Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

To ostatni taki sezon Barcy. Mistrza i tak nie zdobędą. W LM Real mam nadzieję pokaże im co i jak. Zawsze lubiłem Barcelonę, ale po prostu od jakiegoś czasu nie mogę patrzeć na ich aktorzenie wspomagane decyzjami UEFA. Skoro są najlepsi to po co zawsze mają na boisku 13 zawodnika w postaci sędziego?

 

Milan - nic się nie stało! Grali dobrze i tylko oni w tej edycji CL grali z FCB jak równy z równym. Teraz skupcie się na 19 scudetto. Forza Milan!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

FC Barcelona 3 : 1 AC Milan

Messi 11' (k)

-----------------------------Nocerino 33'

Bjorn Kuipers 41'

Iniesta 53'

 

Zapomniałeś że Bjorn nie podyktował karnego dla milanu za faul na Zlatanie ( słusznego)

 

Powinno być 2-2 i awans włochów.

Gdyby było 2-2 to awansowałaby Barcelona po wygraniu pierwszego meczu 1:0, prawda?

Odnośnik do komentarza

Po co wklejasz filmik z meczu z Realem? Czy ktoś tutaj wkleja filmiki Realu z tego sezonu? Zbyt oczywisty trolling

 

edit. jakee- Van Persie zgodzę się, Nesta owszem, Chelsea jak najbardziej, ale na 100% nie Milan i nie Arsenal, tylko do tego trzeba by było obejrzeć te wszystkie mecz i zwracać uwagę nie tylko na to co sędzia daruje Barcelonie ale też co jej odbiera (przejrzyjmy ilość komentarzy sprzed tygodnia i w dniu dzisiejszym, żeby zobaczyć że "fani piłki nożnej" widzą tylko te pierwsze)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mistrz Włoch kur.wa xDDD

Chyba ze 3 strzały w całym meczu,Pato wchodzi by pograć 10 minut i zejść z powodu kontuzji i tylko mega nieskuteczność piłkarzy Barcy spowodowała,że nie było co najmniej 6 -1.

No ale można płakać na sędziego(zapominając oczywiście co było tydzień temu) i usprawiedliwiać żałosną postawę mistrzów Włoch,ze Zlatanem na czele,którego może ze 2 razy widziałem w meczu z piłką dłużej niż 3 sekundy.

Sprawiedliwy awans.

Dobranoc.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dyskusja o arbitrach do niczego nie prowadzi, to ślepy zaułek. Zawsze będzie mozna w tego typu meczach na szczycie mieć, mniejsze bądź większe, zastrzeżenia do arbitrażu. Sędziowanie stało się prosta wymówką przegranych.

 

Barcelona także bywa krzywdzona przez sędziów. Nie znam sympatyka tej ekipy, który nie byłby zwolennikiem wprowadzenia powtórek telewizyjnych. A to też świadczy o tym, że problem z sędziowaniem nie jest tak oczywisty, jednostronny jak niektórzy chcieliby uważać. Przepisy są zbyt mało prezcyzyjne, pozwalają na zbyt wielką interpretację. W zależności od sędziego jedne przewinienia są gwizdane, inne znowu nie (dobrym przykaładem z tego dwumeczu Milan-Barca jest choćby to podejście do ciągnięcia za koszulkę w polu karnym).

 

I tym sposobem wątek sędziowski staje się loterią, w której raz zyskujesz, a raz traci tracisz wszystko. W intencjonalność arbitrów nie wierzę.

 

Podyskutujmy o piłce:)

Odnośnik do komentarza

Proszę Was, przecież to był mecz drużyn z zupełnie innych klas rozgrywkowych. O czym tu w ogóle dyskutować? A w ogóle to Milanu już nie powinno być w tej fazie rozgrywek i niech się cieszą, że zaszli tak daleko. Dzięki sędziemu w pierwszym meczu z Arsenalem.

 

No rzeczywiście różnica klas kolosalna. Potężna Barcelona tak męczy się ze "słabiutkim" Milanem w dwumeczu, że strzela im najważniejsze gole po rzutach karnych xD. Pierwszego po kretyńskim błędzie obrońcy Milanu, drugiego po prezencie od sędziego i dopiero trzeci po normalnej akcji. No ale oczywiście gdyby nie karny z dupy, to Barcelona i tak strzeliłaby im z 5 goli. :rofl2: Kogo chcesz oszukać?

Odnośnik do komentarza

"Teraz rozumiem, dlaczego Mourinho tak się unosi za każdym razem kiedy przyjeżdża grać na Camp Nou" - powiedział w Zona Mixta przed kamerami szwedzkiej TV, skarżąc się na sędziego, który jego zdaniem niesłusznie przyznał Barçy drugi z rzutów karnych, nie widział karnego na nim w drugiej połowie spotkania, za to "gwizdał za każdym razem, gdy ktoś dotknął piłkarza Barcelony".

 

"Prosiłem sędziego o wyjaśnienia, bo nie widziałem, co się stało. Jednak jego wyjaśnieniem była żółta kartka. Nie jestem piłkarzem, który ubliża sędziom. Chciałem tylko zrozumieć, co się stało. Po meczu poprosiłem o wyjaśnienia, a arbiter powiedział, że już wcześniej się przytrzymywali. Teraz tym bardziej tego nie widzę, bo skoro się przytrzymywali wcześniej, to się ich upomina, a nie czeka, żeby podyktować karnego. Nie można tak robić. Wolałbym już przegrać 7-1 niż po czymś takim. Oczywiście nie przegraliśmy bezpośrednio z powodu karnego, ale ta decyzja zmieniła psychologiczny aspekt spotkania. Dostali jedenastkę w momencie, w którym przestało im iść i to był koniec."

 

btw niech UEFA kołuje na mecz z Chelsea Ovrebo, troll level 99

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

He? Chyba mylicie postawę pewnych fanów Barcy, którzy widzieliby w każdym meczu wynik 8:0, posiadanie piłki na poziomie 99% i wkręcanie w ziemię rywala przy każdej okazji z postawą zespołu, który tak jak większość drużyn za cel stawia sobie zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Pep jest bardzo wstrzemieźliwy w swoich opiniach, ale nie ma powodu, żeby jego przedmeczowe wypowiedzi traktować jako kamuflowanie tego, że Milan miał być rozjechany 8:0. Zwyczajnie tak nie jest.

 

edit. "Dostali jedenastkę w momencie, w którym przestało im iść i to był koniec" Milan oddając pierwszy strzał na bramkę i zdobywając w ten sposób gola, sprawił nagle, że Barcelonie już nie szło w tym meczu i czuła się totalnie bezradna

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Arsenal nawet nie oddał strzału na bramkę i remisował 1:1 a pozniej został wydymany przez sędziego na Camp Nou.

[Taki pro tip 99% posiadania piłki i 312421041245 strzałów i podań nie są gwarancją wygranej (przynajmniej bez pomocy sędziego)]

 

Ten stadion powinien zostac zburzony najlepiej z całą zawartoscią bo juz nawet nie wiem który raz godnosc piłki tam umarła

 

 

edit. "Dostali jedenastkę w momencie, w którym przestało im iść i to był koniec" Milan oddając pierwszy strzał na bramkę i zdobywając w ten sposób gola, sprawił nagle, że Barcelonie już nie szło w tym meczu i czuła się totalnie bezradna

 

Bez karnego waliłaby głową w mur jak na San Siro ;)

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Taki jak ten wczoraj cnie.

 

Ale wtedy sedzia tez postanowił się zrewanzowac za tą stratę dla FCB i dać im przewagę 1 gracza :sorcerer: a pózniej nawet i karnego oddał.

 

 

A meczu z Realem nawet nie bede wypominać bo tam nie będziesz miał jak wytłumaczyć bonusów sędziego dla FCB.

 

 

Zamiast wypominać drukarską historię lepiej się zastanowić czy na serio dostaniecie Overbo a moze Starka w meczu na Stamford :D

 

 

Edit

 

 

Zapewne pozostałe 99% kibiców FCB tez pamieta tylko wynik a nie to jak został osiągnięty ;)

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...