Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Metoda napisał:

@LiŚciu

 

Jak eksploatacja, serwisy itp. w Polszy, jeśli chodzi o tego wariata? Ostatnio mnie dopadł chyba kryzys wieku średniego i mi Camaro chodzi po głowie.  

 

O progach to pisałem odnśnie żony nissana. 

 

Co do Camaro, to mam go ponad rok. Jeżdzę codziennie i jest jak z każdym innym autem. To jest GM więc jakbym miał odnieść to do czegoś bardziej w EU to podobnie jak w Oplu Insignia. Nawet te wersje Camaro z silnikiem 2.0 to ta sama jednostka co w Insignia. 

 

Ten mój to v6 wolnossący więc z tego co poczytałem/popytałem to raczej mało awaryjna jednostka. Dodatkowo jest rozwinicięm silnika z 5 generacji tym samym jest to wersja bez większości bolączek poprzednika. Wymiana płynów jak w każdym aucie, ustawianie zbieżności tak samo jak w każdym. Na FB jest dośc prężna gruba od Camaro i tam na bieżąco jest pomoc plus informacje o serwisach z całego kraju. W ZG też jest paru wariatów z Camaro.

 

Auto  prowadzi się inaczej jak większośc aut którymi jeździłem (Toyoty, Skody, BMW) w sensiie jest twardsze, większe a szyby jak w czołgu - małe. Natomiast po chwili jak się przyzwyczaich to jest geniusz. Jak wsiadam do zwykłej osobówki czuje się jak w busie. 

 

Minus jaki pewnie będzie to taki że zawieszenie jest twardsze więc bardziej go pewnie wyhustam na polskich drogach i cześciej coś przy zawieszeniu będzie trzeba robić. Na razie ma 50 k KM najechane więc nic nie dokładam. 

 

Jak coś to pytaj. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soban napisał:

rsz-20210320-141551

Tak, brzydze się biedą.

 

To musi być fejk, jest zbyt ładnie na tym zdjęciu, kto w Polsce tak żyje. Widac że fota była brana z GTAV z podjazdu Majkela DeSanty :D

 

Gratuluję dołączenia do klubu kota! Osobiście trochę bałbym się czymś takim jeździć, im lepsza fura tym większy fun i prestiż na dzielni ale także stres że ci jakiś gołąb obsra maskę, zazdrosny dres porysuje auto na parkingu albo zapocony janusz rozwali żukiem z plandeką wymuszając pierwszeństwo na skrzyżowaniu 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Soban jak bedziesz chcial sprzedac w 2030r to :ogor:

 

Ile taki fordziak pali? Sam troche rozmyslalem jak bralem merca o s type ale przelicznik utrzymania i silnik 3.0 troche mnie ostudzil. 

 

Swoja droga gekon jezdzacy czarna bandycka audicą? Tak myslalem ze z tym lewactwem to jest trolink

Dej fote srodka

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, LiŚciu napisał:

Minus jaki pewnie będzie to taki że zawieszenie jest twardsze więc bardziej go pewnie wyhustam na polskich drogach i cześciej coś przy zawieszeniu będzie trzeba robić

 

A tam - w Maździe też się bałem Wrocławskich dziurawych ulic i... Od 1,5 roku dosłownie raz wymieniłem amory, wahacze i szlus. Felgi 19 "więc jak jebnę w dziurę albo wystającą studzienkę na Długiej to z automatu naprawa" - no wcale tak nie jest. Nie bać się i jeździć - piękne masz autko ekolego. :cool: :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Soban said:

rsz-20210320-141551

Tak, brzydze się biedą. Dołączam do @SpacierShark123w klubie jaaaaaaaaaaga jak to Jeremy Clarkson mowi.

Gratuluję! Ogólnie jak ten model wszedł do sprzedaży to mega wrażenie na mnie zrobił i w sumie dalej robi. Głównie pamiętam ta wysuwaną gałkę zmianę biegów oraz nawiewy, które się chowają oraz podświetlenie. No i Jag wersję SVR( chyba tak to się nazywa) ma jedne z najlepiej brzmiących silników. V8 na kompresorze, ale V6 też już całkiem fajnie mruczy. 

Odnośnik do komentarza

Rozkminiałem V8, ale już ta V6 pali dużo, a V8 to dramat. 6 jest jeszcze taka rozsądna do daily, no ale wiadomo jakbym patrzył tylko na spalanie to bym kupił jakiegoś opla astre czy passerati w dieslu. Jestem zaskoczony pozytywnie kozackim promieniem skrętu w ponad 5m aucie, bo zwinne sie lamie do zakretow i parkowanie. Jedyne co mnie obecnie denerwuje, ale wymaga po prostu przyzwyczajenia to mocny zoom w bocznych lusterkach w stosunku do opelka ktorym wczesniej jezdzilem.

Odnośnik do komentarza

Zawsze można LPG dołożyć ;). Chociaż może być bezpośredni wtrysk, aż tak nie znam tych silników. Prócz spalania całe auto jest dużo droższe w utrzymaniu. Rozrząd, cewki, olej, hamulce, ubezpieczenie. 

 

Ja postanowiłem, że do 40etki muszę nabyć jakąś V8, ale patrząc, że jaguar i ford od 2025 albo 2030 zaprzestają x produkcji aut benzynowych to muszę się spieszyć 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, LiŚciu napisał:

Dzięki

 

Wrocław już coraz lepiej wygląda ale te lepsze ulice są zazwyczaj zakorkowane. Datego jeżdzę alternatywnymi - wtedy juz jest gorzej. Wkurza też to że oprócz zawieszenia badziej auto trzeszczy. No ale nic - takie uroki twardego zawieszenia. 

 

Oj na takie trzaski w autach w stolicy Dolnego Śląska stosujemy manewr zwany "daj głośniej muzykę". :cool:

 

Co tam masz za car audio? Mi dalej w Magdzie robi ten zestaw od Bose ale od kiedy oddałem autko żonie a sam śmigam Golfem strasznie go brakuje. Nagłośnienie w 5tce to delikatnie mówiąc nie to i nie wiem co z tym zrobić za rozsądne pieniądze. Ych.

 

 

12 minut temu, kanabis napisał:

Soban pokaz srodek bo nie wiem czy bede chcial kupic. Musi byc PRZEPYCH I PRESTIŻ

 

Kabi uspokój się trochę bo zawstydzasz kolegę. Z pewnością w Ostrołęce takiego wnętrza nie znajdziesz a jakbyś miał to by cię Carringtonem okrzyknęli. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, LiŚciu napisał:

Jakiś seryjny. Przednie Bose. Boczne jakies seryjne. W wyższych pakietach są wszystkie Bose. 

 

Ta Mazda ma najwyższy pakiet właśnie. Dlatego pewnie też taka cena była za 8 letnią używkę że 100 k na liczniku pewnie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

Ja postanowiłem, że do 40etki muszę nabyć jakąś V8, ale patrząc, że jaguar i ford od 2025 albo 2030 zaprzestają x produkcji aut benzynowych to muszę się spieszyć 

 

Ja nierozsądnie wzdycham do RX-7 FC, koniecznie biała jak Ryosuke Takahashi z Initial D xD ale no to auto do niczego innego niż bycia zabawką się nie nadaje.

Jak masz czas i kase to kup jakiegoś klasyka z V8 jak pontiac trans am patrząc aby buda była dobra jak najtaniej i silnik albo wyremontuj albo kup inny. Ale to raczej taki project car do ogarniania przez dluzszy czas.

 

@kanabis ogarne jakis filmik ze srodka w wolnej chwili, bo Ostrołęka zawsze w sercu(zdawałem tam prawko xd)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Soban napisał:

 

@kanabis ogarne jakis filmik ze srodka w wolnej chwili, bo Ostrołęka zawsze w sercu(zdawałem tam prawko xd)

 

Ostatnio byli znajomi i ziom przyjechał jakimś wyjebanym w kosmos Infiniti ale w środku było przepięknie. :wub: Pokazywałem mu wnętrze Mazdy, mówił że też ładnie ale ... Jakoś mu nie wierzyłem. xd

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, Soban said:

 

Ja nierozsądnie wzdycham do RX-7 FC, koniecznie biała jak Ryosuke Takahashi z Initial D xD ale no to auto do niczego innego niż bycia zabawką się nie nadaje.

Jak masz czas i kase to kup jakiegoś klasyka z V8 jak pontiac trans am patrząc aby buda była dobra jak najtaniej i silnik albo wyremontuj albo kup inny. Ale to raczej taki project car do ogarniania przez dluzszy czas.

 

@kanabis ogarne jakis filmik ze srodka w wolnej chwili, bo Ostrołęka zawsze w sercu(zdawałem tam prawko xd)

No mi to najbardziej właśnie amerykański klasyk się marzy, ale musiałbym mieć wtedy dwa samochody. Oby było mi dane. A jak nie to Charger, Camaro albo Mustang nowy też mi jak najbardziej pasują. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Banny napisał:

Jak nie przepadam za audi, to te s3 bym mógł mieć, taki mały zapi,erdal,acz, a 4 drzwi są, więc dzieciaka przewieziesz. :)

 

Dlaczego ekolega powtarza ten frazes że w 3 drzwiowym słabo się dziecko wozi czy instaluje w foteliku? Przecież w wersji 3 drzwi masz stosunkowo większe przednie drzwi, przesunięte do tyłu słupki. W golfie otwieram wrota, wchodzę z małym do tyłu po odsunięciu fotela i go wrzucam. Jak pada deszcz to jeszcze zamykam drzwi za sobą. Wiadomo, że wygodniej w 5 drzwiowej wersji ale wożenie jednego malucha z tyłu w 3 drzwiowej furze to nie żaden wyczyn. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...