Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam problem, kupiłem już dłuższy czas temu fifke na giełdzie, gra miała być po polsku a okazało sie że jezyk jest angielski. Miałem gre wymienić ale w koncu zamuliłem i to olałem. Niedawno zepsuła mi sie konsola, microsoft ją zabrał i naprawił. Jak wiadomo musiałem na nowo konfigurować wszystko- jezyk konsoli itp. Po konfiguracji właczyłem fifke i ku mojemu zaskoczeniu gra jest w PL :D gram sobie fajnie 1 meczyk z polskim komentarzem, niestety musiałem iśc do roboty, wyłączyłem konsole... Na drugi dzien chce sobie zagrac, wszystko fajnie menusy po Polsku ale sam komentarz w angielskim. Czemu?? Jak przestawic ten komentarz??? Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Marvelous

i dostają przy tym baty niemiłosierne. BTW. gdybym takiego spotkał, zabiłbym na miejscu.

 

Jeszcze pół biedy jak jest zmieniony skład - gorzej jak frajerzy podnoszą zawodnikom statsy - wszystko na 99%. Ale co zrobić, w większości to tłuste Angole.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Nie wiem czy mają. Błąd w grze który można wykorzystać, a w rękach sprawnego gracza - jest terminatorem. Możesz co najwyżej wtedy biegać po boisku bez celu. Żenada, ale tacy są ludzie. Nabić statsy wszystkomającym C.Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

Panowie,dajcie spokój.Grałem kilka dni do tyłu z Niemiaszkiem.Gość koło 40 miejsca w rankingu.Wziął Kairserslautern a tam Ibrahimovic.Ronaldo,Cantona,Brehme,Koeman.Cuda no cuda !.I jak ja miałem wygrać z kimś takim.Nie dość,że gość potrafi grać to na dodatek ma skład przepakowany.Po 1 połowie się wyłączyłem,masakra.Rozumiem jak koleś zrobi takie transfery jak na prawdę,ale to o czym pisał bartiz-podnoszenia statsów do 99 to kompleks Ronaldo.Beznadziejnie się gra takie mecz.Teraz jak widzę,że ktoś bierze 2 gwiazdkowy zespól to od razu wychodzę-prawdopodobieństwo gry z takim z(pipi)anym składem wynosi 99.9 %.W 10 koniecznie to powinno zniknąć.

Ktoś wgle ma ochotę na spara?Jak coś to dawać znać na PSN.Ostatnio gram Manchesterem,ale mogę w sumie każdą inną grać oprócz Barcelony :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...