Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mustang napisał:

Po studiach pójdzie szybko.

 

BTW to w sumie czasem głupia sytuacja jak się lubi motoryzację, a mieszka w dużym mieście. Przez cały licencjat jeździłem autobusem, bo i tak nie miało sensu posiadać tam auta. Z jednej strony wygodnie, z drugiej zawsze trochę mi brakowało własnych czterech kółek.

No brakuje mi własnego auta w chuy, ale co się w liceum nawoziłem dupeczki czarnym Mesiem Okularem Avantgarde z 1998r to moje 

diesel, 3000cm3, 180 kucy, tygodniowo przez 2 lata robiłem nim po ~250km, good times :obama: 

fSHQgXF.jpg

EzxpF2t.jpg

HhRx2rr.jpg

 

pierwsze ruchanie na tylnej kanapie itp było grane :obama: 

musieliśmy go sprzedać, chciałbym go kiedyś z sentymentu odkupić

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, maciucha napisał:

No brakuje mi własnego auta w chuy, ale co się w liceum nawoziłem dupeczki czarnym Mesiem Okularem Avantgarde z 1998r to moje 

diesel, 3000cm3, 180 kucy, tygodniowo przez 2 lata robiłem nim po ~250km, good times :obama: 

fSHQgXF.jpg

EzxpF2t.jpg

HhRx2rr.jpg

 

pierwsze ruchanie na tylnej kanapie itp było grane :obama: 

musieliśmy go sprzedać, chciałbym go kiedyś z sentymentu odkupić

Elegancja , szyk, klasa, lekka nuta Janusza Tracza z plebanii. No panienki musialy same majteczki zdejmowac zanim wsiadaly. Gadalem z somsiadem co mial taka starsza e klase to z opowiesci wynika ze wyposazenie mocno. Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
47 minut temu, Mustang napisał:

Plus za auto, ale tło mogłeś lepsze wybrać. 

 

Nie kusi was żeby nowym samochodem pojechać w ładne miejsce i cyknąć parę fotek jak do katalogu? Ja tak zrobiłem nawet jak Punciaka formalnie odkupiłem, umyłem i zmieniłem w nim kołpaki. 

 

Cały czas mnie kusi ale niestety marny ze mnie fotograf :frog:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Mustang napisał:

Plus za auto, ale tło mogłeś lepsze wybrać. 

 

Nie kusi was żeby nowym samochodem pojechać w ładne miejsce i cyknąć parę fotek jak do katalogu? Ja tak zrobiłem nawet jak Punciaka formalnie odkupiłem, umyłem i zmieniłem w nim kołpaki. 

 

Ych jak tylko znajdę czas to nawoskuję, ogarnę środek i zrobię sesję. To cud, że znalazłem czas by kupić auto. :lapka:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

tak myślałem. Z daleka widać, że nie segment premium 

 

Najwyższe wyposażenie i skóra piękna - pierwszy właściciel. Jak nówka. :wub: No i na łańcuchu. 91000 km przebiegu. Silnik 2.0. A z tymi kucami to przesadzacie. Mazda jest zaje ale na wyższych obrotach - wtedy pokazuje pazuki. W mieście niby muł ale 9 s do setki mi starcza. Rdzy się nie boję - miałem w vw i oplu. :cool::lapka:

 

 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...