Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Skupiamy się na TOP 4 PL.

 

I Pucharze Anglii, gdzie przyjdzie się mierzyć już niedługo z Manchesterem na Old Trafford, na którym to terenie Arsenal nie wygrał od 2006 roku. :daddy:

 

 

Słaby mecz Kanonierów i to delikatnie mówiąc. Defensywa nie istniała, a Ospina to tak jak myślałem, że CL to jeszcze  nie jego poziom. Dwie bramki były do wyciągnięcia. Druga sprawa, podniecasz się każdą przegraną Arsenalu, a powiedz mi jak tam idzie ManU, (które tak gloryfikujesz) w tym roku w CL ? aaa zapomniałem, oglądają przed TV na Old Trafford.

 

https://pbs.twimg.com/media/B-oeZpsUIAAE0FT.jpg:large

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to, że są na świecie ludzie, którzy wypominają ManU jednoroczną absencję w LM (mam rozumieć, że jakby wcześniej też nie grali, byłoby lepiej i nie byłoby beki?), podczas gdy piłkarze sobie wciągają koks z kolan 14 latek gdzieś na Sierra Leone

 

Nic nie wypominam. Nawet nigdy nic złego o nich na forum nie powiedziałem. Tylko jak widzę gościa, co mecz w mecz wyśmiewa Arsenal a z jego wypowiedzi widać, że kibicuje ManU, to tylko stwierdziłem fakt i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

 

Skupiamy się na TOP 4 PL.

 

I Pucharze Anglii, gdzie przyjdzie się mierzyć już niedługo z Manchesterem na Old Trafford, na którym to terenie Arsenal nie wygrał od 2006 roku. :daddy:

 

 

Słaby mecz Kanonierów i to delikatnie mówiąc. Defensywa nie istniała, a Ospina to tak jak myślałem, że CL to jeszcze  nie jego poziom. Dwie bramki były do wyciągnięcia. Druga sprawa, podniecasz się każdą przegraną Arsenalu, a powiedz mi jak tam idzie ManU, (które tak gloryfikujesz) w tym roku w CL ? aaa zapomniałem, oglądają przed TV na Old Trafford.

 

https://pbs.twimg.com/media/B-oeZpsUIAAE0FT.jpg:large

 

 

:daddy: 

Wciąż lepsze kibicowanie niż zagranicznemu klubowi przez internet.

 

co za upośledzony post

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...