stukniętej wiedźmy i, że system gry pozwoli na w miarę normalne prowadzenie walk. Na razie czuje się zniesmaczony i wracam do Ninja Gaiden.

 

Chaos Legion + Sailor Moon = Bayonetta.

Odnośnik do komentarza

<_< To jest poprostu czysta parodia DMC 4 z elementami erotycznymi, gniot po całośći i ja tam twierdze że jest to Ninja Gaiden(jest tak samo efekciarski i beznadziejny) z Sailor Moon = Bayonetta, tu tak naprawde w głównej mierze będzie strzelanie z pukawek umiejscowionych w róznych miejscach (jak ma bazooke lub granatnik w du.pie to się nie ździwie) z głupim przyzywaniem summon'ów co to jest FF? śmiem stwierdzić że chłopcy z Polygamii podjarali się tylko dlatego że zobaczyli bliski przelot przez 4 litery i gra się panienką i już dla nich się zrobił z tego już hit.

Odnośnik do komentarza

Ej osobiscie wlasnie za to kocham DMC, Ninja Gaidena i typ podobne tytuly... za efekciarstwo przegiete do tego stopnia( bo zazwyczaj nieprzepadam), ze az slodkie. Po przejzeniu screenow( filmiku chwilowo obejrzec nie moge) zdziwilem sie jak to mozuliwe, ze do tej pory nie interesowalem sie tym tytolem?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Ej osobiscie wlasnie za to kocham DMC, Ninja Gaidena i typ podobne tytuly... za efekciarstwo przegiete do tego stopnia( bo zazwyczaj nieprzepadam), ze az slodkie. Po przejzeniu screenow( filmiku chwilowo obejrzec nie moge) zdziwilem sie jak to mozuliwe, ze do tej pory nie interesowalem sie tym tytolem?

Ta, tyle tylko, że zarówno DMC jak i NG ze swoim efekciarstwem nie rażą aż tak bardzo jak robi to Bayonetta. Fakt, miejscami są przegięte (miejscami nawet bardzo), ale jednocześnie zachowują granice dobrego smaku, jakoś udaje się im zatrzymać tuż przed linią z napisem "komizm, tandeta, absurd do kwadratu". Bayonetta nie dość, że tą linie przekracza, to jeszcze się nie zatrzymuje tylko biegnie dalej (tyle przynajmniej można wywnioskować z najnowszego filmiku). Naprawde strach pomyśleć jaki będzie efekt końcowy, jak "wyczesane" będą kombosy po maksymalnym dopakowaniu postaci (strzelanie wiązką laserową z odbytu? a może uzikami zamontowanymi w sutkach? wzywanie na pomoc giagantycznego Pikaczu???), jak bardzo rażące będą filmiki.

 

Dwa spostrzeżenia na dziś:

- postać Bayonetty już teraz mnie wku'rwia (a na marginesie dodam, że jestem wielkim fanem anime i niejedną głupkowatą laseczke z gnatami już widziałem)

- nowi przeciwnicy rozwalają designem (jak najbardziej pozytywnie)

Edytowane przez Seigaku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odkąd pojawiły się pierwsze informacje dotyczące powstawania tej gry, to zacząłem się interesować tym tytułem. Zważywszy na fakt, że pracują przy niej największe talenty z Capcom (teraz już rozdzieleni z firmą). Postać Bayonett'y mi się podoba, w sumie od czasów BloodRayne nie kojarzę takiego typu bohaterki gry. Trailer jest świetny, osobiście przyznam, że nie przepadam zbytnio za serią DMC, lecz Bayonetta mnie "kręci", to może być wielki hit, podobnie jak MadWorld również od Platinumgames.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dizajn tej maniury mi kompletnie nie siada (od ramion w góre w każdym razie :<). Za to gierka sama w sobie wygląda obłędnie. Jeśli to wszystko jest faktycznie liczone na silniku gry to rispekt.

Co do efekciarstwa i towarzyszących mu absurdalnych akcji, mogę powiedzieć tylko jedno - Made in Japan. Jedni to przełkną inni nie. Ja osobiście nie mam nic przeciwko, tak długo jak będzie to grywalne, i nie wprowadzi zbyt dużej monotonii do rozgrywki (3 akcje na krzyż i jazda).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość donsterydo

Jednak mieli rację w jednym z pism porównując Bayonettę do bohaterek filmów dla dorosłych :-p Na tym trailerze nawet trochę mówi jakby była jedną z nich ;-) Dla mnie gra zapowiada się dobrze, a przynajmniej pod aspektem wizualnym, heh.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
o lol, te zbliżenia kamery na jej dupsko, piersi + te hasełka, żal, zaraz mi się przypominają laski z DM4 albo pielęgniarki z Silent Hill'a Homecoming, (pipi), co to ma być ? jakieś elo ziomalskie laski :/

Zmutowane pielęgniarki cię kręcą? To już pod nekro podchodzi :twisted:

jedynie fajne płuca mają

 

Co do laski z Bayonetta powiem jedno

LITOŚCI...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...