Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

A ja sobie sobie kombi bardzo chwałę. Dzicko, wózek, później hulajnoga, rowerek, wyjazd na wakacje i pakujesz wszystko. Ba w mojej starej astrze zmieściłem nawet cały plac zabaw ( domek z piaskownicą pod spodem, huśtawką i zjeżdżalnią), lodówkę 1,8m, tv 65cali czy duży materac sypialniany. Teraz drugie dziecko w drodze i przesiadłem się na większego brata.

Zdjęcie mojej byłej Astry i obecnej Vectry.

IMG_20210417_095927.jpg

Ufff, w końcu jakieś auto poniżej 200 K.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, adi napisał:

Ufff, w końcu jakieś auto poniżej 200 K.

No w sumie wahałem się wstawiać  zdjęcie. Tu raczej rozmowy o autach wartych więcej jak moje mieszkanie :yao: A jednak myślę, że też są tu tacy co nie zarabiają 10k miesięcznie i kupują samochód za 10k.

 

31 minut temu, Sedrak napisał:

Mój szwagier ma taką Vectrę w kombi. W bagażniku to inna strefa czasowa jest takie to wielkie.

No jest bardzo duży.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2021 o 14:51, creatinfreak napisał:

No w sumie wahałem się wstawiać  zdjęcie. Tu raczej rozmowy o autach wartych więcej jak moje mieszkanie :yao: A jednak myślę, że też są tu tacy co nie zarabiają 10k miesięcznie i kupują samochód za 10k.

 

Normalna sprawa. Zamiast snuc jakies wywody o kompleksach na punkcie zarobkow wrzucajcie smialo foty autek. :cool: :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To i ja coś dorzucę :) Nie widząc nic ciekawszego w budżecie do 20k w segmencie "średnie kombi z fajnym benzynowym silnikiem i nie rdzewiejące" poszedłem w Lolvo - V50 2.4, 2006 rok. Dźwięk 5 cylindrów bajka, spalanie dzięki dłuuuugiej skrzyni bardzo sensowne w trasie (9-10 LPG), ceny części bardzo przyjemne dzięki temu, że to Ford-Mazda-Peugeot (TO NIE JEST PRAWDZIWE VOLVO HURR DURR :shotgun:

letniev50 (1).jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

To jeszcze archiwalne foto, gdyby nie gniła od samego patrzenia to pewnie jeździłbym jeszcze długo, przez 5 lat poza eksploatacją padł czujnik ABS za 50zł i czasem od lpg wywalało randomowy check engine. Części śmiesznie tanie, miejsca mnóstwo, osiągi całkiem przyzwoite jak na 131 koni w miniwanie. Dwa lata po kupnie porządny remont blacharski, a i tak po 2 zimach znowu trzeba było spód konserwować i podspawać w paru miejscach. Z jednej strony tęsknie, z drugiej turbo ulga, że sprzedała się w 5 dni od wystawienia.

 

107818237_2614574272123571_8854913501380819493_o.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2021 o 09:06, Ölschmitz napisał:

od roku jezdze tym skur.wysynem (pierwsze moje, drugie z lepszego kata z internetu)

 

3GT, model 2019 po FL, 320i

 

 

image.png.0c61fd536d3614caa7bb982937f30e9f.png

image.thumb.png.4567b5770ebc254abfcaa99869bc210c.png

Olszmic jaki psychofan bayernu nawet auto ma z bawarii xd 

 

W srodku pewnie wisiorek lewandowskiego zamiast św Krzysztofa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...