Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy
Dokładnie. Poza tym graficznie gra prezentuje się rewelacyjnie, ciekaw jestem tylko jak gameplay i ogólny feeling. Chociaż Forza 2 była bardzo fajna, więc nie sądzę by w trójce poszło coś nie tak :) .

 

dla mnie ogromna wada fm2 to było brak urozmaicenia kariery :rolleyes: nie dałem rady ukończyć gry bo mnie znudziła...ok 100 wyzwań i w kazdym to samo wyścig i kilka okrążeń.

 

Na szczęście fm3 zapowiada się wybornie pod tym względem - drag race, drift, wyścigi z punktu a do b, itd. Być zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Poza tym graficznie gra prezentuje się rewelacyjnie, ciekaw jestem tylko jak gameplay i ogólny feeling. Chociaż Forza 2 była bardzo fajna, więc nie sądzę by w trójce poszło coś nie tak :) .

 

dla mnie ogromna wada fm2 to było brak urozmaicenia kariery :rolleyes: nie dałem rady ukończyć gry bo mnie znudziła...ok 100 wyzwań i w kazdym to samo wyścig i kilka okrążeń.

 

Na szczęście fm3 zapowiada się wybornie pod tym względem - drag race, drift, wyścigi z punktu a do b, itd. Być zadowolony :D

 

co do tych trybow kariery to zwalili nie bedzie oddzielnego trybu... np drift, bedzie to podobnie jak w pgr czyli w kazdym wyscigu jak wpadniemy w poslizg lub to zrobimy celowo to nam bedzie dawalo punkty.

Odnośnik do komentarza

http://xboxygen.com/Medias/Videos-Xbox-360/Exclu-Forza-3-le-circuit-Fujimi-Kaido-en-video

 

filmiki z Fujimi Kaido... genialne.

 

Aha i równie ciekawy film -

 

EDIT2:

 

Tym razem cos mało ciekawego... mianowicie info o wypuszczaniu DLC z około 10 pojazdami co miesiąc przez następny rok. Nie wgłębiałem się w wywiad ale mowa o 400msp za każdą paczkę...

 

IGN AU/IGN Readers: Coming back to DLC ? you're doing one pack a month for the next twelve months. How many cars are likely to be included per pack?

 

John Wendl: It's hard to say; it'll depend on the pack. I would say ten is probably a safe number.

 

http://xbox360.ign.com/articles/102/1026124p1.html

 

Nie podoba mi się to.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
?Exclusive to Xbox 360! Forza Motorsport 3 will include 29 classic models from the legendary manufacturer, including iconic cars such as the Ferrari 250 GTO, Ferrari 512 TR, Ferrari F40, Ferrari Enzo, and Ferrari 430 Scuderia at the title?s release on the 23rd of October.?

 

http://www.vg247.com/2009/09/18/ferarri-exclusive-to-forza-3-says-ms/

 

Przecież to kłamstwo w biały dzień.

Odnośnik do komentarza

zresztą tak samo jak z packami FM2 kupić można ale nie trzeba. fajne furki były ale tylko dla ich miłośników którzy chcieli nimi pojeździć. ani przydatne, ani wymagane, po prostu były. niestety żyjemy w erze dlc do gier i coś takiego będzie pojawiać się coraz częściej. byle nie dać się niepotrzebnie naciągnąć :)

Odnośnik do komentarza

MaZZeo: Prosta sprawa, olej DLC. Dostaniesz 400 aut, wcześniej było OK, a jak się pojawia info o DLC z autami to już te 400 nie jest OK ? :)

 

Nie, nie o to mi chodzi. Kiedy grałem w Forzę 2 przez multi to zamiast aut które były z DLC to ja widziałem tylko takiego zielonego ducha... nie chcę bym po pół roku od premiery jeździł z samymi duchami.

Odnośnik do komentarza

To prawda, trochę idiotyczne rozwiązanie bo np. w TDU furki z DLC widać normalnie. Może tym razem będzie inaczej ?

 

Ale coś odkryłem. Na innym forum dowiedziałem się, że przyczyna zielonych duchów jest to, że nie ściągnąłem tych darmówek, które były w każdym z mappacków (december, september i march). Dopiero teraz zauważyłem na marketplace, że rzeczywiście jest coś takiego.

 

W takim razie super, mnie wystarczy że będe je widział. Nie muszę nimi jeździć. W takim razie T10 może wydawać te packi, ja bede kupię tylko niektóre :)

 

btw. patrzcie na te gify. :blink:

 

29z643m.gif

98ae5e.gif

2822n9i.gif

 

No i kolejne Ferrari, w tym... FXX! Myślałem że go nie ujrzę w tej grze...

 

2005ferrarifxx71.jpg

 

A także F40 Competizione

 

1989ferrarif40competizi.jpg

 

No i nasz stary przyjaciel 330 P4

 

1967ferrari330p471.jpg

 

HOLY SHIT, że tak po juesańsku powiem :mellow:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Po zobaczeniu tych filmików nie ma się do czego przyczepić. Amalfi przypomina stare NFS gdzie mieliśmy okazję śmigać wśród pięknych krajobrazów. Fikcyjne trasy są bardzo ważne w wyścigach. Demo pokaże jak tam trzyma się model jazdy (pewnie nie zawiedzie). Z tego co widać na tych filmikach są włączone wspomagacze przez co wygląda jak arcade.

 

Nie spodziewałem się FXX w grze. To duża niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne: tę grę kupuję w dniu premiery. Jak patrzę na te gify to mi gały na wierzch wychodzą, ta gra będzie genialna! Dwójka już jest zarąbista, to co się tutaj szykuje przechodzi ludzkie pojęcie :D. To będzie najlepsza gra wyścigowa ever.

 

Tak BTW - na gifach często akcje wyglądają lepiej niż naprawdę, zresztą pamiętam manię wstawiania gifów z Killzone'a 2 - wszystko super na ekranie komputera, potem w grze nawet tych rzeczy się nie dostrzegało/nie były tak wyeksponowane, choć tutaj jest zgoła inna sytuacja, bo przedstawiony jest czysty gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...