Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe, świetne skany:

http://www.gamekyo.com/newsen29147_bayonet...creenshots.html

 

Coś mi się wydaje, że ta gra zaspokoi niedosyt jaki pozostał mi po DMC4. Kapitalny design.

 

i do tego video:

http://www.gamekyo.com/videoen13229_bayonetta-new-video.html

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Poza ,,gracją" pani Bayonetty (i ciekawym umejscowieniu kamery.... , od razu widać że chcą zaimpletować poważne zmiany w stosunku do DMC) nic po trailerze nie widać (swoją drogą przypomina mi moją nauczycielke od Historii), nie wiem jak wy ale ona mnie nie pociąga, chyba nie przepadam za takimi ,,zmysłowymi" kobitkami :/.

Odnośnik do komentarza
Poza ,,gracją" pani Bayonetty (i ciekawym umejscowieniu kamery.... , od razu widać że chcą zaimpletować poważne zmiany w stosunku do DMC) nic po trailerze nie widać (swoją drogą przypomina mi moją nauczycielke od Historii), nie wiem jak wy ale ona mnie nie pociąga, chyba nie przepadam za takimi ,,zmysłowymi" kobitkami :/.

Bo z reguły lepsze są realne dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza

Jest to jedna z gier na mojej liście ,,must buy" wiem, że nie ma jeszcze tak wielu informacji na jej temat ale z tego co dotychczas widziałem to zapowiada się na produkcję bardzo fajną. A to, że laseczka ma troszkę przerysowane ruchy to mi to nie przeszkadza, a nawet się podoba zawsze to jakaś odmiana od powszechnych standardów. Design bohaterki jest ekstra, a poziomów dobry. Jak tylko system walki będzie interesujący, intuicyjny i przede wszystkim fajnie rozbudowany to będzie to już połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza

Bayonetta może być świetna graficznie, dobrze jednak jest ostudzić pewne zapędy dotyczące mega fajowskiej grafiki, która zniszczy wszystko i w ogóle(może Agora tak im każe pisać :) ) ale niemal wszystkie dosyć dobre tytuły są tak zapowiadane, a potem zmowa milczenia dziennikarzy i wielki zawód graczy. Ostatnio coś żółci mają problemy ze stworzeniem bardzo dobrej grafiki na ps3(czy im się to w ogóle udało w tej generacji?pomijam dobry, ale nie bardzo dobry dmc4) Bezpodstawne komentarze na temat jakiejś gry i to jeszcze tego typu śmierdzą brukiem. Uwidaczniam tylko ten problem bo może za jakiś czas, jak dobrze pójdzie gracze pokażą gdzie jest miejsce "Hyperów", którzy przeważnie kłamią, bo albo im zapłacili za to, albo chcą sobie podnieść oglądalność brukowymi tematami

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Wow, wspaniała Bayonetta, której trailer zaczyna się od słów: "kto chce mnie dotknąć, chodź", potem mamy pokazywane wszystkie możliwe części ciała, które mają coś wspólnego z seksem, oczywiście z odległości kilkudziesięciu cm. Brak klimatu i wiocha to mało powiedziane. Heh i oni na siłę jeszcze jakiś Bogów w to wlepią i jakieś "poważne" motywy, że niby musisz walkę poważną rozegrać, ale nie przeszkadza Ci to w podśmiewaniu się i kręceniu dupą.

Odnośnik do komentarza

to jest kolejny po LBP trailer, ktorym sie zajaralem. Ta gra bedzie wielka jezeli bedzie trwac z 20h, bedzie masa poziomow trudnosci w ch^j dodatkow i wiecej cyckow. No i przydaloby sie jakby taka 'gestosc' jak panuje na trailerze 3mana byla przez cala gre. MOC!

Odnośnik do komentarza

Hahahahaha ', słowa Bayonetty ''Its time to be crazy''...toż tak mówił Dante w 1 i 3 części ;)

A muzyke to chyba komponował gość od ''czarodziejek z ksieżyca'' :mellow: Jaka ona kiepska...żal.pl

Chciałbym aby kiedyś wyszła gra w której będziemy mieli ostrą rockową muzę (tak jak w DMC 3 i 4) , ale tym razem z ciężkim zachrypniętym damskim wokałem , ale raczej sie tego nie doczekam. Może w DMC5 :mellow:

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...