Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie dziś taki jeden fajny mecz na LIVE. Przeważałem calutkie spotkanie, ale to rywal wygrywał 2 - 0. W 85. minucie zacząłem odrabiać straty. W 89. minucie był już remis. Wtedy koleś coś tam sobie zaczął ustawiać. Po 40 sekundach wreszcie wrócił do gry, ale zmiany nie dokonał żadnej. No ale co mnie to obchodzi, zaczynam dalej grać. A więc gram sobie normalnie, a tu nagle na boisku pojawia się jakiś niewidzialny zawodnik:| Odbiera mi piłkę, podaje, strzela... O co KURDE biega? Cziter?

Odnośnik do komentarza

ja grają przed momentem walnąłem ze szczupaka R80:) fart trza mieć. ja dziś grałem na LIVE 2 mecze i było super. zero lagów itp. w jedym strzeliłem gola w ostatniej minucie dogrywki, a w drugim przegrywałem 0-2, ale wygrałem 3-2:) grałem także z chłopakami drużynowego 2 na 3 i było za(pipi)iście, pozdro ekipa od Fify ;D

Odnośnik do komentarza
A więc gram sobie normalnie, a tu nagle na boisku pojawia się jakiś niewidzialny zawodnik:| Odbiera mi piłkę, podaje, strzela... O co KURDE biega? Cziter?

 

 

Coś mi się wydaje, że jest to jakiś błąd króry był również w EURO 2008, tylko tam mi się przytrafił jak grałem z konsolą.

Może osoba z którą grałeś wie jak go wywołać.

Odnośnik do komentarza

Napisałem w weekend maila do ea odnośnie niepłynnej animacji na stadionie 23 maja w wersji na PS3.... i o dziwo nawet odpisali O_o

 

Cytuję:

 

"Witam,

Dziękuje za informacji, dla pewności też próbowałem zagrać na tym stadionie. Wynik - ten sam problem. Proszę o troszeczkę cierpliwości, już pisałem do swoich przedłożonych i też do deweloperów. Mam nadzieje, że problem zostanie szybko usunięty.

Przepraszamy za takie kłopoty

 

 

Pozdrawiam,

Tomas Smid

CS CEE team/ Poland

Centrum Pomocy Technicznej EA ( ProGamers na zlecenie EA)

tel: +48 0 22 8522730

Centrum Pomocy Online"

 

 

 

Hehe - ciekaw jestem czy zaczęli sprawdzać, że coś jest nie tak dopiero kiedy wysłałem tego maila - LoL :P

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza
Szczupak i przewrotka sa trudne, ale w demie 2 razy udalo mi sie z przewrotki strzelic. Narazie jakos nie daje rady.

 

Co do online to chore jest to, ze jak ktos ewidentnie ucieka (przegrywajac wysoko) to konsola nie zalicza nam zwyciestwa wtedy.

 

Na pewno nie zalicza?:P Miałem już kilka razy przypadek ucieczki, ale wydaje mi się że zaliczyło mi zwycięstwa:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Ja mam PS 3 i nie mam absolutnie żadnych problemów ze stadionem 23 maja. Chodzi płyniutko jak każdy inny. Może to zależy od wersji PS 3.

 

Fifa 09 rządzi. O jakości świadczy to że włączam ją i nie wiem w co zagrać. Może 10 na 10 albo rankingowy??? A może nierankingowy z kumplem??? A może w Be a Pro??? Nie chyba w menedżera zagram. Kurde jedna opcja lepsza od drugiej :lol:

 

Mi się tylko nie podoba że nie mam języka angielskiego w Polskiej wersji. Strasznie ciężko się przyzwyczaić do naszego języka.

Odnośnik do komentarza
Pytanie:

Czy w trybie menadzerskim jest Liga mistrzow, badz UEFA ?

Jezeli nie, to czy mozna kupic gwiazdy z innych lig ?

tak jest :), gram PL ligą i pojawiła się i LM i UEFA (oczywiście nie w oryginalnych nazwach)

I mozna kupowac zawodnikow z innych lig ;)

Nie mam pytań ! KOZAK !

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwo świata. Kupiłem, nie wytrzymałem. Co tam, ważne, że warto było. Multi ogarnia mnie zachwytem i lebiody które wychodzą w trakcie meczu bo Juve ich gromi. W tej edycji można robić wszystko. Demo jest tak niedoskonałe, że nie wiem jakim cudem się nim podniecałem. W finalnej wersji jest o niebo lepiej. Jestem pod wrażeniem. Pała stoi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...