Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No no, po przeczytaniu tych recenzji jestem teraz na 100% pewien, ze kupie Bayonette. Teraz tylko pozostaje czekac az cena bedzie w miare atrakcyjna i kupic swoj egzemplarz ^^

Jedno co mi sie podoba, to coraz czestsze umieszczanie angielskiego jezyka w azjatyckich\jap. wydaniach gier. Dzieki temu nie trzeba czekac na premiere w USA, co jest duzym plusem.

Odnośnik do komentarza

tak wersja japonska ma tylko ksiazeczke po japonsku i okladke, w grze moge wybrac niemiecki, angielski, hiszpanski, wloski i francuski

masz wszystko filmiki po angielsku, podpisy, dialogi, normalna ang wersja, nie sprawdzalem innych jezykow jak wygladaja podczas filmikow

 

Dzięki za odpowiedź...kusząca opcja, problem byłby tylko z DLC gdyby był, gdyż żadna polska karta kredytowa nie działa w sklepie JP :/

Odnośnik do komentarza

Co do DLC to chyba nie ma sie co martwic o nie ,poniewaz gdzies tam czytalem o tym ,ze Platinum Games jest przeciw tej usludze i Bayonetta jest od poczatku do konca grą kompletną/skonczoną i nie ma co tam juz dokladac :thumbsup: Ale czas pokaze jak to bedzie...

Chociaz jeden developer nie zapomnial jak powinny wygladac gry w swojej ''finalnej'' sklepowej formie. Chwala im za to, bo najwieksza porazka i dnem uwazam wydawanie dlc w dzien do tyg. po premierze gry. Czysty skok na kase,nic wiecej. W 90% przypadkow wart co najwyzej 5zl...

Odnośnik do komentarza

Owszem w dniu/tygodniu/miesiacu (zalezy ktory dzien dokladnie) premiery jest to karygodne. Ale w miesiac, dwa lub trzy po premierze, dostac cos co przedluzy gre i pozwolic wrocic do niej, nie jest niczym zlym.

 

Nie ma tez gier w ktorych nie daloby sie czegos dolozyc :] Nowa przygoda, nowy tryb gry (nie znam trybow jakie sa w bayo, ale na pewno da sie zrobic cos wiecej). Swietna sprawa z tym ze tworcy zrobili kompletna gre, ale nie powinni rzucac komentarzy 'jestesmy przeciw DLC' na lewo i prawo ;)

Odnośnik do komentarza

skonczylem Bayo :) gralem na easy 10h, teraz wlaczylem New Game+ wszystkie itemki itp pozostaly i gra juz jest naprawde trudna, leja mnie jak mlodego leszcza :)

ogolnie nigdy nie przepadalem z DMC ale Bayo konczylem z usmiechem na twarzy, fantastyczne filmiki, z kupa humoru i erotyki :) fajna ogolnie historia, bardzo fajne kolorowe, epickie, pelne blyskow swiatel, walki z bossami.

podkresle ze NIE NAPOTKALEM nawet najmniejszych ciec animacji ani spowolnien, gralem bez zgrzytu wszystko elegancko. byla tu rozmowa o DLC, patrzac na ta gre, nie widze niczego co mogli by dodac, poza Bayo 2 :)

 

jesli macie jakies pytania to dawajcie

 

moja ocena 8,5/10

Odnośnik do komentarza

nie wiem dokladnie co to jest ta zelazna dziewica, a poza tymi ktore wymieniles jest pila mechaniczna i przeciecie przeciwnika na pol, jest tez cos w stylu przemienienia wroga w kamien nagrobny, jest tez takie cos co wzywa zelaznego konia, lancuchem rzuca we wroga i robi...

 

http://www.youtube.com/watch?v=JgLFl2G8soE

 

....takie cos :)

 

jesli dobrze mi sie kojarzy to jest jeszcze takie ze Bayo wsiada na motor i zatrzymuje sie na przeciwniku i mieli kolami :) wiecej nie przychodzi mi do glowy, dodatkowe skille i wykonczenia mozna wykupic a ja takowych wszystkich nie zrobilem bo brak kasiorki, moze teraz w NG+ uda mi sie

Edytowane przez blazej1980
Odnośnik do komentarza

Żelazna dziewica to takie narzędzie tortur - trumna nabita kolcami od wewnątrz. Wsadzano jakiegoś pana do środka i zamykano drzwiczki.

 

Ile można mięć broni przy sobie? Można się miedzy nimi przełączać w czasie comba? Wiem, że jest zamiana w panterkę, a jest jeszcze w coś innego? Przydają się te przemiany? Dużo rzeczy (skilli/combosów) jest do kupienia?

 

Na razie tyle ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

masz do wyboru 2 sety broni A i B, w inventory sobie ustawiasz i wkladasz jaka bron w lewej i prawej rece, mozesz normalnie przelaczac w czasie gry L2, do zakupienia mamy dosc drogie jakby to nazwac gadzety, np laleczka voodoo, jakis tam dzwoneczek itp, i to tez mozemy wlozyc do 4 slotow, gadzety maja rozne zastosowanie, albo dodatkowy skill albo np regeneracja HP. co do inventory fajna rzecz jest, zbieramy 3 rodzaje orbow w czasie gry zielone, czerwone i zolte, ktore odpowiednio sa do HP, Attack Power i Shield, sluza one do robienia potionkow i np 5zielonych to maly potion, ktory daje np 20%hp, 15 zielonych daje 60%hp, i tak samo jest z innymi tzn zwiekszaja attack power albo wlaczaja na chwile shield ochronny. ale to nie wszystko mozemy tez mixowac orby np 5 zielonych 10zoltych 5 czerwonych i uzyskamy potion do Magic Power, ogolnie jest jakos z 10 kombinacji, wiec jest ciekawie, bo te potionki mozna kupic w sklepiku ale zazwyczaj to troszke kasy ktora lepiej przeznaczyc na inne skille. co do pantery, to ja jeszcze nauczylem sie zamieniac w stado nietoperzy, wtedy wrog zadaje mniej obrazen i caly dmg sie rozdziela, trwa to pare sekund ale czasami przydatne, moge tez zamienic sie w ptaka, ktory moze daleko nie leci ale czasami sie przydaje w wiekszych dluzszych skokach jak juz nie zdarzymy zamienic sie w pume, wystarczy w czasie lotu nacisnac 2x R2, nie mozna sie wzniesc w gore ale mozna leciec przed siebie :) ten skill albo ten z nietoperzami mam dzieki jakiemus gadzetowi ze sklepu. podczas gry zbieramy tez polamane czesci plyt vinylowych i jak zbierzemy np 4 czesci polamanej plyty Mozarta to dostajemy cos tam w nagrode, na filmikach duzo ludzi jezdzi na wrotkach co przyspiesza gre, ja niestety nei moge znalezc 1 kawalka plyty od tego. ale puma jest ok tez. zapomnialem dodac ze tez sa poukrywane w grze eventy zwane afelheim czy jakos tak, do zdobycia trofeum usimy odnalezc ich 50, polegaja one na tym ze teleportuje nas na male pole walki i tam dostajemy warunki na jakch zostanie zaliczony event i np, jest duzy potwor i napisane ze mamy go zabic w ciagu 1minuty uzywajac tylko 6 kopniec noga i 6 ciosow reka, inne akcje nie dadza nic, no i kazdy event ma rozne wymagania, calkiem fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie ma żadnej skali porównawczej - ostrze to w mojej opinii straszny szmatławiec. Pismo te już np. zgwałciło strasznie nowatorskie Mirror Edge. Inny przykład to ocena K2 na poziomie 7/10, co w porównaniu z H3(10/10) jest po prostu żenujące.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

No muszę powiedzieć że Edge dla mnie też jest co najmniej dziwnym pismem, z dziwnym poczuciem gustu (podane przykłady przez Blue).

Cóż może ja podejścia tamtych recenzentów nie pojmuję, może próbują się wybić swoją "innością", a może też mają swoje grono za swoje rzeczywiste podejście - nie wiem nie wnikam.

Niemniej ja sam też wolę poczekać na ciut więcej opinii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...