Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

LOL - nawet nie wiedzialem. :lol:

Myslalem, ze tak niedopracowali gry. haha. Wiecie ze w grze jest grubo - 50 STADIONOW.

 

 

co z tego jak najważniejszy się tnie, a mam już grę od 3 dni. To jakaś farsa, żeby wydębić tyle kasy od ludzi i mieć ich nadal w poważaniu

Stary - trzeba bylo kupic PES'a. Tam to dopiero dbaja o klienta. LOL.

 

 

Odnośnik do komentarza

:lol::rolleyes: ja tam sie nad stadionem jednym nie bede rozczulal, zwlaszcza ze ludzie pisza ze juz jest update dla x360 i nic nie zarywa

eazy ma racje, wogole jak jakis zawiedziony gracz chce sprzedac tanio fife09 bo wraca do pesa :lol: to z checia odkupie :slinotok:

ale chyba nie ma takich ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
LOL - nawet nie wiedzialem. :lol:

Myslalem, ze tak niedopracowali gry. haha. Wiecie ze w grze jest grubo - 50 STADIONOW.

 

 

co z tego jak najważniejszy się tnie, a mam już grę od 3 dni. To jakaś farsa, żeby wydębić tyle kasy od ludzi i mieć ich nadal w poważaniu

Stary - trzeba bylo kupic PES'a. Tam to dopiero dbaja o klienta. LOL.

 

 

nie dzięki, to ja już wolę fife bez Polskiej ligi, niż PES'a 09 ;)

Odnośnik do komentarza
Co jest z rankingiem ? Zagrałem już z 10 meczy i dalej nie mam żadnej pozycji ? O co chodzi ? :o

 

Dodam że zawsze grałem w Pesa więc nie wiem jak dokładnie wygląda tryb rankingowy w Fifie :)

 

A grałeś "szybki mecz" czy "graj ze znajomym" (jakoś tak się to nazywa:P)? Bo tego drugiego nie zalicza do rankingu. Przynajmniej mi.

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Co jest z rankingiem ? Zagrałem już z 10 meczy i dalej nie mam żadnej pozycji ? O co chodzi ? :o

 

Dodam że zawsze grałem w Pesa więc nie wiem jak dokładnie wygląda tryb rankingowy w Fifie :)

 

A grałeś "szybki mecz" czy "graj ze znajomym" (jakoś tak się to nazywa:P)? Bo tego drugiego nie zalicza do rankingu. Przynajmniej mi.

 

Grałem szybki mecz rankingowy. Porażki, zwycięstwa wszystko jest ale w pozycji ranking jest kreska.

Odnośnik do komentarza

Też was w(pipi)iają przywileje korzyści? A raczej ich brak?

 

Wybiegam z akcją sam na sam i dostaję kosę od tyłu, ale mój zawodnik się utrzymuje na nogach i kontynuuje rajd. Już mam strzelać, a tu gwizdek i faul... OMFG co jest grane? Tylko ja takie coś zauważyłem??? Przecież to hańba. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Wychodzi na to, że po prostu opłaca się ostro kosić, bo faul zawsze będzie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze jest i juz o tym wszyscy pisali - raz dziala, raz nie dziala, motyw jest s(pipi)y. Wszyscy licza na to, ze wyjdzie jakas latka.

Co do stadionu - na X'e juz byl jakis patch, wiec moze dlatego mniej szarpie stadion, choc ja pewny nie jestem - gralem na nim raz.

Odnośnik do komentarza

Po kilku meczach mam pytanie.

1.Gdzie znajde filmiki z replaya ktore nagralem?

2.Jak najlepiej odbierac pilke(sterowanie alternatywne) iksem czy tez na "a" a moze jakos inaczej?

3.Jak zagrac cos na ksztalt ligi mistrzow czy chocby zwyklej ligi(np hiszpanskiej)?Nie doszukalem sie tej opcji albo jest jakos inaczej nazwana.

4.Asysty... no wlasnie co z nimi.Mam wylaczone wszystko i nie powiem troszke frustrujace to jest.Dac lepiej sobie na luz i pomoc sobie czy dalej twardo sie meczyc i liczyc na efekty?

5Czy da sie zmienic katy widzenia na poszczegolnych kamerach?Widze suwadla ale nie mozna nimi manipulowac.

Nom narazie tyle.

Co do gry ogolnie to przytlacza mnogosc opcji, ale w sumie to raczej plus na dluga mete.Z czasem zakladam ze czlowiek zatrybi wsjo co i jak ma fungowac.Zasadniczo nie widze jakis wielkich minusow.Ciezko tylko z PESa sie przestawic ;/

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do wyjadaczy i prosiłbym o odpowiedz wiec niech ktos kto sie za takiego ma napisze czy warto grac z tymi asystami zeby byc na super hiper poziomie czy grac na manualu pozdro :) z gory dziekuje za info

 

 

Zależy-z wyłączonymi wspomagaczami na początku będzie bardzo ciężko,jednak po treningu będą wchodzić podania i strzały z niemożliwych do stworzenia akcji ze wspomagaczami.jednak z drugiej strony nawet z pomocami można tworzyć super akcje-dla mnie rzecz gustu,nie ma jednoznacznej odpowiedzi

 

 

Dla tych co nie grali nigdy w Fifę, odpowiednik Master Ligue to tryb menadżerski i wg mnie jest lepszy od ML w Pes :)

 

Odnośnik do komentarza

*Dokladnie - wylaczysz wspomagacze na strzal, przez co z daleka bedziesz mogl strzelic ladniejsza bramke, ale czesto jest tez tak, ze bedac w polu karnym zamiast efektownego okienka trafisz Panu Bogu w okno.

Po kilku meczach mam pytanie.

1.Gdzie znajde filmiki z replaya ktore nagralem?

2.Jak najlepiej odbierac pilke(sterowanie alternatywne) iksem czy tez na "a" a moze jakos inaczej?

3.Jak zagrac cos na ksztalt ligi mistrzow czy chocby zwyklej ligi(np hiszpanskiej)?Nie doszukalem sie tej opcji albo jest jakos inaczej nazwana.

4.Asysty... no wlasnie co z nimi.Mam wylaczone wszystko i nie powiem troszke frustrujace to jest.Dac lepiej sobie na luz i pomoc sobie czy dalej twardo sie meczyc i liczyc na efekty?

5Czy da sie zmienic katy widzenia na poszczegolnych kamerach?Widze suwadla ale nie mozna nimi manipulowac.

Nom narazie tyle.

Co do gry ogolnie to przytlacza mnogosc opcji, ale w sumie to raczej plus na dluga mete.Z czasem zakladam ze czlowiek zatrybi wsjo co i jak ma fungowac.Zasadniczo nie widze jakis wielkich minusow.Ciezko tylko z PESa sie przestawic ;/

1. Filmow nie ma na dysku - wszytskie zapisywane sa od razu na stronie www - EAFOOTBALLWORD.com.

2. W sterowaniu alternatywnym ustawienia masz takie same prawie jak w PESie, X - podwojenie, A - odbior pilki, z tym, ze tutaj czasami dobrze wyczuc moment, kiedy zaatakowac.

3. Masz tryby gry w glownym menu - TRYB TURNIEJU, jak dasz nowy to masz wysztkie ligi swiata, chcesz miec ME, MS, tworzysz wlasny.

4. Patrz * ;)

5. Z tego co pamietam to sie na bank da.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Też was w(pipi)iają przywileje korzyści? A raczej ich brak?

 

Wybiegam z akcją sam na sam i dostaję kosę od tyłu, ale mój zawodnik się utrzymuje na nogach i kontynuuje rajd. Już mam strzelać, a tu gwizdek i faul... OMFG co jest grane? Tylko ja takie coś zauważyłem??? Przecież to hańba. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Wychodzi na to, że po prostu opłaca się ostro kosić, bo faul zawsze będzie.

 

Miałem podobną historie, skosiłem napastnika który utrzymał się przy piłce i na dodatek strzelił mi gola... a sędzia bramki nie uznał tylko przyznał faul :)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do wyjadaczy i prosiłbym o odpowiedz wiec niech ktos kto sie za takiego ma napisze czy warto grac z tymi asystami zeby byc na super hiper poziomie czy grac na manualu pozdro :) z gory dziekuje za info

 

 

Zależy-z wyłączonymi wspomagaczami na początku będzie bardzo ciężko,jednak po treningu będą wchodzić podania i strzały z niemożliwych do stworzenia akcji ze wspomagaczami.jednak z drugiej strony nawet z pomocami można tworzyć super akcje-dla mnie rzecz gustu,nie ma jednoznacznej odpowiedzi

 

 

Dla tych co nie grali nigdy w Fifę, odpowiednik Master Ligue to tryb menadżerski i wg mnie jest lepszy od ML w Pes :)

Dzieki Ficuś :)

Odnośnik do komentarza

od czasów Winning Eleven 6 Final Evolution tak dobrze nie bawiłem się przy grze piłkarskiej.Niech tylko poprawią ten stadion i te przywileje korzyści i do prawdy Fifa09 będzie mistrzowska-aż dziw mnie bierze,że piszę takie słowa o tej serii.

 

Już jestem po weekendowej aktualizacji ligi angielskiej w Adidas live Sezon i statystyki dość ostro się zmieniają-nawet +5 -5 dla poszczególnych piłkarzy.Wg mnie np taki Ronaldo aż tak dobrze w weekend nie zagrał by mieć już ogólną statystykę 96,nie wiem też czemu Van Der Sar i np Adebayor dostali aż tak po statsach.No ale cóż nie ma rzeczy idealnych i pewnie następne aktualizacje będa bardziej racjonalne.I tak tą opcję uważam,za super bajer ale na pewno bym za nią nie płacił

Odnośnik do komentarza

Hahaha Ficus widze ze masz to co ja - za kazdym razem jak mowie komus : stary nowa fifka daje rade, malo tego jest mistrzowska dla mnie pes chyba nie wytrzyma konkurencji (a w duchu zastanawiam sie, dżizas co ty mowisz za bluznierstwa fifa dobra pileczka a PES zasysa i jest kiepski ?) :lol: Wszyscy maja jakies wyrzuty sumienia robiac z tego conajmniej kwestie na miare ... zmiany religii :D Ale co tam taka prawda MAN - konami pierdzi w stolki i odcina kupony a elektronicy widze ze conajmniej od 3 lat pracuja ladnie na poprawe wizerunku serii ktora lata temu okrzyknieta zostala symulacja balonu :P

Odnośnik do komentarza

Sukces EA polega na tym że oprócz tego że mają plan na grę i sukcesywnie go realizują, napisali nowy engine na current geny i teraz są fundamenty do dalszego rozwoju. Silnik od PES'a pamięta jeszcze początki PS2 i w tej chwili za bardzo odstaje od konkurencji. Konami powinno wziąć się w garść, kupić pełną licencję i następnego PES'a wydać za dwa lata na całkowicie nowym silniku wykorzystującym moc obecnych konsol, bo w przeciwnym razie nie mają szans dogonić FIFY.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj był u mnie moj koleszka dobry ktory slyszac odemnie ze FIFA 09 jest lepsza od Pesa i ze dla mnie Pes nie istnieje juz to mnie wyśmiewał hehe co sie okazało potem wpadł do mnie na chawire zagrał dwa mecze i powiedział ze Pes dla niego to kicha i buła...Podsumowujac nigdy sam w to bym nie uwierzył poki nie zagrałem w ta rewelacyjna piłe dla mnie pes nie istnieje poniewaz gra zamiast ewoulowac to ciagnie sie na dno razem z cala ekipa konami pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...