Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Shago napisał:

Serio? Ja mam wrażenie, że teraz jest boom na biały kolor.

Mówiłem tu na forum dlatego się ciesze. Nienawidzę białych, czarnych, szarych i brązowych aut a tego najwięcej jeździ po polsce. Lubię jak jest kolorowo xD

Odnośnik do komentarza

Wszędzie takich najwięcej jeździ, bo ludzie boją się problemów przy odsprzedaży albo firmy kupują. U mnie też jest polityka firmy, kolega chciał pomarańczowe 116d, to dostał stanowczą odmowę i poprzestał na ciemnoniebieskim.

 

Mnie się marzy zielony albo ciemny fiolet, mało jest takich i tak dostępnych.

Odnośnik do komentarza

Śmiechy chichy, ale faktem jest, że passeratti jak na swoje czasy to roz(pipi)ala konkurencje. Nawet na dzisiejsze standardy to bardzo przestronne i wygodne auto, ostatni taki pancerny VW. Dziwne, że nie nazwali go Volkswagen Panzerfahrenwagen V

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Ja to mam właśnie jakiś sentyment do tego Passata, mimo, że chyba nigdy nawet w nim nie siedziałem. Tak samo mam sentyment do Octavii 1, ale to pewnie dlatego, że taką mialem i była S U P E R.

 

Mimo, że delikatnie mówiąc nie jestem fanem niemieckiej motoryzacji(no może poza Porsche) to odważę się powiedzieć, że bardziej wstydziłbym się jeździć E46 albo E39 niż B5. 

Edytowane przez szejdj
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pajda napisał:

Śmiechy chichy, ale faktem jest, że passeratti jak na swoje czasy to roz(pipi)ala konkurencje. Nawet na dzisiejsze standardy to bardzo przestronne i wygodne auto, ostatni taki pancerny VW. Dziwne, że nie nazwali go Volkswagen Panzerfahrenwagen V

Złote czasy VW, Golf IV też im wyszedł wybornie. B5 23 lata od premiery i wygląda normalnie, a wyszedł ledwie 24 lata po pierwszym Passacie z epoki kamienia łupanego.

 

W ogóle się powtarzam, ale zawsze jestem zadziwiony postępem w motoryzacji z lat 90. Taki Golf:

https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf

Trochę naciągam daty, ale wyobraźcie sobie przesiadkę z dwójki z 1990 do czwórki z 1997. Teraz porównajcie z przesiadką z piątki do siódemki...

 

 

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze to jak widze takiego passata to zawsze sie usmiecham. Ale to raczej z powodow memow i nie ma w tym zlej krwi, raczej poprawa humoru. 

Faktycznie zdecydowanie bardziej z wiesniactwem i oborą mentalna kierowcow kojarza mi sie stare bmw 3 czy 5. Passat spoko, niezawodna maszyna z humorkiem.

Zreszta u nas w rodzinie tez kiedys byl

volkswagen-passat-b2.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...