Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

jak to wprowadza to pierwsze mecze to beda goovno szpile z murowaniem druzyn przyjezdnych przez 90min bo po co im podjac ryzyko bo nawet jak cos strzela to nie bedzie to mialo handicapu, a rewanzyk u siebie w zanadrzu

 

z brakiem spalonego tez kiedys cos kombinowali, nawet testy byly i zamiast oczekiwanej wiekszej liczby bramek przyniosly ponoc goovno mecze bo linia obrony grala praktynie przyspawana do wlasnego pola karnego bo juz nie nie dalo lapac na spalonego wiec po co ryzykowac

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z jednej strony bramka x2 wprowadzała element kombinowania na zasadzie "dobra murujemy dalej bo wygrywamy bramką na wyjeździe", z drugiej jednak dawało więcej emocji. Pamiętne 3:0 Romy z Barceloną wedle nowych zasad mogło wcale nie być magicznym comebackiem, wielką sensacją, bo byłaby dogrywka i Barca mogła wygrac w karnych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2018 o 13:35, Bartg napisał:

1:0 u siebie po bramce Fellainiego, w rewanżu murarka, 4 słupki PSG, bramka z kontry po jedynym celnym strzale, PSG wygrywa 2:1 ale odpada.

 

QuarterlyAbandonedAcornbarnacle-small.gi

 

 

 

i kolejne dobre wieści dla United przed meczem z PSG. Prócz Cavaniego, który wypada na dwa mecze z MU, do grona kontuzjowanych dołączył Meunier.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie kolejki w srodku tygodnia, a liga mistrzow w weekendy. Albo po prostu najlepsze (najbogatsze) kluby zaloza se ta wymazona superlige i tam beda ze soba graly o miano najlepszego klubu w europie, a o mistrza anglii bedzie walczylo burnley z evertonem.

 

swoja droga ale to byloby nudne, jakby co weekend mieli grac ze soba giganci i nie byloby wpadek z cieniasami

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ludwes napisał:

canal plus nie mialo w ogole ligi mistrzow w tym sezonie, tylko darmowy dostep do kanalow polsatu, ale tylko na faze grupowa

Aha..myślałem że oni pokazują to na swoich kanalach a po nowym roku będą pokazywać tylko za dopłatą. No to lipa...miałem nadzieję że wykupując C+ w promocji (razem z Eleven) na Playerze obejrzę w dobrej jakości LM :smutas: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

no zawsze pozostaje reddit z dopiskiem soccerstream ;)

Teraz tam tez jakieś dymy są. 

 

4 minuty temu, SG1-ZIELU napisał:

Ja uważam że 40 zł to za dużo

Żeby to jeszcze było jak wykupisz to możesz sobie obejrzeć mecze za tydzień a tutaj chuy xD 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek_PL_ napisał:

serio?? ostatnio co mi sie rzucilo w oczy to linki ktore  sa podawane na chwile przed meczem (15 minut??) i troszke zmienili wyglad. Fakt ze korzystalem tydzien temu wiec cos moze sie zmienilo

Czytałem teraz, że lepiej po linki do acestreamów na discord wejść 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...