Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Witam no proszę Gopa wrócił na scenę i poszedł moim tropem, dzięki za wyrazy szacunku też grasz dobrze i w Lidze będzie jeszcze ciężej, z reaktywujemy nasz Turniej Olimpijczyk Cup1-3 którymi byliśmy twórcami tym razem online no i w Fife hyhy też bym nigdy nie przypuszczał że zmienie obóz ale nigdy nie mów nigdy;] napewno na tym forum znajdą się kozacy by zagrać w tak prestiżowej Lidze ale niestety tylko na PS3 mój tag Wnc_wojtas-pl

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza
Witam no proszę Gopa wrócił na scenę i poszedł moim tropem, dzięki za wyrazy szacunku też grasz dobrze i w Lidze będzie jeszcze ciężej, z reaktywujemy nasz Turniej Olimpijczyk Cup1-3 którymi byliśmy twórcami tym razem online no i w Fife hyhy też bym nigdy nie przypuszczał że zmienie obóz ale nigdy nie mów nigdy;] napewno na tym forum znajdą się kozacy by zagrać w tak prestiżowej Lidze ale niestety tylko na PS3 mój tag Wnc_wojtas-pl

Pomyslcie - moze zrobicie tez turniej na X'ie : ) Zawsze wiecej uzytkownikow bedzie.

Jedrek - dlaczego mi wyswietla, ze dodatek jest darmowy ?

Odnośnik do komentarza
no ja mam dwie i gdybym mial wybierac 1 to PS3 raczej nigdy bym nie wybral, wlasnie ze wzgladu na badziewiasty (ale darmowy) online.

 

badziewiasty online ?? powiem Ci ze ja nie wiem dlaczego ludzie bluzgaja na net w Ps3, gralem w fife, w Burnouta, w Killzona i nic kompletnie nic nie cielo.Jak ktos ma do bani lacze to nawet xbox live mu nie pomoze

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie to wystarczy przejrzec caly ten temat i zobaczyc uzytkownicy ktorej konsoli bluzgaja na online w FIFA. Nie bez powodu :P. Najsmieszniej ze jeszcze za to placa...

 

Nie zdarzylo mi sie by wyrzucilo mnie z meczu, lagi zdarzyly mi sie z dwa razy (raz z jednym kolega tu z forum - choc lag byl lekki i caly czas taki sam - jednak nie powalczylem). Generalnie zupelnie nie narzekam. Moze dlatego ze laczenie z servami FIFA jest zarzadzane przez PSN.

Odnośnik do komentarza

szori chlopaki, bo zrobilem zamieszanie, a bylem mega wkurzony ze nie moge sobie pograc w LBP, ze w Killzone slysze wszystkich a nie kumpla, bo nie moge z nim zrobic czatu i w ogole mi nie chodzilo o FIFE, bo ta mam tylko na X'e. ;)

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jako stary fan serii PES zostalem zmuszony przez Konami do kupna najnowszej Fify... jednak nie moge sie do niej jakos przyzwyczaic... z komputerem idzie mi slabo a to co wyprawiam online poprostu mnie zalamuje... poczawszy od tego ze moi zawodnicy nie potrafia wyjsc na pozycje, nie potrafia odebrac pilki przeciwnikowi, nie potrafie strzelic z daleka i ogolnie mam problemy ze stwarzaniem sytuacji... moze ktos mi cos podpowiedziec poradzic jak grac skutecznie ? nie mowie tutaj o sposobie na wygrana tylko na to zeby jakos sie prezentowac na boisku... bo mecz wyglada tak ze jak juz odbiore pilke to gdzies 10m za polowa przeciwnika ja trace i tylko czasami uda mi sie jakies podanie na dobieg... pomozcie ;)

Odnośnik do komentarza
Jako stary fan serii PES zostalem zmuszony przez Konami do kupna najnowszej Fify... jednak nie moge sie do niej jakos przyzwyczaic... z komputerem idzie mi slabo a to co wyprawiam online poprostu mnie zalamuje... poczawszy od tego ze moi zawodnicy nie potrafia wyjsc na pozycje, nie potrafia odebrac pilki przeciwnikowi, nie potrafie strzelic z daleka i ogolnie mam problemy ze stwarzaniem sytuacji... moze ktos mi cos podpowiedziec poradzic jak grac skutecznie ? nie mowie tutaj o sposobie na wygrana tylko na to zeby jakos sie prezentowac na boisku... bo mecz wyglada tak ze jak juz odbiore pilke to gdzies 10m za polowa przeciwnika ja trace i tylko czasami uda mi sie jakies podanie na dobieg... pomozcie ;)

 

 

Też przesiadłem się na Fifę (w końcu- z początku broniłem zawzięcie PES'a 09) i może aż tak drastycznie źle mi nie idzie ale zupełnie nie siedzą mi strzały z dystansu <_< Ktoś coś poradzi? (gram na PS3)

Odnośnik do komentarza

Ze strzałami z dystansu jest tak,że nie zawsze wchodzą,trzeba mieć dobrze uderzającego z dystansu piłkarza i łut szczęścia.Kompletnie nie polecam uderzania samym :square: .Niemożliwe właściwie żeby z 25-30 m strzelić gola.Z takiej odległości 2x kwadrat(biec sprintem) .Po skosie to R1+kwadrat.Wszystko zależy od wprawy i treningu.Aha no i operowanie gałkami.

Odnośnik do komentarza

Jak grac?

Ja podobno gram niezle i ladnie klopot, ze malo skutecznie. Pare rad:

 

1. Nie naduzywac sprintu. Sprint w okolicy zawodnika przeciwnej druzyny najczesciej oznacza utrate pilki. Zmiana rytmu biegu czesto potrafi niezle oszukac przeciwnika.

2. Uzywac lewego gornego triggera (by partner wychodzil na pozycje) i zagrac czasem do niego a czasem on pieknie odciagnie obronce i otwiera nam uliczke.

3. Wylaczyc wspomaganie podan, badz je maksymalnie oslabic i popracowac nad kierunkami zagran przy podaniach po ziemii i gornych. Komputer zwykle wybiera zagrania nie do tych zawodnikow...

4. Sprawdzic strategie naszej druzyny i do niej sie dostosowac. Jesli jest chaotycznie ryzykowna, znaczy ze trzeba kombinowac z duza iloscia podan na wychodzacych zawodnikow, bo oni caly czas szukaja pilki. Jesli tego nie czujemy to troszke uporzadkowac strategie i zobaczyc jak zawodnicy sie zachowuja. Kazda druzyna gra inaczej. Trzeba to poczuc, badz przestawic.

5. Uzywac strategii na krzyzaku (wyjscie drugiego skrzydla itp.) mozna w tem sposob przerzedzic obrone przeciwnika stworzyc przewage liczebna gdy jej potrzebujemy badz umozliwic sobie dluuugi przerzut na nie obstawionego skrzydlowego.

6. Grac skrzydlami i uzywac bocznych obroncow gdy w srodku jest gesto (a jest).

7. Uderzenia z daleka maja wlasciwie sens tylko niektorymi pilkarzami bo jesli wpadna od pilkarza ktory ma slabe uderzenie to znaczy, ze sie mialo niesamowite szczescie jeden raz na milion. Posprawdzac statystyki pilkarzy i umiejetnie z nich korzystac. Na przyklad w Barcy niesamowicie tlucze Keita i jego uderzenia sa niezwykle niebezpieczne. Jesli uderzamy przy ustawionym dobrze bramkarzu - szanse sa nikle - przy sporej walce przed polem karnym, po wybiciu pilki przez obrone czy cos - wtedy prawdopodobienstwo jest naprawde wysokie.

8. Nauczyc sie uzywac choc zwodu cialem. Wbrew pozorom tricki potrafia byc bardzo przydatne.

9. Jesli nie rozpoznajesz swoich zawodnikow to daj wyswietlanie nazwiska nad glowa - pamietajac o statystykach mozesz wybrac co zagrasz wlasnie tym zawodnikiem (drybling, trick, sprint, strzal z daleka...) nie muszac tracic czasu na uciekanie wzrokiem w rog ekranu by sprawdzic nazwisko.

10. Zminimalizowac automat zmiany zawodnika i samemu walczyc, bo w ataku czesto trzeba szybko reagowac gdy pilka jest bezpanska a komputer zmienil do ostatniego celu naszego podania...

11. Pocwiczyc strzelanie. Inaczej sfrustrujecie sie tym jak bramkarz broni 95% Waszych strzalow. Wbrew pozorom da sie zawsze strzelic brame przy sam na sam (napewno spotkaliscie takich gosci online, ktorzy nie marnuja zadnych okazji).

12. Uwazac na ustawienie druzyny, by jednak pilnowac gdzie kto operuje, bo wprowadzajac chaos dzialamy przeciwko sobie (zawodnicy sobie przeszkadzaja, badz zabieraja nawet sobie pilke).

 

Tak napredce.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Grać, grać, grać. Ostatnio długo mnie nie było na ranku w Fifie ale dalej młócę w swoim stylu. Fifka ma przebłyski jak cholera. Momentami ociera się o geniusz, ale strzelanie bramek lamom jest za łatwe. Z tru graczami jest ciężej bo i pod bramkę się dostać trudniej. Z lamą, dwa podania i gol. Kontry - uwielbiam je w Fifie 09. Chłopaki tak skowyrnie wychodzą na pozycje, że aż pała staje.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
geeraz cóż za rady,trzeba się zmierzyć online bo jestem ciekaw jaki poziom prezentujesz :P

 

 

Skoro masz lepsze- chętnie przeczytam

rady dobre,to nie z nich się nabijałem :P. Po prostu mam geeraza na friendliście ,a chyba ani razu z nim w fife nie grałem :P.Skoro napisał fajne porady to znaczy ,że w nią dość często pyka.Po prostu mam dość grania meczy gdzie albo przegrywam albo gdy prowadzę to koleś wychodzi bo jest już np 5-0 dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Obrone trzeba wytrenowac.

Ja duzo gram na sprincie i z podwajaniem. Niestety nie zawsze to skuteczne szczegolnie jak przeciwnik jest dobry w wymianie podan.

 

Jak grasz wysunieta obrona (znowu strategie sie klaniaja) to musisz regularnie stosowac pulapke ofsajdowa (dwa razy strzalka w gore - dziala tylko po nakazie, nie przez caly mecz a obroncy slabo linie trzymaja niestety), choc to bardzo ryzykowne. Mozesz cofnac obrone ale wtedy moze sie zrobic obrona czestochowy jak przeciwnik atakuje duza iloscia zawodnikow i byle blad drogo kosztuje a kazda wrzutka smierdzi bramka.

 

Obrona to skill i dobre ustawienie. Fajna jest opcja z L2. Obronca sie ustawia pod napastnika i jak puszczasz L2 to robi to co masz wcisniete (czyli jak krzyzyk to akurat wsadzi noge).

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...