Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

 

ODEBRAŁEM!!!

 

Wiem, że dla Was family car to ch,ujnia i takie tam i w ogóle z Hondą Posnaniaka nie mam szans na światłach c'nie ale (pipi)a masturbuję się od wczoraj non stop:

 

cbpr.jpg

 

nie umiem go jeszcze tylko obsługiwać

Przyjedziesz się pokazać wracając z pracy? :D

 

transformers-our-favorite-decepticons-20

Odnośnik do komentarza

ODEBRAŁEM!!!

 

Wiem, że dla Was family car to ch,ujnia i takie tam i w ogóle z Hondą Posnaniaka nie mam szans na światłach c'nie ale (pipi)a masturbuję się od wczoraj non stop:

 

cbpr.jpg

 

nie umiem go jeszcze tylko obsługiwać

 

Nie słuchaj ich, jest piękny :) widzę że wybrałeś za(pipi)isty lakier i do tego  te świata. Na prawdę piękny samochód, jakie ma wyposażenie ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nigdy nie zrozumiem polaczkowego zakrywania tablic na zdjęciach samochodów.

 

a co w tym polaczkowego? w sensie bez podpjerdolki pytam, zawsze myślałem że to takie dbanie o prywatność bo nie pokazujesz wszystkim skąd auto a po blachach to do wielu rzeczy można dojść.

 

tak pytam serio c'nie

 

Polaczkowe, bo myślisz, że każdy czyha na twoją furę i jedyne co mu tą napaść uniemożliwia to twój numer rejestracyjny.

Zresztą każdy ma w profilu swoje miasto wpisane, ale zakryć musi, bo będzie wiadomo skąd jest. Ok.

 

Na zachodzie, np. w Irlandii wpisujesz sobie nr. rejestracyjny i możesz zweryfikować to co pisze sprzedający, a to co jest prawdą; wpisujesz na stronie ubezpieczyciela i nie musisz wypełniać żadnej rubryki o samochodzie, bo samo się to zrobi; itd. itp. Nikt się z tym nie kryje, bo to nie jest tajemnica żadna, codziennie setki ludzi mają do niej dostęp.

 

 

Ty sie o polaczkach nie wypowiadaj. 

Zalosny typie.

 

Popłacz sobie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

O ile podoba mi się styl "hondiarzy" to nie rozumiem dlaczego w każdej hondzie musi być tłumik końcowy wielkości małego wiadra. Przecież jest dużo głośnych i estetycznie wyglądających wydechów co ładnie gadają.

niby co miałem założyć do wydechu 2,75" czyli ok 70mm? komorowy żeby zatkać wydech?

 

do japończyka tylko "rura". zresztą tłumik robi bardzo dobre wrażenie w realu. od razu widać ze to produkt wysokiej jakości a nie "a la mugen lub apexi n1 style z allegro".

Propsy za relacje.

 

 

Mega mi sie podoba ta farba na pokrywie. Uzywasz tej z allegro za okolo 40zl czy cos drozszego?

 

 

edit:

 

jacek znalazl sobie pewnie innne forum gdzie chwali sie sluzbowa superb z wymieniona dwumasa na zwykle kolo zamachowe

 

 

to VHT wrinkle. malujesz i suszysz gwałtownie. farba "marszczy" się podczas gwałtownego schnięcia. trochę wprawy trezba bo konieczne jest aby położyć ównomiernie kilka warstw i jeszcze musisz mieć jakiś tunel/zamnkniętą komorę do suszenia. 

 

(... )kolejny projekt został poskaładany w ostatnich miesiącach (...)

Fajna zabawka, masz może jakiś wykres albo video jak to jedzie?

 

strojenie i wykres zrobią na początku lipca. jestem na ostatnim etapie montażu kompresora. zostało tylko podłączyć eatona elektrycznie plus dodatkowe zegary. pózniej kilka dni testów i zobaczymy czy silnik przyjmie na klatę większe doładowanie niż w zeszłym roku. 

 

O ile podoba mi się styl "hondiarzy" to nie rozumiem dlaczego w każdej hondzie musi być tłumik końcowy wielkości małego wiadra. Przecież jest dużo głośnych i estetycznie wyglądających wydechów co ładnie gadają.

%
Odnośnik do komentarza

Generalnie to auto to jedno wielkie ryzyko. Pierwszy OPEL w rodzinie, pierwszy diesel w rodzinie, pierwszy minivan w rodzinie.... zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie auto jest nowe i wiadomo, że się jaram wszystkim co popadnie. Lakier jest obłędny (perła, czekolada) 

 

Wczorajszy obiad oczywiście z autem :D

 

04rd.jpg

 

Więcej fot:

 

 

lakier:

vc1k.jpg

 

środek:

xf1p.jpg

 

0s6w.jpg

 

wy09.jpg

 

3 rzędy siedzeń:

tv6a.jpg

 

 

 

Wnętrze sami widzicie w jakich kolorach, mam w Nissanie jasną welurową tapicerkę więc o utrzymanie się nie martwię. Skóry nie brałem celowo, bardzo pocę się w upale jak długo jadę w takim aucie (w garniaku, itd.)

 

W kwestii wyposażenia to max wersja poza kamerą cofania, Start/Stopem, panoramicznym dachem i wbudowanym bagażnikiem na rower (tego trochę żałuję, ale wolałem koło zapasowe mieć w aucie, jak bierzesz bagażnik to musisz z niego zrezygnować). Ma parę śmiesznych rzeczy, część musiałem mocno przekonfigurować bo nie pasują mojego stylu jazdy a część z nich jest nie na polskie drogi 

 

tempomat i limiter to normalne rzeczy. Sygnalizacja niezamierzonej zmiany passa ruchu działa zaskakująco ok. Myślałem, że będziesz piszczeć za każdym razem kiedy zmienię pas na szybko bez migacza czy coś, ale okazuje się, że piszczy i miga tylko wtedy, kiedy zmieniło się pas bez ŻADNEJ reakcji. Czyli zmienił się pas ruchu bez ruchu kierownicą, zmieniania siły gazu, hamowania, migacza, prędkości - taka typowa jazda na wprost na łuku. System rozpoznawania znaków drogowych działa fajnie w kwestii rozpoznawania ograniczeń prędkości (wyświetla aktualne, nanosi na GPS, itd), ale przy polskim systemie pt. "16 znaków drogowych na jednym słupku" potrafił wyświetlić w centrum miasta, że wjeżdżam na autostradę .... także generalnie o kant du,py potłuc

 

Wygodna rzecz - można ustawić prędkość graniczną, której przekroczenie jest sygnalizowane (typu 100 w mieście itd). Korzystam, bo auto jest zupełnie nowe i dla purystów motoryzacji do du,py gdyż nie słychać silnika, nie słuchać zawieszenia, jest mega wszystko wytłumione i kierowca czuje się odcięty od drogi, jakbym był zamknięty w bańce i z niej kierował. 

 

Fajna na początku byłą zabawa z systemem wykrywania kolizji czołowej. Auto wyświetla na bieżąco odległość od kolejnego samochodu (tego z przodu) i jeżeli najeżdżasz na szybko i jest ryzyko zaparkowania Panu w bagażniku to jest sygnał dźwiękowy i info na ekranie że zaraz będzie dzwon. I na początku miałem jak na Playstation - piszczenie co 3 sekundy :D ale można regulować czułość więc już jest wygodniej. System fajny bo zapobiega zaczytaniu się w komórce, zapatrzeniu gdzieś tempo czy nagłym wyjazdom z boku (monitoruje 180 stopni kąt widzenia). Systemów wspomagania parkowania jeszcze nie sprawdzałem bo nie mam gdzie. 

 

Zsynchronizowałem telefon z samochodem, fajnie działa bo wywala wszystkie komunikaty z telefonu + wczytał całą książkę telefoniczną. I ma uchwyt na kubek i butelkę. Także tego. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A dlaczego akurat na ten się zdecydowałeś? Zastanawiałeś się nad innymi?

 

jak najbardziej szukałem dużo. Generalnie kryterium: duże auto na kemping, wakacje, muszą wejść dwa foteliki dziecięce + najlepiej jeszcze jeden rząd siedzeń (abym nie miał auta 2 osobowego przez foteliki). Silnik diesel. nowe lub używane, budżet 100k, musi być FV pod leasing.

 

Zacząłem od marek i modeli: S-Max, Navara, Tourer, Voyager, coś tam od KIA, VW Touran (nie Toureg czy jak to się tam pisze bo nie chciałem nic SUV, do tych celów jest Nissan) i w sumie więcej modeli nie ma.

 

Przez 3 miesiące szukałem używek i nic nie znalazłem. Musiałem kupić od handlarza bo muszę mieć FV pod leasing. Powiem tylko tyle że sławny profil Typowy Mirek Handlarz Aut to 100% prawda. Zjeździłem salony/komisy/place na południu, na śląsku, aż pod Toruń. Wszystko oszukane, bite, podkręcane, cofane. Chciałem auto do 2-3 lat. Najbardziej napaliłem się na Lancię Voyager i do tej pory szkoda, że tego auta nie mam - piękne, wielkie, doposażone, ale mega drogie w eksploatacji (3 litry diesel + automat więc sam przegląd to 1500zł). Chodziłem po salonach szukając nowego modelu, jakiejś podpowiedzi i trafiłem do OPLA przez przypadek - znalazłem ogłoszenie o sprzedaży Opla Tourera za 100k, demo po salonowe, full opcja. Pojechałem oglądnąć - bardzo mi przypasił mimo że bagażnik względem SUVa nie powala, ale jednak większy niż w SMaxie. Pan mi mówi że zrobi mi kalkulację, ja mu na to spyerdalaj nie stać mnie a koleś mi mówi, że 140 tysi, ale będzie rabat no tak się zaczęło....

Odnośnik do komentarza

Super fura, Waldi. Dobry wybór, moim zdaniem, to jeden z fajniejszych vanów rodzinnych na rynku. Razem z Sharanem, czy Touranem stanowią szczyt tego typu samochodów. Generalnie, mimo, ze nie mam jeszcze rodziny, to chciałbym mieć taka dużą furę. Lubię takie, choć wolę suvy :)

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...