Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Butt napisał:

Mario Rui też dobry. Przepchnął go Salah jak dziecko jakieś.

No Salah dzisiaj jak w masło tam wchodzi 

 

Nie zdziwię się jak w drugiej połowie Koulibali zrobi mu jakieś sambo na rękę

Odnośnik do komentarza

Ależ ten Salah jest dobry. Ogólnie lewa strona Napoli to dziś gościnne rejony, zaczynając od Mertensa. Bardzo mocny pokaz Liverpoolu. Tylko Mane chyba nadal leczy kontuzję, nie wiem kiedy on ostatnio coś grał, w październiku? Czekam aż wejdzie Shaqiri i przesądzi mecz, w którąś stronę.

 

To oczywiste, że grające o nic Barca i PSV będą wygrywać, a ich niderlandzcy bramkarze akurat w takich meczach będą łapać wszystko. Ależ ciśnienie na twarzach obu przegrywających ekip, że będzie wstyd wrócić do domu jak się tak skończy.

 

 

 

PSG zresztą też gra nędznie, jeśli Serbowie coś przypadkiem to dopiero by była beka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Widzę tu taką akcję, jaką znamy z Dortmundu czy Lille. Mając tyle miejsca, Dembele pokazuje co ma dobrego. Ale czy taki gol to jakiś argument, że w Barcelonie "will get better"? Jego problem to nadal to, że Barca rzadko ma zamiar walić takie kontry, a od piłkarzy wymaga się więcej. Myślę, że pod względem czysto indywidualnego skilla, to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Dlatego go kupili, a jak idzie nauki gry w stylu Barcy? No nie wiem. Póki wali takie akcje choć 1-2 na mecz, to ludzie są zadowoleni, choć prasa donosi o kolejnych wielogodzinnych spóźnieniach i karach.

 

 

Najlepszym piłkarzem Barcy był dzisiaj Cillessen. To takie okrucieństwo futbolu, że koleś praktycznie nie gra. Jeśli dobrze liczę, licząc ligę oraz LM, to był jego PIĄTY mecz w Barcelonie, a przyszedł dwa i pół roku temu. Nie przeszkadza mu to wypadać tak dobrze, gdy wychodzi, jak dziś, albo w meczach kadry Holandii. Koleś nie głoduje, ale ciekaw jestem, jak długo będzie tak siedział na ławie grzecznie, czy tak mu minie następne 10 lat, podczas gdy kto wie, z takim skillem, gdyby w odpowiednim momencie trafił do odpowiedniego klubu, może byłby uważany za jednego z najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...