Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to auta z kierownicą po prawej bardziej tracą na wartości, nie ma z nimi tak wyrobionego szlaku na wschód (bo samochód z Niemiec np. najpierw pójdzie w leasing, potem ktoś go kupi na miejscu z gwarancją od dilera, potem pojedzie do Polski, a skończy na Ukrainie czy jeszcze gdzieś dalej).

Odnośnik do komentarza

W UK starsze auta ludzie oddają za darmo. 

Swoje pierwsze auto w UK kupowałem za 700funtów - tyle co 10 baków paliwa :) 

Vauxhaul (opel) Vectra combi 2.2 benzyna, automat. 7 lat mi posłużył. 

 

3 hours ago, MEVEK said:

 Sam wiem po sobie ze nie dmucham ani chucham na auta. Siadam i jade. Mam dzieci wiec jak bym nie eksploatowal to i tak zaraz bedzie widac zmeczenie materialu. Nie jestem swirem i nie dalbym wiecej za autko. Wole kupic w granicach rozsadku i tak tez sie udalo. 

 

Mam to samo. Dzieci + praca i auto za szybko się zużywa, by wydawać na nie jakieś kosmiczne pieniądze. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam zaufania do nowych samochodow marki bmw, audi czy nawet mietkow. Imo robia straszna lipe a mnie na to nie stac. To tylko moje zdanie. Trzymam sie tego co sprawdzone. Staram sie nie kupowac auta na pokaz tylko dla siebie :mevek:

 

U mnie rzadzi tylko Japonia: czy to konsola czy samochod od jakiego czasu juz tylko :lapka:

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, MEVEK said:

Ja nie mam zaufania do nowych samochodow marki bmw, audi czy nawet mietkow. Imo robia straszna lipe a mnie na to nie stac.

No na pewno marki premium nie są w niczym lepsze w kwestii awaryjności, a często wypadają nawet gorzej, więc jeśli komuś nie zależy na samej marce, lepiej unikać używanych. Do tego w podobnym budżecie, samochód nie-premium będzie często nowszy i nawet lepiej wyposażony, bo przez politykę długiej listy opcji, auta premium potrafią mieć różne głupie braki w wyposażeniu (np. świeża klasa C z halogenami albo A4 bez CarPlay).

Odnośnik do komentarza

A tak przy okazji, Apple CarPlay łączy się bezprzewodowo z telefonem? Bo nawet nie wiedziałem, że przy Androidzie 10 już można z Android Auto łączyć bezprzewodowo. Mam w telefonie Androida 9.0 i bez sensu się męczę z tym kablem. Muszę w końcu telefon zmienić. 

 

Chociaż w sumie, przy dłuższej trasie to nie robi większej różnicy, bo i tak telefon musi być podłączony do ładowania.

Odnośnik do komentarza

Zależy od samochodu. W A3 8V tylko po kablu (i to o ile się kupiło opcję), w Golfie 8 już mam bezprzewodowo + ładowanie indukcyjne. Działa bardzo stabilnie, ale i tak mam zwyczaj podpinania kabla w trasie czy w drodze do pracy, bo jednak po kablu lepiej ładuje. Niemniej jeśli ktoś jeździ w krótkie trasy, ma telefon z dużą baterią albo częściej ładuje telefon w domu niż w samochodzie (sam kiedy jeżdżę do biura, zwykle polegam właśnie na porannym i wieczornym ładowaniu w samochodzie), wówczas bezprzewodowy jest bardzo wygodny.

 

Focus chyba tylko po kablu, ale nie mam czasu na kompletny research.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, kanabis napisał:

To a4 czy cos pomiedzy? Piekna bryczka. Ale pewnie nie dostaniesz duzo plusow bo to nie hyundai albo kia :)

3 godziny temu, krupek napisał:

 

Co to za teoria? xd

Teoria bekowości, bo w temacie często lądują jakieś dziadosuvy do jeżdżenia po bułki do biedry i dostają duże ilości plusów xd

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To psychologiczne wyparcie. Tak samo jak z ludźmi co po ślubie rozrastają się wszerz osiągając 4 gęstość i mówią, że moja żonka nadal hot, a tak naprawdę ślinią się widząc młode zgrabne dupy i żałując, że nie zapisali starej na fitnesy po ciąży gdy nie było jeszcze za późno.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

 

14 minut temu, Soban napisał:

To psychologiczne wyparcie. Tak samo jak z ludźmi co po ślubie rozrastają się wszerz osiągając 4 gęstość i mówią, że moja żonka nadal hot, a tak naprawdę ślinią się widząc młode zgrabne dupy i żałując, że nie zapisali starej na fitnesy po ciąży gdy nie było jeszcze za późno.

 

Ameryki nie odkryłes małolat ale jeszcze wszystko przed tobą. :lapka:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Soban napisał:

To psychologiczne wyparcie. Tak samo jak z ludźmi co po ślubie rozrastają się wszerz osiągając 4 gęstość i mówią, że moja żonka nadal hot, a tak naprawdę ślinią się widząc młode zgrabne dupy i żałując, że nie zapisali starej na fitnesy po ciąży gdy nie było jeszcze za późno.

 

Albo po prostu niektórzy nie mają polackiego myślenia i nie zatrzymali się motoryzacyjnie w 99 roku, myśląc, że tylko VW, Audi, albo Mercedes mogą być dobrymi autami i przyciągającymi uwagę xd W sumie, jak miałem te 20-22 lata to podobnie myślałem, że jak będę kupował auto za ok. 100k to wezmę jakieś używane premium, czy inne z mocnym silnikiem, a jak przyszło do takiego zakupu to patrzyłem na to, żeby było nowe, komfortowe, pakowne i pozwalało sprawnie się poruszać, dawać przyjemność z jazdy i nie palić jak smok. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Koleś88 napisał:

Jasne, że nie tylko.

Mimo to, wolę jeździć 4-letnim Audi, niż nowym Hyundaiem czy inną Dacią.

Panie 4 letnie Audi to ma jakieś 16 mniej niż prawdziwe auto z duszà dla syngla.

 

Btw aut premium, to w 2020/21 kilka miesięcy użytkowałem (w sensie żona) nowe q5 i się deko rozczarowałem. Na szczęście ze względu na sytuację na rynku udało mi się szybko go pozbyć i jeszcze na tym zarobiłem (odstępne)

No za huuu to auto nie jest warte 250-300 tys czy tam 5 szt. Daci Duster… :sapek:

Odnośnik do komentarza

Nowe Audi A4 w podstawowej wersji kosztuje 130 tysięcy to nie jest dużo na tle innych marek. Jak jeszcze byłem przekonany na obecnym etapie życia do nowrgo samochodu to wolałem kupić nowe Audi A4 z niezłym wyposażeniem w podstawowej wersji za te 130 tysięcy niż Tipo Cross za 105 tysięcy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...