Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

We wszystkim jest tak, że przy zmianie VATu cena się zmienia przy zamówieniu. Ale tak jak piszesz w KiA mam cene z rabatem i basta. A w Skodzie powiedzieli, że nie dość, że rabatu może nie być to jeszcze cena wyższa... Ten rabat to pół biedy, ale nie wyobrażam sobie, że kupuje auto dziś i za pół roku ktoś mi mówi, że place 5 czy 10k więcej... 

Ogólnie kolor to od samego początku mega na mnie wrażenie robił. Do tego środek moim zdaniem KiA ma dużo ładniejszy od np. HYUNDAI, którego brałem pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Fajna furka, jeździłem trochę przedliftem z wypożyczalni i byłem mega pozytywnie zaskoczony poziomem wykończenia w środku. Materiały, spasowanie, obsługa- wszystko tiptop.  Natomiast negatywnie zaskoczyło mnie wygłuszenie nadkoli - zadziwiająco głośno było słychać szum opon czy chlapanie wody, stukanie kamyczków. W wielu starszych autach innych marek czegoś takiego nie doswiadczylem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

We wszystkim jest tak, że przy zmianie VATu cena się zmienia przy zamówieniu. Ale tak jak piszesz w KiA mam cene z rabatem i basta. A w Skodzie powiedzieli, że nie dość, że rabatu może nie być to jeszcze cena wyższa... Ten rabat to pół biedy, ale nie wyobrażam sobie, że kupuje auto dziś i za pół roku ktoś mi mówi, że place 5 czy 10k więcej... 

Ogólnie kolor to od samego początku mega na mnie wrażenie robił. Do tego środek moim zdaniem KiA ma dużo ładniejszy od np. HYUNDAI, którego brałem pod uwagę. 

A ile finalnie wyszło za tę Kijankę?

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, LeifErikson said:

Natomiast negatywnie zaskoczyło mnie wygłuszenie nadkoli - zadziwiająco głośno było słychać szum opon czy chlapanie wody, stukanie kamyczków. W wielu starszych autach innych marek czegoś takiego nie doswiadczylem.

Po FL jest trochę lepiej. Do Forda jednak daleko mu, ale w porównaniu do Fabii to przepaść. Jak rozważałem Kone to rozmawiałem z jedną firma, która zajmuje się wygłaszaniem samochodów i mówili, że azjatyckie marki dość słabo wypadają i mają dużo takich zamówień.

7 hours ago, balon said:

A ile finalnie wyszło za tę Kijankę?

Troszkę ponad 110k...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...