Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

kurcze dziś dwa razy jakimś cudem rozłączyło mnie w czasie meczu-przerwało połączenie z serwerem EA.Włączam potem grę ,patrze w zakładkę rankingową ,a tam moje dane wzbogaciły się o dwie porażki po 3-0(czyli konsola przyznała walkower przeciwnikowi).Bajer szczególnie,że raz był remis,a drugi raz prowadziłem 1-0.Rozumiem,że to blokada przed ucieczkami ,jakie nagminnie miały miejsce w fifie 08 ale przecież cały czas byłem zalogowany do PSN i przez myśl mi nie przyszło by uciekać :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

nie konsola tylko serwer xD

tak to jest zrobione, a jak niby serwer ma rozpoznac czy rozlaczyles specjalnie czy przez przypadek ... :P

wystarczyl wiekszy drop polaczenia zeby cie rozlaczylo, niekoniecznie musialo cie z PSN wywalic

serwer traktuje to fizycznie jako rozlaczenie sie z sesji i nalicza ci przegrana, bo to ty sie rozlaczyles nie przeciwnik;) jakby z jego strony polaczenie sie zerwalo to ty bys mial wygrana

Odnośnik do komentarza
Demo PESa to dla mnie mały koszmarek. ODgłos kopanej piłki mnie rozsmiesza a a nimacja w porownaniu do Fify to dno.Szkoda bo zawsze lubiłem PESa

Kurde zmowilem Fife ze sklepu PE w srode wieczorem jest taka mozliwosc zeby jeszcze gra przyszla w sobote czy raczej nie ? ;/

 

 

Niestety muszę cię zmartwić, ale dzwoniłem do nich i dostawę będą mieć dopiero w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza

Z tymi walkowerami troche szmira - coprawda lepszego wyjscia chyba nie ma (w PES jest to samo) ale wlasnie przez to rankingi w PES byly fikcja ! Ziomek kupuje gre jego koleszka ktory np na fife nie ma zajawki i statystyki go nie interesuja - zalatwia sobie na dwa wieczory skads druga kopie, uruchamiaja 50 meczykow i 50 razy ten drugi sie rozlacza ... wynik 50 winsow po 3-0 w godzinke ;) Wiadomo jak ktos chce kreic waly na sile zawsze znajdzie sposob ale tak jak mowie zabojstwo dla rankingow jakichkolwiek - nie mam pojecia jak lepiej by to moglobyc rowiazane

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy w światku Fify i mam pyatanie czy można rozgrywać tunrniej na zasadzie WorldCup albo Euro (najpierw grupa pozniej system pucharowy az do finalu) ? Stworzylem jakis turniej ale od razu byl system pucharowy wiec nie to o co mi chodzi.

 

Edit: OK już mam - nie zauważyłem opcji "liga+puchar" - lol :)

 

Drugie pytanko: Jaki macie sposób na ustawianie się do odbioru górnych piłek - wsytarczy naciskać X i to wszystko?

 

pozdro

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Każdy w Polsce liczy na szybkiego patcha-mam nadzieję,że EA o tym wie bo pewnie 99% świata w ogóle nie gra na tym stadionie i problemu nie zauważa, to dla nas jest on ważny-odpada granie w polską ligę.O skandalu jeszcze za szybko mówić-gra oficjalnie miała swoją premierę wczoraj więc daj im trochę czasu :) Jestem dobrej myśli i trzymam kciuki by w łatce poprawili również te głupie przywileje korzyści :)

Odnośnik do komentarza

nowa fifa jest SUPER !!! zawsze bylem fanem PESa ale rok temu jak i teraz wybieram FIFE ! ! !

tylko wkurzylem sie ze polska liga nie ma oficialnego logo ekstraklasy i ze niektore kluby nie maja swoich herbow i oryginalnych nazw ! najbardziej ubolewam nad moim ŚLĄZECZKIEM ktory nie ma herbu i nie nazywa sie ŚLĄSK WROCŁAW TYLKO WROCŁAW.

jedne stroje sa zielone a drugi komplet pomaranczowo zolty porazka !!!!

mam nadzieje ze jakas latke dadza albo moze bedzie mozna dokupic takie rzeczy. pozdrawiam i milego szarpania.

Odnośnik do komentarza

Jam mam pytanie:

 

Już wszystko dobrze chodzi w online ? Tnie dalej ? Pytam się ponieważ nie chce psuć sobie rankingu. (Mam internet 4M )

 

Ile kosztuje wybranie kolejnej ligi w Sezon Live Adidas i na jaki okres to się wykupuje? :mellow:

 

Nie wiem czy u Was też tak jest ale u mnie jak gram z konsolą to ciągle faulują mnie w polu karnym przez co rzuty karne są (tak 1-2 na mecz <_< )

 

Edytowane przez tomkio
Odnośnik do komentarza
Wątpię, żeby zrobili patcha który by to poprawił D1WASSYL, bo to by musieli kupić licencje na twój klub. Z drugiej strony widziałem Polonie Warszawę ?:D

Nie dość że mają barwy zielono białe to Szpak nazywa ich Groclin... :D

 

 

co do Szpaka-jak najbardziej prawidłowo.

A co do Śląska. Niestety,mamy cymbałów w zarządzie to i nawet na takie coś liczyć nie można.

 

Przepraszam za offtopa.

Odnośnik do komentarza

REPREZENTACJA HOLANDII:

 

Bramkarze: Edwin van der Sar (Manchester United), Henk Timmer (Feyenoord), Michel Vorm (FC Utrecht).

 

Obrońcy: John Heitinga (Atletico Madryt), Dirk Marcellis (PSV), Tim de Cler, Giovanni van Bronckhorst (obaj Feyenoord), Joris Mathijsen (Hamburger SV), Andre Ooijer (Blackburn Rovers).

 

Pomocnicy: Mark van Bommel (Bayern Monachium), Nigel de Jong (Hamburger SV), Orlando Engelaar (Schalke 04), Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart (obaj Real Madryt), Demy de Zeeuw (AZ), Ibrahim Afellay (PSV).

 

Napastnicy: Dirk Kuijt, Ryan Babel (obaj Liverpool), Robin van Persie (Arsenal), Klaas-Jan Huntelaar (Ajax), Arjen Robben (Real Madryt), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic).

 

Podstawowa jedenastka bedzie znana po pierwszym spotkaniu z Islandią, 11 października o 20:45.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się powoli do nowej fifki, bo już 08 na x'ie bardzo mi się podobała. Czytam o tych ustawieniach typu automatyczne asysty itd. no i się pogubiłem :/. Jak powinny być ustawione opcje, żeby po przesiadce z 08 grało się bez problemu? Wszystko na Default?

Odnośnik do komentarza
Każdy w Polsce liczy na szybkiego patcha-mam nadzieję,że EA o tym wie bo pewnie 99% świata w ogóle nie gra na tym stadionie i problemu nie zauważa, to dla nas jest on ważny-odpada granie w polską ligę.O skandalu jeszcze za szybko mówić-gra oficjalnie miała swoją premierę wczoraj więc daj im trochę czasu :) Jestem dobrej myśli i trzymam kciuki by w łatce poprawili również te głupie przywileje korzyści :)

 

ja wczoraj odpaliłem grę (XBOX360) i od razu zassał mi się update jakiś. nie rwie mi na podanym stadionie. pewnie na PS3 także niebawem będzie łątka eliminująca ten bug.

Odnośnik do komentarza

Ale jakos ultra plynnie tez nie chodzi ;)

Niech poprawia przywileje i bedzie miod.

 

Zauwazyliscie, ze FIFA po raz pierwszy chyba sie tak skupila na gameplayu, ze nie dopracowali niektorych smiesznych rzeczy, jak reklamy LETS FIFA przy boisku, przez ktore wszystko przenika, podnoszenie szalikow przez kibicow i inne (pipi)y. Szkoda, bo w sumie nie wiem, po co daja do gry przezroczysty baner - juz mogli w ogole go nie wsadzac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Zauwazyliscie, ze FIFA po raz pierwszy chyba sie tak skupila na gameplayu, ze nie dopracowali niektorych smiesznych rzeczy, jak reklamy LETS FIFA przy boisku, przez ktore wszystko przenika, podnoszenie szalikow przez kibicow i inne (pipi)y. Szkoda, bo w sumie nie wiem, po co daja do gry przezroczysty baner - juz mogli w ogole go nie wsadzac.

 

Ten post edytował easye 4 10 2008, 16:54

 

easye piszesz poważnie czy żartujesz........ zobacz na pierwszy lepszy mecz premier league tam są takie reklamy ona jest nałożona na murawie tyle że pod takim kątem że w tv i trybunach za bramkami wygląda jak by stała ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...