Skocz do zawartości

Top Speed


Rekomendowane odpowiedzi

Opel omega silnik 2.0 benzyna na trasie max 230km/h 8)

nie dodałeś czasem se troche? Który rok masz tego opla i gdzie w polsce tyle wyciśniesz? Przecież omega jest cieżkim klamotem i 2.0 silnik to troche mało by to tak rozpędzić chyba ze z górki i z wiatrem, moge sie mylić ale zdziwiłbym sie jakby to jechało 230

Odnośnik do komentarza
ostatnio tak z ciekawości porównywałem sobie pomiar z nawigacji z tym na liczniku w samochodzie. 130 wg nawigacji miałem dopiero przy ponad 140 na liczniku, także wasze wyniki tutaj pewnie trzeba w większości mocno zrewidować. tak, jestem świadom, że nigdy ilość km/h na liczniku nie pokrywa się z rzeczywistą, ale nie sądziłem, że to będzie aż taka różnica przy w sumie niewielkiej prędkości.

 

Ostatnio sprawdzalem na gpsie podlaczonym do nokii E51 i garminie mobile. Skoda Superb, kola 16" 205/55. Wlaczylem tempomat na trasie wroclaw krakow i wyszlo mi, ze licznik zawyza o 4 km/h. Ta Skoda abrycznie jest na 17" wiec byc moze przy tym kolku pokazywalby dobrze.

Odnośnik do komentarza
Opel omega silnik 2.0 benzyna na trasie max 230km/h 8)

nie dodałeś czasem se troche? Który rok masz tego opla i gdzie w polsce tyle wyciśniesz? Przecież omega jest cieżkim klamotem i 2.0 silnik to troche mało by to tak rozpędzić chyba ze z górki i z wiatrem, moge sie mylić ale zdziwiłbym sie jakby to jechało 230

Co w tym niemozliwego? Koleś naginał kalibroł też 230, udokumentowane na filmie. Ekspresówka nad morze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Licznikowo 205km/h Oplem Astra III 1.8 benzyna kumpla (on prowadzil, zeby nie bylo :P Auto w zasadzie nowe, wtedy mialo 1500km przebiegu, chcial zobaczyc, czy faktycznie pojdzie tyle, ile pisze w katalogu - poszlo :)), nna A4 kolo Zabrza- Rudy Slaskiej.

 

Jako kierowca - okolo 180km/h Volvo S40 1,6, juz wiele wiecej by nie poszlo (w instrukcji obslugi pisze, ze powinno wyciagnac 190), tez na A4, bowiem w mojej okolicy to jedyne miejsce do takich 'wyczynow'.

 

MeL - ten rekord to na A4, jak mniemam? ;)

Odnośnik do komentarza
Opel omega silnik 2.0 benzyna na trasie max 230km/h 8)

nie dodałeś czasem se troche? Który rok masz tego opla i gdzie w polsce tyle wyciśniesz? Przecież omega jest cieżkim klamotem i 2.0 silnik to troche mało by to tak rozpędzić chyba ze z górki i z wiatrem, moge sie mylić ale zdziwiłbym sie jakby to jechało 230

Co w tym niemozliwego? Koleś naginał kalibroł też 230, udokumentowane na filmie. Ekspresówka nad morze.

 

Ja swoją omegą lecałem wprawdzie "tylko" około 200km/h. Tą prędkość wychaczyłem bez oporów, więc mysle że +20-30 śmiało bym zrobił, tylko droga się skończyła. Mieszkam w regionie gdzie raczej ciężko o dłuższą prostą, a ekspresówki/autostrady widuje tylko na zdjęciach w necie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba za opalanie do więźnia byś trafił, tak to mandat się płaci (wg. Clarksona który mówił jak go złapali to musiał zabulić tyle, a tyle a w anglii by już dawno siedział i prawa jazdy do końca życia nie miał :D).

 

 

 

 

Chociaż to pewno od stanu też zależy?

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...