Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:/

 

"No to murujemy" ;/ Czarnemu się udał strzał życia i teraz obejrzymy nudny mecz :/ Mam jednak nadzieję, że Barca wlepi im bramkę w ten sposób pod koniec meczu.

 

EDIT: Ja pier.dole, niedługo gracze Chelsea się będą o powietrze przewracać :/

 

Ty chyba ogladasz inny mecz. Poki co, to wyglada to tak jakby Barca bronila korzystnego wyniku. Kompletnie sobie nie radza w ataku (oni oddali w ogole jakis celny strzal na bramke?), w dodatku maja szczescie, ze nie przegrywaja wiecej. Potwierdza sie, ze Barca to najabrdziej przereklamowany zespol, ktory gra dobrze tylko przeciwko slabo zorganizowanym taktycznie zespolom. No, ale CL to nie Primera Division, gdzie mozna ogrywac sobie takie druzyny jak Real. Zara dostana druga bombe i bedzie po meczu. Nie ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Mam jednak nadzieję, że Barca wlepi im bramkę w ten sposób pod koniec meczu.

 

Wykrakałem :D

 

Anty-futbol kończy się tutaj. Potomkowie Greków odpadają z półfinału. Sędzia, mimo iż dyktował faule z du.py, i czerwoną kartkę wystawioną powietrzu (ale zejść musiał Abidal), nie przepchnął Chelsea i będziemy mieli piękny finał :)

 

VeB!

 

Ps. Sędzia faktycznie był trochę (pipi).owy. Poza tym nieźle Barcelona będzie przetrzebiona w finale.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to sedzia bardziej pomagal ale z kartka dla Abidala to zupelnie sie rozjechal.

Karne za reke Piqueta powinien podyktowac ale koniec koncow nie bedzie murowania w finale by Chelsea :]

 

Drogba to w ogole jest czlon.Nic a nic mi nie zal tej druzyny.Mogli to sami wygrac ale tak to bywa.Za pozno na zale.I mimo ze barca grala nedznie to jednak oni graja dalej i to mnie cieszy.To dobry final powinien byc.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dobry mecz i dreszczowiec pod koniec. W sumie nie kibicowałem żadnej z drużyn szczególnie, ale sędzia dał dupy imo. Niesłuszna czerwona kartka, nie podyktował karnego dla Chelsea (w sumie na upartego to by się nawet dwa znalazły), ogólnie jedyna negatywna osoba w tym meczu.

 

W sumie trochę się cieszę, że Barca przeszła bo MU ma już tytuł w kieszeni*, no i dlatego, że nie lubię Abramowicza :D

 

*

joke:P

 

Odnośnik do komentarza

Gratsy dla Barcy, chociaz ten dwumecz mozna okreslic w ten sposob, ze to nie Barca wywalczyla awans, a Czelsi go przegrala. Potwierdza sie moja teoria, ze Hiddink NIE JEST najlepszym trenerem swiata, jest niezly ale to za malo, koles nigdy nie zdobyl zadnego znaczacego tytulu. Dzis popelnil kardynalny blad, gdzie indziej pisalem ,ze znajac zycie ten pierwszy strzal na bramke Czelsi, bedzie tym 100% skutecznym. Trzeba bylo dobic rywala, gdy gral w 10. Co prawda sedzia nie podyktowal tak z 3 karnych dla Chelsea, ale to nie jest wytlumaczenie (mozna jednak uczciwie stwierdzic, ze sedzia zasadniczo w meczu dal du py, ta czerwona kartka chyba tez z niczego, chociaz powtorki ujmowaly tylko koncowy moment). Nikt za rok tego nie bedzie pamietal.

 

 

Poza tym troche rzygam stronniczoscia Szpaka. Coz, final CL na pewno na tym zyska.

 

 

Mendrek, kibice Barcy naprawde nie powinni sie wypowiadac o tym meczu odnosnie "zlej" pracy sedziego;]

Odnośnik do komentarza

barcaaaaaaaaa !! :D właśnie tak sobie marzyłem, żeby w taki sposób posłali Chealse do piachu. W ostatniej chwili, rzutem na taśme, odebrali im finał. Świetnie !! A panu Ballakowi to powinni rączki poobcinać. Sędziowanie na poziomie niema co, tłusty norweg ledwo biegał i nic nie widział, ale naszczęście Barcelona zagra w finale. Po przejęciu finansowania Chealse przez Abramowicza uważałem, że ten zespół nigdy nie zdobędzie pucharu ligi mistrzów i dalej twierdzę że tak będzie :D no to finał można obejrzeć. Powinien być w pytke.

Odnośnik do komentarza

Chelsea grająca w przewadze, oddająca ledwo około 4 strzałów w światło bramki, która muruje bramkę - tak się to musiało skończyć, gdy gra się z kosmiczną Barceloną, która mimo iż waliła głową w mur, to w końcu znalazła tą lukę. Tak to jest, gdy liczy się że można bronić się przez ponad 80 minut. Ktoś może narzekać, że Barcelona nie oddawała strzałów w światło bramki, a ja powiem: "raczej w zawodników Chelsea". Cieszy mnie finał FCB vs. MU, mam nadzieję że tam i jedni i drudzy rozegrają się na całego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...