Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, autohero to wyjebka.

Nie mozna nawet obejrzeć fury, a auto dna pokazało ze był i bity, i krecony :pawel:

Salonowe, ale nie nowe :) 39k nastukane, ale za to doslownie full opcja.

Sprawdzone przez gwiazdora rzeczoznawców - igła.

Ogólnie miałem mega farta. Odswiezalem ogłoszenia 2 razy dziennie. Salon w Inowrocławiu wystawił te 508 o 10 rano, a 5 minut później ja na nie trafiłem i od razu zarezerwowałem. Jestem mega zadowolony, bo to byla szansa jedna na milion.

Odnośnik do komentarza

Zdziwilo mnie, ze w srodku sa plastikowe, przynajmniej te ktore widzialem :(

Do tego tylko dwudrzwiowy + grzebanie w trupach z USA.

Nie chciałoby mi się.

Poza tym, to jedyny samochód w którym w równym stopniu podobał mi się przód, tył, bok i wnetrze (np. czasem patrzyłem na otomoto, co się pojawiło z kii stinger, ale nigdy się na nic nie zdecydowałem, bo kokpit z lat 90' i dziwny tyl).

Ten egzemplarz 508ki byłby i tak ostatnim, który sprawdzałem. Za dużo to kosztuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Peżot? Szanuję

 

206 to było moje pierwsze auto. Uwielbiałem to, że można go było naprawić taśmą klejącą, a mieścił się nawet w miejscu postojowym dla rowerów

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mustang napisał:

Gratki. 508 to moim zdaniem najładniejszy aktualnie produkowany popularny model, zarówno linia jak i detale są po prostu świetnie narysowane. Do tego ten egzemplarz ma naprawdę mocny silnik i ładny kolor.

 

Piękny jest, a nowe 308 też rewelacja (zarówno w kombi jak i htb). Gdyby tylko nie ta mała, nisko umieszczona kierownica - jakby nie to, to byłyby dla mnie auta 10/10 w swoich segmentach. Zresztą 2008 też jest zajebisty. 

 

O, takie cudeńko, w takim kolorze jakby wyjętym z lat 90-tych. Rewelacja.

image.thumb.png.9c126f4d24ec84b4ae67a3d3386b50ff.png

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta mala kierownica to najlepsza rzecz w tym samochodzie jak dla mnie :banderas:

Jak grales na G29 to czujesz sie jak w domu :pawel: Fajnie, ze nie patrzysz na zegary przez kierownice. Jak przesiadam sie do Astry to czuje sie strasznie dziwnie.

Ale tak - wszystkie te nowe pezoty schodza podobno na pniu (zreszta wszystkie chyba samochody xd).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dave Czezky napisał:

Ta mala kierownica to najlepsza rzecz w tym samochodzie jak dla mnie :banderas:

 

 

A da się ją jakoś sensownie ustawić w pionie? Żeby nie leżała prawie na kolanach? :) Jestem wysoki i jak jechałem kiedyś tym poprzednim 308 (pierwszy z małą kierą), to nic mnie tak nie wkvrwiało jak ta kierownica prawie że pomiędzy kolanami, to było komiczne. :D Lubię mieć kierownicę wysoko, przed sobą i dla mnie to by było dyskwalifikujące, no chyba że z tą regulacją coś pozmieniali i da się ją mieć wyżej teraz. Bo dizajn i wykończenie jest top.  

Odnośnik do komentarza

Spoko, dzięki, na razie nie planuję zakupu. :) Ale może tak być, że w tej nowej generacji jakoś przysiedli nad ergonomią i to poprawili, bo pamiętam, że to był dość często wymieniany minus w stosunku do pierwszej generacji Pugów z małą kierownicą, że jej pozycja jest dość dziwna. Tak teraz patrzę na fotki nowego 308 dostępnego w salonach (nawet są jakieś od ręki w granicach 100k, kusi :D ) i faktycznie wydaje się umieszczona odpowiednio wysoko względem siedziska fotela. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...