Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Mustang said:

Koreańczycy powinni też mieć lepsze czasy dostawy, zapytaj koniecznie o ten aspekt jeśli rozważasz nówki. 

Tak. O to bankowo będę pytał. Jeśli w skodzie usłyszę dłużej niż 6 miesięcy to odpada, a zapewne będzie dłużej. Chyba, że faktycznie samochód będzie dużo lepszy( w co raczej wątpię) albo cena korzystna (w co też wątpię)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pawel24 napisał:

Witam nawet nie wiedziałem ze jest taki wątek na forum jako wielki fan gier i motoryzacji wrzucam coś od siebie

E4EFF2FD-F081-4576-B187-1BD3AD33293D.jpeg

15CEA5F9-8F42-4461-9A6B-159557255DAD.jpeg

BDD11417-254D-4A6A-844A-54A8A81D8656.jpeg

 

Jest to moje auto które użytkuje na codzień mercedes s 63 amg

Uważaj bo zaraz ktoś ci zarzuci, że auto dla dziadków bo automat. Te forum jest czasami bardzo specyficzne :wujaszek:

 

No ale furka pierwsza klasa. Osiągi i komfort w jednym. I like it. Z ciekawości jak z miejscem z tylu? Pewno na loozie patrząc na rozstaw osi. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, balon napisał:

Uważaj bo zaraz ktoś ci zarzuci, że auto dla dziadków bo automat. Te forum jest czasami bardzo specyficzne :wujaszek:

 

No ale furka pierwsza klasa. Osiągi i komfort w jednym. I like it. Z ciekawości jak z miejscem z tylu? Pewno na loozie patrząc na rozstaw osi. 

tez tak kiedys myslalem ale to byly czasy gdzie jedyne automaty jakie znalem to fury z ameryki pod koniec lat 90...Od tego czasu duzo sie zmienilo i nie wyobrazam sobie jezdzic w manualu tym bardziej po miescie..Co do miejsca z tylu jest calkiem spoko nawet dla wysokich osob.Uwazam ze to dobre auto choc troche wazy osiagi sa bardzo dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A coś Ci wpadło w oko? Jeździłeś czymś? Te Scale, moim zdaniem, są słabe, nie prezentują się dobrze i niewarte ceny, więc Skodę bym im tak skreślił, jeśli warunki też mają gorsze.

 

Swoją drogą, 0,5 roku oczekiwania to bez tragedii. Bywało, że i w normalnych czasach też się tyle czekało.

Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę prowadzi Kia Ceed, ale bardzo blisko jest Hyundai i30. Scalę chciałem sprawdzić dla świętego spokoju, ale raz, że obsługa u Plichty to tragedia, a dwa sama skoda trochę mnie wkurza że trzeba milion rzeczy wyklikac by auto było sensownie wyposażone no i gwarancja. Jest jeszcze ford focus, ale tam niestety silnik mnie nie do końca przekonuję.

9 minutes ago, Mani said:

Na DCT od wczoraj 10 miesięcy.

... To trochę słabo. W sumie mam czym jeździć, ale im szybciej sprzedam swój tym lepiej dla mojego portfela.

A to pewne źródło?

Jeździłem KIA i auto robi bardzo dobre wrażenie, ma prawie wszystkie czego chce, dobra gwarancję no i cena bdb. I30 fastback będę jeździł w przyszłym tygodniu i tutaj muszę już balansować z wyposażeniem, bo Hyundai wychodzi drożej, więc jeśli wygląd i prowadzenie mnie mnie nie przekonają to KIA wygrywa. 

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
Na tą chwilę prowadzi Kia Ceed, ale bardzo blisko jest Hyundai i30. Scalę chciałem sprawdzić dla świętego spokoju, ale raz, że obsługa u Plichty to tragedia, a dwa sama skoda trochę mnie wkurza że trzeba milion rzeczy wyklikac by auto było sensownie wyposażone no i gwarancja. Jest jeszcze ford focus, ale tam niestety silnik mnie nie do końca przekonuję.
... To trochę słabo. W sumie mam czym jeździć, ale im szybciej sprzedam swój tym lepiej dla mojego portfela.
A to pewne źródło?
Jeździłem KIA i auto robi bardzo dobre wrażenie, ma prawie wszystkie czego chce, dobra gwarancję no i cena bdb. I30 fastback będę jeździł w przyszłym tygodniu i tutaj muszę już balansować z wyposażeniem, bo Hyundai wychodzi drożej, więc jeśli wygląd i prowadzenie mnie mnie nie przekonają to KIA wygrywa. 
 
Czy pewne źródło? A czy majówka jest w maju? A czy Małysz...? Jak to w reklamie ;) pewne pewne bo takiego maila dostałem z centrali odnośnie prognozowanych czasów oczekiwania na każdy model KIA z fabryki Słowacja/Korea.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Auto zamówione. Finalnie dorzuciłem jeszcze pakiet bezpieczeństwa. Odbiór styczeń 2023. Teraz mam rok by odłożyć trochę kasy, bo budżet dość srogo przekroczyłem, ale patrząc na to jak wygląda rynek samochodów używanych oraz moje potrzeby to nie było innej opcji. 

 

Screenshot_2022-03-12-18-24-42-39_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f__01.jpg

Edytowane przez Sedrak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...