Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Pamiętny gol Grosskreutza w doliczonym czasie ostatniego meczu (a może to była 87. minuta?) wyrzucił Napoli z tej grupy. Ale to były świetne mecze. Taki posmak tego, czym może być znienawidzona przez kibiców w internecie (bo nie ma prawdziwych mistrzów i meczów typu Basel-Łudogorec) Superliga.

 

Jednak to było 3 lata temu, inny trener, w jedenastce ledwie kilku tych samych graczy - Mertens, Callejon i chyba Albiol. Napoli Sarriego jest jeszcze fajniejsze, choć nie jestem pewien, na ile mocne. Ale to jak Dortmund, jedna z tych ekip, których obecności w czołówce naprawdę się chce.

 

 

Barcelona po wprowadzeniu jedenastego zawodnika od razu zaczęła inaczej wyglądać. Właściwie to już po Gladbach, chociaż ten remis City im daje nadzieję. W tej kolejce trzy niemieckie ekipy straciły prowadzenie - a ostatnia przegrała 0-1. Specjaliści od Ligi Mistrzów.

 

 

 

Atletico zagrało na tle Bayernu lepiej, niż przeciw PSV - było wyraźnie lepsze. Z kolei PSV jedynie zremisowało z Rostowem, który dostał bęki w Monachium. PSV ma potencjał pomęczyć największych, ale trochę mało magii z przodu.

 

Ogólnie jednak sporo świetnych meczów, które można jeszcze nadrabiać długo, Liga Mistrzów dziś zapewniała poziom, przez większość czasu.

Odnośnik do komentarza

 

No klub toleruje takie zachowanie, więc sami sobie winni. 

Ale co mają nietolerować? Mają powiedzieć nasi kibice jestescie ch,ujowi wypier.dalać? 

 

Nie, wystarczy żeby wszystkich w kominiarkach i z racami wyłapać i nie wpuszczać nigdy więcej, oni ich znają doskonale z imienia i nazwiska. A jakby tą hołotę udało się wyplewić, to przyjdą normalni ludzie na stadion i go zapełnią. Tak jak wspominałem to nie jest grupka, to jest cała trybuna, która przyzwala na takie zachowanie tej grupki, która po meczu robi burdel na mieście w innych grupkach. Wstyd na całą LM. Awans po 20 latach zmarnowany w jeden wieczór. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Pewnie klub mógłby robić więcej, by zapobiegać takim trudnym do zapobieżenia przypadkom, że ktoś coś robi, coś krzyczy. Ale cóż, mecze z Realem są rzadko, wyjątkowa okazja historyczna. Mecze ligowe są zawsze, ze 20 każdego roku. A na nich już niekoniecze "zwykli ludzie zapełnią stadion". To może nie być opłacalne walczyć z własnymi kibicami, żeby spełniać "standardy europejskie". Ostatecznie to głównie dzięki stałym fanom Legia ma budżet i może walczyć o Ligę Mistrzów każdego roku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale jakieś większe problemy sprawia garstka kibiców, to oni są chujowi jak już coś, a nie wszyscy kibice. W Romie też garstka sprawiała problemy to Pallotta powiedział wprost, że są (pipi)ymi idiotami.

 

W Polsce nikt nie ma na to odwagi bo i tak na mecze nie przychodzi aż tyle ludzi jak np w Rzymie że mogą sobie srać do swojego gniazda bo i tak bilety się sprzedadzą. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie klub mógłby robić więcej, by zapobiegać takim trudnym do zapobieżenia przypadkom, że ktoś coś robi, coś krzyczy. Ale cóż, mecze z Realem są rzadko, wyjątkowa okazja historyczna. Mecze ligowe są zawsze, ze 20 każdego roku. A na nich już niekoniecze "zwykli ludzie zapełnią stadion". To może nie być opłacalne walczyć z własnymi kibicami, żeby spełniać "standardy europejskie". Ostatecznie to głównie dzięki stałym fanom Legia ma budżet i może walczyć o Ligę Mistrzów każdego roku.

 z 10000 tych stałych fanów nie kupuje karnetu przez debili w kominiarkach. Chętnie bym w moim mieście pochodził na 1 ligę i 20 moich znajomych też, ale tutaj też rządzą bandyci i trzeba zamykać w dzień meczu sklepy na dzielnicy, bo były okradane, nie przez "grupkę" zadymiarzy, tylko przez 200-300 stado baranów. Nie grupka dymi na stadionie, tylko kilkaset osób co dwa tygodnie robi burdel do białego świtu na mieście. 

Odnośnik do komentarza

No ja tam nie wiem. Kilka lat temu ktoś na Legii próbował zrobić porządek i został wrogiem numer jeden w Warszawce. Skończyło się bojkotem meczów, frekwencja spadła o kilkadziesiąt procent, brak dopingu, więc to nie jest takie oczywiste, że Leśnodorski da zakaz kilkuset bandytom i nie będzie problemu. Tym się powinna policja zająć, wywieźć tych debili do lasu i zakopać w wielkim dołku. Klub jak zainterweniuje to tylko straci na tym.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Niektórzy mówią, że bez kiboli na meczach "by chodzili", ale to wcale nie znaczy, że w faktycznej sytuacji by wydawali regularnie pieniądze, zamiast akurat mieć obiad.

 

W Polsce skojarzenie z futbolem jest jakie jest, i nie wiem, jak widowiskowy, radykalny i przesadny ruch musiałyby wykonać władze Legii, żeby ot tak się to zmieniło. Zniechęcić jest znacznie łatwiej, niż zachęcić. Myślę, że to normalne podejście jakie mieli, czyli powolne działania ewolucyjne mające na celu zmianę podejścia. I raczej tak było i może nadal jest, chociaż wiadomo, że ostatnio w kraju raczej ludzi się zachęca do, hm, niekłębienia w sobie negatywnych męskich emocji, więc na tle całego kraju, to nawet kibole Legii są coraz grzeczniejsi. Działania jakiejś tam grupy to jeszcze nie dowód, że absolutnie nic się ogólnie nie zmienia.

 

 

Przejrzałem fora fanów Legii co byli na meczu i wychodzi na to, że raczej zaiste część osób śpiewała "BVB Jude" (oprócz podobnej przyśpiewki), więc raczej odwołanie nie wygląda, jakby miało szanse powodzenia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ja tam nie wiem. Kilka lat temu ktoś na Legii próbował zrobić porządek i został wrogiem numer jeden w Warszawce. Skończyło się bojkotem meczów, frekwencja spadła o kilkadziesiąt procent, brak dopingu, więc to nie jest takie oczywiste, że Leśnodorski da zakaz kilkuset bandytom i nie będzie problemu. 

 

Dokładnie. Do tego pewnie dojdzie fakt, że Ci co pójdą na mecz w czasie bojkotu mogą liczyć potem na kontrolny oklep pod stadionem za złamanie solidarności z jedynie słuszną Żyletą. U nas nie ma jeszcze klimatu na zapełnianie kilkudziesięciotysięcznego stadionu na mecze z Górnikiem Łęczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...