Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.01.2022 o 10:48, Banny napisał:

image.thumb.png.c1dee5d1e0e73cc2f94a8b6a6329f72b.png

 

Lancer VII 1.6 Benz z gazem 2 letnim.

Manuel

Wersja wyposażenia: Spartańskie minimum plus klima

Ruda go bierze na lewym błotniku z przodu

Cena 6.900

Salon polski

Progi sa

Podloga bez dziur

Pojeździ po ziemniaki 

 

:ragus:

 

 

 

 

 

 

Z tego co pamietaj jezdziles lexusem, infinity i keszcze jakas sportowa kozak furka.

 

Miales jakis wypadek? Uderzyles sie mocno w glowe? Przegrales jakis zaklad?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No piekna maszyna :)

 

Moze po prostu jak moj braciak ktory postanowil kupic b5 4x4 bo mial juz dosyc napraw fur takiego typu jak twoja toyotka , na nowe z salonu trzeba czekac 2 lata a jak juz poczekasz to jak ci sie zjebie to bedziesz wiecej zastepczym jezdzil. 

 

A taki prosty gruz z prostym silniczkiem? ZALEWAC I JEZDZIC a wymiany u mechaniora za pindziesiont zl 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jak rozrzad robilem to znajomy mechanior dal mi taka bryke

 

Nazwalem go "Ponury Żniwiarz"

 

Ale do przewozenia workow z jarmuzem :banderas:

No i rowery to chyba ze trzy by weszly a zeby do merca wsadzic to kolo musze przednie zdejmowac :yao: 

 

No ale jednak inna liga jesli chodzi o komfort jazdy jak wrocil moj marcelek po rozrzadzie i jednak bym sie nie zamienil ale jako roboczowoz? Jak najbardziej jeszcze jak. Jakby tak przerobic na covidowoz to trumna tez bez problemu wejdzie

IMG_20211029_091124.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Jotrazydwa napisał:

Jezuuuusku toć to passeratti. :wub: Masz tam 1.9 tdi chociaż? Jakie to miało dojebanie :banderas:-  pierwsze przygody z turbiną i pizda w 3/4 zakrętu i bziuuuuuuum. :twisted:

Nie masz tylko mechanior ma bo to jego, mi dal tylko na czas zmiany rozrzadu bo mowil ze ma roboty i zejdzie mu sie ze dwa tyg. Niestety 2.0 tdi nie mityczne 1.9

 

U mnie 1.8 kompressor. Jak sie robi 5000km rocznie przewaznie na krotkich dystansach to diesel  to same problemy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
37 minutes ago, krupek said:

Interesowałem się nim i Kia Stonic, ale odpadły, bo za mały bagażnik.

Ja właśnie z największych wad widzę ten nieszczęsny bagażnik i auto wydaje mi się dość głośne jeśli chodzi o opory powietrza.

Jednak dzieci nie mam. Na wakacje raz na rok może gdzieś jadę, więc aż tak go nie potrzebuje. 

Odnośnik do komentarza

No ja niby też na co dzień nic nie wożę, ale wychodzę z założenia, że jak już kupuję auto to nie chcę się potem denerwować te kilka razy w roku, że nie mieszczą mi się bagaże na wakacje, walizki jak odbieram rodzinę z lotniska, albo jak potrzebuję przewieźć coś większego. Tak to w Focusie wrzucam bagaże, albo składam siedzenia jak chcę coś przewieźć i elo.

Odnośnik do komentarza

Automat oraz minimum 140 koni to jest combo jakiego szukam, ale pies pogrzebany jest w tym, że auto musi być sprzedawane z faktura VAT 23%. Inaczej będę dopłacał do biznesu. I niestety wybór jest bardzo mały. Grupa VAG bardo fajnie wygląda na pierwszy rzut oka, ale silniki w moim budżecie sa łączone ze skrzyniami DSG suchymi, które nie mają dobrej opinii, a że większość aut ma ponad 90k nastukane to trochę lipa gdybym auto chciał mieć na dłużej niż 2-3 lata. Chyba, że diesel, ale jeżdżę w mieście głównie więc po co. Koreaczynki w podanej cenie mają niższy przebieg, lepsze skrzynie, ale kurczę czuć w środku, że to nie to samo co VAG. Francuskie odpadają. No i niestety zostaje z niczym :)

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Astra, nawet 1.6? Skrzynia prostsza, ale może mniej problematyczna niż DQ200? Nie badałem tematu skrzyń Opla, co do DQ200 w moim taka jest i rozumiem obawy, bo sobie poczytałem i szczególnie w egzemplarzu używanym bym jednak unikał. Chociaż pozytywne historie też się słyszy, dużo poprawili przez lata.

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Mustang said:

Astra, nawet 1.6? Skrzynia prostsza, ale może mniej problematyczna niż DQ200? Nie badałem tematu skrzyń Opla, co do DQ200 w moim taka jest i rozumiem obawy, bo sobie poczytałem i szczególnie w egzemplarzu używanym bym jednak unikał. Chociaż pozytywne historie też się słyszy, dużo poprawili przez lata.

Astra właśnie ta 1.6 200 całkiem spoko się prezentuje. Chociaż w środku to prehistoria i tylko jest jedna na całą Polskę jak ostatnio sprawdzałem. Kurczę ta Octavia wydaje się być najbardziej rozsądnym wyborem, ale jak mam kupić takie co ma 90.000, olej wymieniany w silniku co 30.000, skrzynia DQ200 to już mnie skręca ze strachu :( pojeżdżę, pooglądam. Jak nic ciekawego nie będzie to skończy się na Konie albo bardziej budżetowo na Cee'd. I najwyżej odłożę zakup za 2-3 lata kiedy będę miał więcej $$ odłożone. 

Odnośnik do komentarza
On 2/23/2022 at 2:36 PM, krupek said:

No ja niby też na co dzień nic nie wożę, ale wychodzę z założenia, że jak już kupuję auto to nie chcę się potem denerwować te kilka razy w roku, że nie mieszczą mi się bagaże na wakacje, walizki jak odbieram rodzinę z lotniska, albo jak potrzebuję przewieźć coś większego. Tak to w Focusie wrzucam bagaże, albo składam siedzenia jak chcę coś przewieźć i elo.

A jeździłeś focusem 1.0 albo Puma? Okazało się, że znajomego brat tam pracuje i proponuje takiego auto. Focus ogólnie bardzo dobry samochód, ale nagle z 177 koni i 7.5 do setki spadamy na 125 i ponad 10... Już moja fabia jest szybsza, ale w to w sumie na papierze.... Bo z auta z tego co tutaj czytałem to bardzo zadowolony jesteś

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...