Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila chwila czy ja coś napisałem o absurdzie? Napisałem "szokujące 9" bo po pierwszych trailerach, zapowiedziach spodziewałem się totalnego syfu, taniego klona DMC z najgorszą postacią jaką można sobie wyobrazić. A po przeczytaniu playtestu wygląda że, jest bardzo dobrze no może oprócz tej głównej bohaterki dlatego napisałem szokujące 9 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Mialem nadzieje ze tworcy pojda bardziej w strone Okami niz DMC ale niestety zapowiada sie tragedia.

What? Przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze gra bedzie szla w strone DMC - a jak ma wygladac slasher od jego twrocy :o Gierka pewnie bedzie przepelnionym funem i humorem ekstra slasherem. Co do bohaterki - nie zapominajcie, ze to wiedzma - jak dla mnie to idealnie pasuje ona na taka neowiedzme.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
What? Przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze gra bedzie szla w strone DMC - a jak ma wygladac slasher od jego twrocy :o Gierka pewnie bedzie przepelnionym funem i humorem ekstra slasherem. Co do bohaterki - nie zapominajcie, ze to wiedzma - jak dla mnie to idealnie pasuje ona na taka neowiedzme.

 

Co do tego humoru to ja przy trailerach z tej gry sie smieje..prawie tak jak bym ogladal parodie albo komedie w stylu american pie..

Odnośnik do komentarza

Osz w mordencje Masakra! Grafika , maszkary , bossowie , klimat , gameplay - wszystko zapowiada sie rewelacyjnie!

Na YT znalazlem gameplay z jakimis Badassami

Jak byl to sorka.

 

btw. Dave , znasz moze jakas stronke gdzie da rade jeszcze zassac tamten trailer co niedawno dawales? Bo ni ..uja nie moge znalezc.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gameplay z dema z E3

http://www.gamersyde.com/stream_11533_en.html

 

Nie no....mam mieszane odczucia co do głównej bohaterki i kiczu umieszczonego w tej produkcji ale epickość tego dema bije wg mnie demko GoW3 na tych targach....

 

ps.wiem,że pełny GoW3 pewnie skosi wszystko ale oceniam tylko gameplaye z obu demek

Odnośnik do komentarza

Ta gra rozwala mi psychike!

Dawno czegos tak pieknego , intenstywnego i przesiaknietego czysta akcja nie widzialem!

Grafika jest niesamowita , ciagla akcja nie daje chwili spokoju ,a climax actions , przeciwnicy , sub i bossowie i ich animacja to pierwsza liga! Tylko bohaterka sie zdeka sztywno porusza ;p

Moim numero uno na ten rok byl NGS2 ,ale z kazdym trailerem/gameplay'em bayonettki utwierdzam sie w przekonaniu ,ze ta gra bedzie lepsza ;)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Ta gra rozwala mi psychike!
Mam tak samo. Ostatnio strasznie się w nią wkręciłem.

Ten gameplay z E3 jest świetny! Akcja z mostem wymiata. Może i całość jest przerysowana (kiczowata?) ale dalej prezentuje się nader smakowicie i jest super-rajcująca - akcje z "włochatym" smokiem za każdym razem wrzucają mi uśmiech na twarz, rewelacja po prostu :D

 

Gra będzie killerem absolutnym. Pod względem tępa akcji, absurdu, brutalnej groteski totalny szał!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Data wydania w Japonii

Ostatnie informacje o wciąż opóźnianych tytułach pokazują, że końcówka roku może nie być tak gorąca, jakbyśmy tego pragnęli. Na szczęście Bayonetta nikogo się nie boi i w Japonii trafi na półki sklepowe 29 października

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6826..._w_Japonii.html

 

EDIT

Bayonetta jest ekstremalnie istotnym IP dla Segi i dodaje nowy poziom głębi w naszym rosnącym portfolio. W wyniku analiz rynkowych zdecydowaliśmy, że aby zwiększyć potencjał tego nowego, ekscytującego tytułu, styczeń 2010 będzie optymalnym czasem na wydanie gry na rynkach zachodnich

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6834..._w_Japonii.html

Powiem tyle - Ja pie.dole! <_< :wkurzony:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, a tak się nastawiałem, że jeszcze w tym roku pogram sobie w Bayonettę, gdyż mam ogromną ochotę zagrać w jakiegoś dobrego slashera...

Czyli, mogę skreślić jedną grę z listy zakupów na ten rok. Pozostało więc tylko U2, Tales of Vesperia i Demon Soul, no chyba, że coś przeoczyłem.

Co tak wszyscy przenoszą te daty premier, jakaś nowa moda czy co <_<

Odnośnik do komentarza

Na początku bardzo mi się podobała ale z czasem i z każdym kolejnym trailerem przestaje mnie interesować. Uważałem, że będzie to dobra odskocznia od DMC który według mnie stacza się coraz niżej. Na chwile obecną podoba mi się tylko dizajn bossów i bohaterka.

Zgadzam się! Te kurewskie okularki i morda suki nauczycielki. Nie przeboleje chyba tego...

Mi akurat bohaterka pasuje.

Bayonetta dostanie lepsze oceny niż Heavy Rain wokół którego kręciła się w tym tygodniu głupawka. Skopiujcie to i przypomnijcie mi kiedy obie gry już wyjdą.

Oby nie.

 

Mam nadzieję, że skoro później ją wypuszczą to otrzymamy bardziej dopracowany produkt. I już nie narzekajcie na brak tytułów. Naprawdę potrzebujecie tylu gier na miesiąc? Mi do szczęście wystarczy jedna lub dwie gry na 30 dni. A do tej pory jeszcze nie grałem w masę gier na PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...