Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam czekam na Bayonette z wypiekami na twarzy! Kocham slashery, a niestety na PS3 nie ma poki co nic "WIELKIEGO" z tego gatunku. Heavenly Sword delikatnie mowiac zawiodlo i to w podstawowych aspektach - kieprawy system walki, dropy animacji, brak secretsow, Ninja Gaiden Sigma korzeniami tkwi w poprzedniej generacji konsol, a Devil May Cry 4 okazal sie gra jedynie bardzo dobra, bez wiekszych przejawow geniuszu. O Genji sie nie wypowiem.

 

W tym roku na szczescie bedzie jednak w co siekac, i to doslownie! Bayonetta zapowiada sie na prawde rewelacyjnie, Ninja Gaiden Sigma 2 rowniez juz dzis jest niczego sobie. A calosc przypieczetuje God of War 3, ktory, choc jest bardziej gra action/adventure niz siekatorem, to jednak walka to glowny element gameplay'u tej gry ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ani przez chwile ta gra mnie nie zachecila do siebie :P Nie moge po prostu(ot polaczenie pani profesor od matematyki, ktora obejrzala czarodziejke z ksiezyca, a nastepnie zagrala w DMC i NG ;) )Ehh ta Bagnetta :P po prostu nie moge zniesc jej designu(a mowi to czlowiek lubiacy siekac japonskie potworki w jrpg-ach :P )

 

 

Tak na dobrą sparawę to chyba tylko Kamiyi podoba się design Bayonetty. Fetyszysta mały :twisted2:

 

Tak na poważnie, jej design można przeboleć bo wygląda na to, że szykuje się nam niezły hit.

Odnośnik do komentarza
Ani przez chwile ta gra mnie nie zachecila do siebie :P Nie moge po prostu(ot polaczenie pani profesor od matematyki, ktora obejrzala czarodziejke z ksiezyca, a nastepnie zagrala w DMC i NG ;) )Ehh ta Bagnetta :P po prostu nie moge zniesc jej designu(a mowi to czlowiek lubiacy siekac japonskie potworki w jrpg-ach :P )

Dokładnie. Na łamach PSX Extreme Kali(?) wychwalał to co najbardziej zniechęca do tej produkcji - design postaci oraz większość scen z jej udziałem. Z początku myślałem, że jest to jakaś drugoplanowa postać. Devil May Cry 3 przekroczył pewną granicę dobrego smaku a ta gra jest duchowym następcą tego badziewia. Devil May Cry 4 starał się wrócić do korzeni ale widzę, że jest popyt na tego typu bezguście. Te kretyńskie popisy nie są ani widowiskowe ani tym bardziej śmieszne. Po zobaczeniu sceny z uruchamianiem motoru magicznym fuckiem nie wiem co napisać. Pierwsza myśl: "To musi być żart któregoś z fanów". Problem w tym, że ten film przedstawia fragment gry. Czy was to bawi, śmieszy bo mnie nie?

Odnośnik do komentarza

No to żeście się rozpisali, ja tam Bayonettę mam na mojej liście najbardziej oczekiwanych tytułów na ten rok. Design jest świetny, akcje zakręcone, oby tylko system walki był w miarę rozbudowany, a mi więcej nie będzie trzeba. W końcu dobrych "nawalanek" nie ma ostatnio zbyt dużo więc tym bardziej cieszę się z tej produkcji.

Zresztą nie każda gra musi być strasznie poważna i dorosła, troszkę luzu i sexapilu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A że klimat zalatuje lekkim kiczem i prze bajerowaniem to dla mnie żaden problem, gdyż nie ma to jak jakaś odmiana od strzelanin które hurtowo zalewają konsole...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Ani przez chwile ta gra mnie nie zachecila do siebie :P Nie moge po prostu(ot polaczenie pani profesor od matematyki, ktora obejrzala czarodziejke z ksiezyca, a nastepnie zagrala w DMC i NG ;) )Ehh ta Bagnetta :P po prostu nie moge zniesc jej designu(a mowi to czlowiek lubiacy siekac japonskie potworki w jrpg-ach :P )

Zgadzam się! Te kurewskie okularki i morda suki nauczycielki. Nie przeboleje chyba tego...

Odnośnik do komentarza

Mi sie od samego poczatku ta Bayonetta nie podobala, po prostu nie moje klimaty.

Wiem tez ze z Nariko w HS bylo podobnie, ale sie przemoglem i ujrzalem u niej to co najpiekniejsze (bez podtekstow prosze XD), w koncu mnie schrupala.

Mysle ze bedzie podobnie z Babajaga "fuck you" la' Morda matematyczki.

Odnośnik do komentarza
A że klimat zalatuje lekkim kiczem i prze bajerowaniem to dla mnie żaden problem, gdyż nie ma to jak jakaś odmiana od strzelanin które hurtowo zalewają konsole...

"Zalatuje lekkim kiczem"? O Resident Evil 5(w którego gram już ponad 2 tygodnie) można powiedzieć, że zalatuje lekkim kiczem. Bayonetta jest kiczem samym w sobie. Rozumiem, że jest to japońska produkcja ale trzeba mieć jakiś umiar i trochę samokrytyki. Po słabym DMC 4 czekałem na kolejne tego typu produkcje ale widzę, że się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, tylko spokojnie. Zobaczymy jak gra będzie wyglądać w finalnej wersji, lepiej zagrać i wtedy ocenić, niż skreślać grę jeszcze przed jej wypuszczeniem na rynek, czasem pozory mylą...

 

Ehh, czuję się jakbym był jedyną osobą której ta gra się podoba :lol:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Hmm możliwe, że masz rację. Może od początku zakładali taki design i poziom kiczu (jak to brzmi hehe ), jak tak się przyglądam to przekichane mają się ci którzy chcą zrobić grę wychodzącą poza określone trendy,kanony i normy. Fakt, Bayonetta przekracza pewne granice, ale czy z tego powodu mamy ją gnoić, nie lepiej dać jej szanse i zobaczyć jak się będzie w nią grać. W końcu oglądanie filmików/zdjęć, a granie w dany tytuł może nieść całkiem inne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Hmm możliwe, że masz rację. Może od początku zakładali taki design i poziom kiczu (jak to brzmi hehe ), jak tak się przyglądam to przekichane mają się ci którzy chcą zrobić grę wychodzącą poza określone trendy,kanony i normy. Fakt, Bayonetta przekracza pewne granice, ale czy z tego powodu mamy ją gnoić, nie lepiej dać jej szanse i zobaczyć jak się będzie w nią grać. W końcu oglądanie filmików/zdjęć, a granie w dany tytuł może nieść całkiem inne wrażenia.

 

Masz racje trzeba dac jej szanse, mimo, ze ona Tobie(mi i innym graczom) pokazuje Magic F**k'a ;)

Jednak mimo to moze gra bedzie tak swietna, ze nie bedziemy zwracac uwagi na "Ugly Betty" ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...