Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Meczyk super głównie jeśli chodzi o wynik. Po ostatnim gwizdku odrazy przypomniało mi się studio przed meczowe gdzie wszyscy razem na czele z Rio Ferdinand piali z zachwytu nad obecnym MU, Rio nawet stwierdził że Pogba jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.
Jestem ciekaw czy w szatni trener diabłów miał równie uśmiechnięta minę.
Takie osłabione PSG miało być przystawka dla wielkiego MU zwłaszcza po ostatniej demolce w lidze .

Odnośnik do komentarza

pierwsza absolutnie wyrownana, pozniej jak zwykle dla united z dupy bramka z roznego, ruszyli do przodu odrabiac straty, psg szybka kontra ,2-0 i mozna bylo gasic swiatla na stadionie, jednym odechcialo sie grac, drudzy to czuli i meczyk do konca rozegrali na luziku

 

jakby united pierwsze zdobylo bramke to jestem pewny ze psg tez by ten mecz przegralo

Odnośnik do komentarza

Niestety, zbliża się granica używania Youngów, Baillych i innych eksperymentów w obronie. (pipi)a, nawet Shaw, który może gra dobrze przeciew Cardiff, zostawia autostrade po swojej stronie gdy rusza do ataku.

 

 

Szkoda w (pipi), spodziewałem się że będzie ciężko ale spodziewałem się że jednak jakieś 1:0 United strzeli. Te dwie zmiany na koniec pierwszej połowy dość mocno popsuły plany United. I ten (pipi)a psiarz-pianista, drugi Oezil.

Odnośnik do komentarza

ech, do Matića bym się nie przy(pipi)al bo 1sza połowa z Herrera coś szarpali. Paradoksalnie, PSG zagrało to co grało United Mou z silnymi rywalami - plaster na Hazarda, Alliego itd. a potem napierdalamy z kontry.

 

W lato ważna będzie wymiana managera i naprawdę porządne przewietrzenie szatni. Nie może być tak że Young jest regularnie w pierwszym składzie. Obrońca, PO i PS na gwałt w United są potrzebni/

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bartg napisał:

Nie wiem po co mieliby do słabszego klubu przechodzić :dunno:

A dlaczego Spurs są tym lepszym klubem na tę chwilę? United to przecież zdecydowanie większa marka, większy prestiż, większe pieniądze na transfery, czyli większe możliwości, no i na pewno dostałby sporo czasu na zbudowanie drużyny "po swojemu". Nikt nie byłby tak głupi, żeby zwalniać Pochettino zanim ten zdąży coś zdziałać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...