Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech seria. Jak kupiłem była firma katanima, ale żeby się nie bawić na przeglądach i nie srać z ekoświrami, wrzuciłem z powrotem seryjne katy. Reszta jeszcze po staremu. Te nakładki invidii już były. W planach mam wrzucić przelot na tył ale to raczej nie w tym sezonie, mam inne tematy do ogarnięcia.


Żeby nie tracić mocy zasada jest taka - jeśli masz katy to możesz poluźnić końcowy, wtedy wrzuć w sumie dowolny przelot który Ci odpowiada wyglądem/brzmieniem. Jeśli nie ma katów to zostawić tylny seryjny żeby doprężał układ. Podobnie z dolotem, najlepiej nic nie ruszać, a na pewno nie bez strojenia. Tako rzecze coobcio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2022 o 16:34, Pawel24 napisał:

Akurat w huracanie niestety drzwi są otwierane normalnie czego bardzo mi szkoda ze nie jest tak jak w aventadorze.Moj wspólnik ma avka i jestem w tym aucie zakochany to jeszcze inna bajka 

82363019-4A1D-486A-96E7-E80BB2B8D238.jpeg

DEEF83C5-4BCC-43A2-B5B8-15FA8BF35412.jpeg

noo oczywiście, typowy gracz Nintendo po sprzedaniu kolekcji gierek z mario

 

 

 

a ja myślałem, że mam szpanderskie auto:pizza:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, smoo napisał:

Wydech seria. Jak kupiłem była firma katanima, ale żeby się nie bawić na przeglądach i nie srać z ekoświrami, wrzuciłem z powrotem seryjne katy. Reszta jeszcze po staremu. Te nakładki invidii już były. W planach mam wrzucić przelot na tył ale to raczej nie w tym sezonie, mam inne tematy do ogarnięcia.


Żeby nie tracić mocy zasada jest taka - jeśli masz katy to możesz poluźnić końcowy, wtedy wrzuć w sumie dowolny przelot który Ci odpowiada wyglądem/brzmieniem. Jeśli nie ma katów to zostawić tylny seryjny żeby doprężał układ. Podobnie z dolotem, najlepiej nic nie ruszać, a na pewno nie bez strojenia. Tako rzecze coobcio.

Na razie mam wszystko serię. Szukam czegoś co najbardziej będzie przypominało dźwięk z 911 GT3RS :potter:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Sedrak said:

W Espace były one fabrycznie montowane? Renault z Nissanem wiem, że współpracują. Ogólnie to szalone połączenie. Kiedyś widziałem również  VW Sharana z silnikiem VR6. No nie powiem szło to jak burza no i dźwięk też niczego sobie 

Fabrycznie, chociaż podobno sporo elementów osprzętu silnika było innych, co finalnie dawało inny charakter. W końcu chodziło o wykorzystanie dla własnych potrzeb dostępnej za friko v6 Nissana, a nie zrobienie sportowego vana. Vel Satis też był oferowany z tym 3.5.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mustang napisał:

Fajnie byłoby wziąć Renault Espace z tą samą V6 co w 350Z i dać taki porobiony wydech. 

 


Ten silnik w różnych wariantach był montowany w różnych autach, Renault i Nissanach np Murano. Dlatego często się słyszy, że to silnik Renault ale to nie prawda. VQ35 to 100% japońska jednostka. Jej nowsze rewizje śmigają dzisiaj w 370z, a sam silnik np w GT-R jest jego dalszym rozwinięciem technologicznym.

Ten Renalut na filmiku ma zrobiony program na twardą odcinkę. U mnie też coobcio to wystroił i do tego pops and bang umiarkowane, więc jak się ruszy spod świateł i zredukuje gaz w okolicach 4tys obrotów to pięknie pyrknie, poezja dla uszu a reakcje przechodniów bezcenne. Ten 350z z filmiku z driftem tego nie miał.

Dayum GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Tylko marchewek nie ma, bo katalizatory :frog:

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak pójdą te testy i co w praktyce chcą z tym zrobić. Radary miały też ścigać gadanie przez telefon przy uchu i jak na razie nic w praktyce z tego nie wyszło. Francja i tak jest trudnym krajem dla fanów motoryzacji, a wszelkie modyfikacje są mocno utrudnione biurokracją. Co do hałasu, to dla mnie największą zmorą są i tak dwusuwowe skutery i motocykle, zawsze hałas na całą dzielnicę i smród.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako że moje poprzednie auto ( Jaguar XF 2012) bardzo spodobał się ojcu a mi zawsze marzył się żuczek evoque to oddałem Jaugara i kupiłem dość świeżego evoque 2015 HSE DYNAMIC. Nie powiem wpierw jeździło się dziwacznie bo jednak zawsze preferowałem niskie auta to teraz wiem że kolejne auto to też będzie jakiś SUV takie to ustrojstwo wygodne.

(Zdjęcia coś dziwnie ucieło ale widać jak auto z grubsza się prezentuje)

https://ibb.co/LkR7T6j
https://ibb.co/k3Tf4tf
https://ibb.co/mFVCVZp

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najładniejszy SUV jakiego widziałem dlatego wybór był prosty. Gorzej jak zobaczyłem że jest właśnie wersja HSE Dynamic która przy normalnym evoque wygląda jak na mocnych sterydach , po zobaczeniu już tylko szukałem HSE których było stosunkowo mało .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Redmitsu napisał:

Piękna Hanka, przytulibym taka w type R ale taka tez bym nie pomarudzil  :) To diesel sądząc po obrotomierzu?  

tak,tak. diesel taki jak u mnie w CRV. 

 

Godzinę temu, Patricko napisał:

No witam fellow Hondziarza, jedna marka w serduszku emoji592.png

b07af04d31f4180ce7d65efca4d65ade.jpg

e2d5d36c7543c93524edc5d1f41aad8d.jpg

U mnie dieselek 1.6, czyli silnik nie do zdarcia.
 

Niebieska tez ladniusia, swiezo malowana ???  Moja chciala wyzywajacy kolor to ma. Z drugiej strony 1.6 w sportowce to troszke slabo, ale w koncu to kobieta wiec jej wiecej do szczescia nie potrzeba. Ot do pracy i porowzwozic dzieci do szkoly.  Niby te same silniki, ale czasem sie przejade przepalic panewki to wydaje sie duzo zwawsza :reggie: Niech nam sluza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...