Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wstydzę się za Barcę. Składam pokłon przed kibicami Chelsea. Barca zagrała najgorszy mecz sezonu, wszyscy niemal w drużynie byli tragiczni, z wyjątkiem może messiego(nie gubił w każdej akcji piłki jak inni). Nic ich gry nie usprawiedliwia, nawet brak drugiego środkowego obrońcy i najlepszego ostatnio henryego. Jeżeli Barca w finale nie pokona Man Utd tak z 2:0 (i to pewnie!) to zawsze będę mówił, że nie zasłużyli na tytuł, jakem kibic Barcy!

 

Edit. Nie ma co dyskutować, Chelsea była lepsza, a Barca zremisowała fartem i nie będę chrzanił, że w futbolu szczęście mają lepsi itd. bo nigdy mi farciarskie zwycięstwa Włochów, Chelsea itd. się nie podobały, to tym bardziej mojego zespołu. Kur.wa, ale jestem wściekły!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Fritzl, do piwnicy.

Chelsea zagrała lepiej,ale jedzie do domu - trudno,taki jest futbol.

Ja dziękuję bogom,że nie muszę oglądać kolejnego(nudnego) finału ManU-Chelsea.

staram sie byc obiektywny, moja ulubiona druzyna odpadla wiec nikomu nie kibicowalem.

 

po prostu (pewnie nie tylko ja) mam dosyc tego ekscytowania sie barcelona. a najbardziej bawia mnie komentarza mendrka, ktory po meczu w ktorym barcelona dostawala lekcje futbolu o chelsea, pisze cos o grekach (lol), murowaniu bramki (xD) i co najlepsze o pracy sedziego, zeby ukryc fakt, ze barcelona zagrala slaby mecz i w niczym nie przypominala tej wielkiej druzyny ktora niszczyla fc szpital monachium i wielki real madryt.

Odnośnik do komentarza

Chelsea przegrala na wlasne zyczenie i mimo, ze byli druzyna lepsza to na koncu dali sobie sciagnac gacie i dac sie wyruchac z partyzanta przez małego bladego knypka. smutne.

Barca zdecydowanie ponizej oczekiwan. na finał kubeł zimnej wody na łeb, bo jak beda robic to dzisiaj to piec. a przeciez nikt nie chce, zeby ManUtd wygral : (.

 

 

Odnośnik do komentarza
Szczerze to sedzia bardziej pomagal ale z kartka dla Abidala to zupelnie sie rozjechal.

Karne za reke Piqueta powinien podyktowac ale koniec koncow nie bedzie murowania w finale by Chelsea :]

lol, a gdzie dzisiaj bylo murowanie bramki?

 

pewnie czytales relacje na stronie innych fanow barcy :lol:

 

No w ogole nie siedzieli na swojej polowie.Po pierwszej czesci posiadanie pilki 30-70 to gdzie niby byli?Swoja droga mialem na mysli bardziej pierwszy mecz jak i ale juz mniej ogolny przebieg dwumeczu.Milo mi sie teraz czyta wasze narzekania.Nie tak dalej jak kilka dni temu inaczej spiewaliscie i rozwodziliscie sie nad boska taktyka i oto jest...brawa :]

Dzis to barca grala jak ostatnie ofermy ale na zyczenie londynczykow to oni zagraja z MU i tylko jedno sobie wymarzylem.Widok krystyny placzacej po przegranym meczu.Bezcenne.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

No ale akurat było dużo murowania bramki w Chelsea, i gra z kontry. Większość akcji FC Chelsea to była kontra lub stały fragment gry, a jak tylko Barcelona przejmowała piłkę, to ich połowa pustoszała. Barcelona niestety dobrała siermiężną taktykę, krótkich podań. Ten strzał Essiena to był fuks jak nic, co odmieniło cały mecz. Nie był to jej najlepszy mecz, ale liczy się wynik. Wiem, że wielu zazdrość du.pę może ściskać, ale Barcelonie patrząc na całokształt tego sezonu, ten finał się należał. Sędzia był chu,jowy, zawsze się może taki trafić. Barcelona musiała się nieźle odkrywać i grała osłabiona w obronie, ale duch walki w nich nie umarł. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, więc obiektywnie sądząc Barcelona wciąż ma duże szanse na puchar.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj wstydzę się za Barcę. Składam pokłon przed kibicami Chelsea. Barca zagrała najgorszy mecz sezonu

 

No zagrali niczym Grecy na Euro albo inni "zabojcy" pieknego futbolu. Niemniej przeszli dalej i jak zagraja zaje bisty final, to nikt tego zenujacego dwumeczu w ich wykonaniu pamietac nie bedzie (zreszta tak czy siak z biegiem czasu o tym sie zapomni). Na 4 druzyny najmniejsza antypatia dazylem Arsenal. Teraz mi juz wszystko jedno kto wygra i pozostaje sie tylko cieszyc, ze chociaz Hiddink zostal wydymany;] Taki ch*j jak to najlepszy trener, jak nie osiagnal NIGDY zadnego znaczacego sukcesu, a dzis w dodatku du pnie przespal ostatnie pol godziny. Do piachu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Oczywiscie fani Chelsea beda przeklamywali o jakis karnych z d.upy. A czerwonej kartki, ktora dala im przewage jakos nie zauwaza.

 

ODSZCZEKIWAC!!!!!

 

Przeciez liczy sie wynik!

 

He he, a po pierwszym meczu kiedy wynik byl remisowy (czyt. korzystny dla czelsi) to byly gatki o antyfutbolu i o dupce maryni, a teraz "liczy sie wynik". Sry fani barcy, ale dzisiaj wasza druzyna nie zasluzyla na remis grajac wlasnie "antyfutbol" bo jak inaczej nazwac sytuacje , gdy "najlepsza druzyna swiata" nie potrafi stworzyc przez 90 min zadnej dogodnej okazji do strzelenia bramki i tylko umiejetnosciom Iniesty zawdzieczacie dzisiejszy awans...

PS. Nie jestem kibicem Chelsea. ;)

Odnośnik do komentarza
Fritzl, do piwnicy.

Chelsea zagrała lepiej,ale jedzie do domu - trudno,taki jest futbol.

Ja dziękuję bogom,że nie muszę oglądać kolejnego(nudnego) finału ManU-Chelsea.

staram sie byc obiektywny, moja ulubiona druzyna odpadla wiec nikomu nie kibicowalem.

 

 

 

fubol nie jest obiektywny, dlatego jest piękny.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś z kibiców Barcy jest zadowolony z tej wygranej, to chyba pomylił kluby. Pamiętam mecze, które Braca wygrywała, ale w takim jak dzisiaj stylu i Camp Nou zamiast cieszyć się, to gwizdało. Pier.dolę takie granie!

Odnośnik do komentarza

Obiektywnie, bo Milan nie grał.

Barca na finał nie zasłużyła, chociaż Chelsea nie lubię. 2X ręka w polu karnym piłkarzy z Katalonii i co najmniej 2X kontrowersyjny faul w polu karnym na D. Drogba.

Barca oddała jeden strzał w światło bramki, jeden wystarczył. Ogólnie nie widziałem w tym dwumeczu TEJ niby najlepszej drużyny obecnie:/ FCB.

Fajny finał się szykuje. Liczę mimo wszystko na hiszpański klub. Ale muszą pokazać inną grę.

A ten norweski sędzia :) , hehe..korupcja jest chyba wszędzie.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Milo mi sie teraz czyta wazse narzekania.Nie tak dalej jak kilka dni temu inaczej spiewaliscie i rozwodziliscie sie nad boska taktyka i oto jest...brawa :]

no 3/4 forum sie rozwodzilo nad kosmiczna barcelona. obejrzalem dzisiaj meczyk i jej nie widzialem.

kup sobie c+ a sie przekonasz..fakt, Dumie nie wyszedl mecz lecz w przekroju calego sezonu to Oni graja w tej chwili najpiekniejszy futbol na swiecie...a i ma wrazenie ze wypowiadaja sie tu osoby co mecze ogladaja tylko w Sport Telegram.. :P

Odnośnik do komentarza

liczyłem na finał MANU-Barca i się go doczekałem,szykuje się piękne widowisko.

 

Co do dzisiejszego meczu-fart nad fratami,pierwszy celny strzał w 92 minucie meczu i od razu bramka.Obiektywnie Cehlasea lepsze w dwumeczu ale i tak ich nie lubię :P

 

ps. to do dziś wyprawiał sędzia przechodzi wszelkie pojęcie,a czerwona kartka to chyba najbardziej śmieszna czerwień jaką widziałem w lidze mistrzów :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
I vice versa.

 

 

No fajnie, ze sie ksztalcisz i uzywasz trudnych slow, ale nie wiem co w tej konkretnej sytuacji masz na mysli. Zaden user takiej zmiany zdania tu nie przeszedl o ile mnie wzrok nie myli.

 

 

No ale akurat było dużo murowania bramki w Chelsea, i gra z kontry.

 

Bronienie wyniku i gra z kontry to faktycznie niespotykana taktyka. Przed "i" nie stawia sie przecinka hehe;f

 

Ten strzał Essiena to był fuks jak nic, co odmieniło cały mecz.

 

Kurcze, no tak, strzal Iniesty to bylo zupelnie cos innego;]]

 

 

Mam tylko nadzieje, ze kibice Barcelony dzieki dzisiejszemu spotkaniu podszkolili sie troche co do znajomosci dyscypliny, ktora ogladaja i juz doswiadczyli na wlasnej skorze, ze pilka nozna to poki co nie lyzwiarstwo figurowe i styl nikogo tu nie obchodzi;D

Odnośnik do komentarza
Szczerze to sedzia bardziej pomagal ale z kartka dla Abidala to zupelnie sie rozjechal.

Karne za reke Piqueta powinien podyktowac

 

Drogba to w ogole jest czlon.Nic a nic mi nie zal tej druzyny.Mogli to sami wygrac ale tak to bywa.Za pozno na zale.I mimo ze barca grala nedznie to jednak oni graja dalej i to mnie cieszy.To dobry final powinien byc.

 

 

Dzisiaj wstydzę się za Barcę. Składam pokłon przed kibicami Chelsea. Barca zagrała najgorszy mecz sezonu, wszyscy niemal w drużynie byli tragiczni, z wyjątkiem może messiego(nie gubił w każdej akcji piłki jak inni). Nic ich gry nie usprawiedliwia, nawet brak drugiego środkowego obrońcy i najlepszego ostatnio henryego. Jeżeli Barca w finale nie pokona Man Utd tak z 2:0 (i to pewnie!) to zawsze będę mówił, że nie zasłużyli na tytuł, jakem kibic Barcy!

 

Edit. Nie ma co dyskutować, Chelsea była lepsza, a Barca zremisowała fartem i nie będę chrzanił, że w futbolu szczęście mają lepsi itd. bo nigdy mi farciarskie zwycięstwa Włochów, Chelsea itd. się nie podobały, to tym bardziej mojego zespołu. Kur.wa, ale jestem wściekły!

 

 

Chelsea przegrala na wlasne zyczenie i mimo, ze byli druzyna lepsza to na koncu dali sobie sciagnac gacie i dac sie wyruchac z partyzanta przez małego bladego knypka. smutne.

Barca zdecydowanie ponizej oczekiwan. na finał kubeł zimnej wody na łeb, bo jak beda robic to dzisiaj to piec

 

Chwalić rozsądne głosy w tak emocjonującej chwili. Chelsea może podziękować Drogbie, w dwumeczu miał 4 setki i nic. Wiadomo, przeciwko sędziemu to i sam papież nie poradzi, a ten był dzisiaj ślepy jak kret. Generalnie w dwumeczu Barca nie stworzyła ANI JEDNEJ groźnej akcji, ale przeszła. Jeszcze raz podziękujmy Drogbie, bo dzięki niemu będzie fantastyczny finał.

Odnośnik do komentarza

Tak, tego się można było spodziewać po końcowym gwizdku, Barca zagrała 3 słaby mecz w sezonie i juz z niej jest zbieranina chłopów do kopania ziemniaków, zabawne.

 

Czerwona kartka totalnie zdupy, widać, że Anelka chce być tak fajny jak Drogba w nurkowaniu. Jedna ręka była, ta od Pique, na koniec nie było, nastrzelona, naturalnie ułożone ciało w wyskoku, sędzia zagrał bezpiecznie (hejtujcie mnie za to). Ale boli mnie jako kibica Blaugrany, że zagrali tak słaby mecz.

 

Ale przynajmniej nie będzie pucharu Anglii w Rzymie.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Jak boli gdy uzywa sie Waszych argumentow przeciw Wam?

 

Rozsmiesza mnie gdy mowi sie o dwumeczu kompletnie nie pamietajac poprzedniego spotkania.

Ile to wtedy strzalow w swiatlo bramki oddalo Chelsea?

Czym niby wtedy bylo lepsze?

 

Dzis Chelsea zagralo o niebo lepiej, jednak przy duzej pomocy sedziego a i tak nie potrafili wygrac meczu przeciw druzynie grajacej w dziesiatke na ich boisku.

Karne? Zadna sytuacja nie byla czysta na karnego wiec nie pitolcie. Pierwsza byla walka o pilke i nie bylo kontaktu, ktory by wytracil z rownowagi. Typowy nurek.

Reka Pique juz dawno byla w tym miejscu gdy pilka byla uderzana. Decyzja sedziego jak najbardziej prawidlowa.

i 3. od kiedy pacha jest reka?

Prawda jest ze sedzia mogl inaczej zinterpretowac ale mogl tez tak jak zinterpretowal. Natomiast faule gwizdane dla Chelsea nie wspominajac o czerwonej kartce to zenada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...