Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale, o kibolach i zamknięciu stadionu. Myślę, że dla Legii to na długą metę lepiej, że te incydenty się wydarzyły, niż żeby nie grali w LM i ich nie było. Odpowiednie reakcje wysyłają sygnał, że większość ludzi - nawet ci jakże nieznoszący "europejskich standardów" i uwielbiających "męskie silne zachowanie" - kompletnie sobie tego nie życzy. Jest to kolejny krok do unormowania pewnych zachowań.

 

Dość powszechnie zaakceptowano wyjątkowe kary, bo nie tylko zakazy stadionowe, ale i klub chce pozwać sprawców o poniesione straty - co jeśli się uda, oznacza zrujnowanie życia, bo wierzcie mi, że dożywotni komornik to żadna frajda.

O to to. Nie piszę tego złośliwie w stosunku do fanów Legii, ale moim zdaniem dobrze się stało, że UEFA nie zmieniła swego stanowiska. Choć jest to bolesne dla wielu zwykłych sympatyków tej drużyny, to może na przykładzie całej tej sytuacji wreszcie trafi do tych pustych kibolskich łbów, że pewne zachowania są w cywilizowanym świecie nieakceptowalne, a przekroczenie lub złamanie określonych zasad wiąże się z bardzo surowymi konsekwencjami. Dopóki będzie pobłażanie w kwestii zadym, dopóty nic się nie zmieni - oby przykład Legii był orzeźwiającym prysznicem na środowiska "kibiców", którzy piętnaście razy zastanowią się zanim zrobią burdę narażając tym samym klub na ogromne straty, jakie zostaną później na nich przerzucone przy pomocy pozwów o odszkodowania.

Staram się nie używać wulgaryzmów, ale tu napiszę wprost - je.bać kibolską patologię, zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już jutro Legia podejmuje Real, a na konferencji Zidane popisał się niebywałą dyplomacją.

 

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,20847591,real-legia-zinedine-zidane-legia-jest-na-tym-samym-poziomie.html

 

 

"Gramy z Legią w tych samych rozgrywkach, więc jesteśmy na tym samym poziomie. Szanse są wyrównane"

 

 

:dynia:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już jutro Legia podejmuje Real, a na konferencji Zidane popisał się niebywałą dyplomacją.

 

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,20847591,real-legia-zinedine-zidane-legia-jest-na-tym-samym-poziomie.html

 

 

"Gramy z Legią w tych samych rozgrywkach, więc jesteśmy na tym samym poziomie. Szanse są wyrównane"

 

 

:dynia:

 

:reggie:  :reggie:  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Powiem ,ze kursy tym razem na bardzo wysoka porazke legii nie sa az tak dobre

Legia+3 to tyko 1,55 wiec trzeba sie dobrze zastanowic czy Realowi bedzie chciało sie jechac po nich na maksa

Ja osobiscie poczekam i postawie na zywo, gdy zobacze pierwsze minuty spotkania

 

EDIT - dobra co ja (pipi)e 4-0 to najmniejszy wymiar kary (Pogon Szczecin strzela im 3 gole to głodny goli CR7 z Realem nie w(pipi)a 4?)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Powiem ,ze kursy tym razem na bardzo wysoka porazke legii nie sa az tak dobre

Legia+3 to tyko 1,55 wiec trzeba sie dobrze zastanowic czy Realowi bedzie chciało sie jechac po nich na maksa

Ja osobiscie poczekam i postawie na zywo, gdy zobacze pierwsze minuty spotkania

 

EDIT - dobra co ja (pipi)e 4-0 to najmniejszy wymiar kary (Pogon Szczecin strzela im 3 gole to głodny goli CR7 z Realem nie w(pipi)a 4?)

Chcialem obstawic ale dobre kursy zaczynaja sie od Legia+6 .

 

Oczywiscie to bardzo prawdopodobne ale jeszcze bedzie 6:1 bo Cristiano pomyli bramki i sie tylko wkur.wie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...