Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Po co robic dream team skoro w grze jest juz jeden? Beskitu. Ta gra jest glupia.

Bierzemy Inter i mecz sam sie wygrywa. Ibra to Jezus Zbawiciel boiska, Cruz to jego Swiety Piotr a i reszta apostolow nie jest gorsza. Arcade pelna geba.

Nigdy nie bylem dobry w fife, potrafilem przegrac z manubami, a dzis kazdemu po 5+ bramek wchodzilo. Wszystko Interem.

 

Smutne :(

Odnośnik do komentarza
Nigdy nie bylem dobry w fife

 

To chyba wszystko tłumaczy, nie?

 

No ale co tłumaczy? Że Inter jest przepakowany? Czy że to mylne wrażenie, bo nie umiem grać? Bo nie rozumiem.

 

Oczywiście gdy gram z kimś lepszym to już tak łatwo nie jest, ale i tak nieporównywalnie lepiej gra mi się Interem niż każdą inną drużyną.

Na przykład taka Barca, niby 5 gwiazdek, a przy dobrej defensywie ciężko się przedrzeć. Inter nie ma takiego problemu. Wszyscy zapieprzają jak małe motorówki z Ibrą na czele i zawsze bardzo dobrze się ustawiają.

Jedyną porównywalną drużyną jest Juventus. Ale nie umiem nimi grać :)

Odnośnik do komentarza

No jak widze wlasnorecznie zrobiony dream team to sie ciesze i wychodze. Natomiast najgorsze jak koles podniesie tylko staty, i ty sie tylko zastanawiasz co to za terminatory biegaja, np ostatnio koles mial tylko podkrecona predkosc u napastnikow w interze...efekt taki, ze z kontry biegl Ibra lukiem do lini,a pozniej w strone bramki obiegajac moich obroncow, bo jego zawodnicy byli szybsi z pilka niz moi obroncy bez pilki. Zreszta nawet gralem na ulepszony Celtic i moi zawodnicy sie zachowywali jak debile, stawali nagle gdy kazalem im biec, puszczali podania do napastnikow, zamulali itp...po prostu staty w tej grze maja za(pipi)ioszczy wplyw na wszystko. Jak on se podrasuje napastnika to moj obronca gra gorzej przy nim.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Mało - jak już wspomniał jakiś czas temu Bartiz. Nie da się już praktycznie grać na rankingu. Większość meczy to albo dream teamy albo wychodzą po dwóch minutach. Jak to bywało kiedyś.

 

Statsy mi opadły jak cholera bo ja widzę lebiody dream team i to jeszcze w ManU - Cantona, Boniek itd. to tak jak polson, wychodzę w piz.du.

Odnośnik do komentarza

A co na to wszystko EA? Przecież kur.vicy idzie dostać grając przeciwko takim cyborgom.

 

A swoją drogą - czy wy ostatnio też macie problemy z rozegraniem meczu online? Muszę próbować z 10 razy zanim mnie z kimś połączy, a jak już się uda, to lagi i przycięcia są katastrofalne. Inne gry hulają aż miło, więc to nie wina internetu.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

U mnie jest w porządku. Lagów i zwolnień brak. Cwaniaki już nawet tak robią, że statsy tylko podbijają piłkarzom, co by w oczy się nie rzuciło od razu. Sorry ale po rozegraniu ponad tysiąc meczy online takie różnice są dla mnie wyczuwalne. Są jeszcze uczciwi gracze ale tak samo jak ja wkurzonych konkretnie i Fifa zamiast przyciągać to odpycha przez takich lamerów.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

EA olewa swoich klientow wg mnie,dawno zaczely sie ligi a nie ma aktualizacji skladow,prowadza kampanie fifa 10 a gra ktora jest na rynku niecaly rok jest przez nich olewana

 

Normalna kolej rzeczy, nie liczyłbym na support FIFY 09. FIFA 10 też za rok się skończy na rzecz następnej części.

 

Ja żegnam króla, troszkę pograłem u kumpla w pełną wersję, zawsze w dupę dostawałem (za bardzo przyzwyczajony do PESa jestem + ogranie kumpla dawało się we znaki), już jutro bądź pojutrze kupuję FIFĘ 10 i skończy się ogrywanie mnie 5-0 ;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ej mam takie pytanko...w sumie juz dawno mialem z tym do czynienia ale nie wiem ocb do końca...spotkał się ktoś z gościem grającym Newcastle United a mającym w składzie C.Ronaldo,Messi'ego itp.itd??.Pozatym nie wiem czy mi się zdaje czy nie którzy gracze mają dopakowane statsy zawodników??. Grałem dzis z gościem który grał Francją i jego Henry i Benzema biegali jakby mieli w d.u.pie zainstalowane dopalacze... <_< .Ja gram Barca i jakos "mój" Henry nigdy nie biega tak szybko... <_<

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam prosiłem o pomoc w faq fify ale puki co moze tu sie uda wiec:

 

Witam chciałem na początku powiedziec ze ostatni raz w fife grałem jak się nie myle nazywała World cup 98 :D potem leciała seria pesa:D i ostatnio zakupiłem fife 09(ps3) i pomału zaczynam się ją cieszyc i mam kilka pytań jeśli mogę

 

- Widzę ze niema Trophy za przejscie np: Puchar Włoch tylko dostaje jakieś pkt? czy to do avatara czy sie myle

 

- Jak zrobic zebym w meczu online miał odrazu gotową formacje bo ciaglę musze ustawiac gram 4:3:3 moze doradzicie co do wlasnej taktyki czy cos ustawiac ilosc podan itp bo troszke jestem ciemny w fifie

 

 

- Powiedzcie mi jak dobrze wrzucic piłke w pole karne niby trzeba 2x wrzutka szybko nacisnąc ale mi cos nie wychodzi i nie mogę odkryc trophy szczelajac ze szczupaka

 

 

- Gram Interem i chciał bym ustawic zeby rzut wolny blisko pola karnego wykonywał Adriano i za ch... pana nie wiem jak ustawic

 

 

Prosze o porade co do rzutu wolnego niby ustawiam i strzelam ale nie wychodzi i jak strzelac mocne piłki bo jak napełniam pasek sily to mi w gore leci pila:/

 

- jak patrze na liste rankingu to mam kreske czyli bez miejsca gdzie moge zobaczyc ile mam pkt w randze bo widze tylko pukkty doswiatczenia w centrum gracza

 

- Dzisaj robiac avatara zobaczylem ze w profilu pisze ze nie mam zadnego meczu rozegranego i ze wszystko 0% jak zrobic zeby sie wpisalo moje statystyki i moj awatar na ps3 bo dalej mam cien

 

Puki co to wszystko pozdrawiam jak cosil moje online id struzikPL

Edytowane przez struzikPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...