Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Real jest jak 40-letni mistrz wagi ciężkiej - przyjmie na gardę kilkadziesiąt ciosów młodego, zdolnego pretendenta, po czym pośle go na dechy idealną kombinacją lewy prosty, prawy sierp. Je.b, je.b.

 

Złota Piłka w tym roku dla Karima,  oby Floro nie zgłupiał i wydał 200 mln na przekupienie komitetu France Football, zamiast na transfery.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś w akcji dwie największe gwiazdy futbolu.

 

 

Lionel Messi zmarnował w weekend tyle szans, że Lyon musi się obawiać jego typowego gniewu. Z drugiej strony, fani Barcy są pewnie jeszcze bardziej posrani, bo drużyna wcale nie jest w jakiejś dobrej formie, a jest ostatnio znana z przegrywania po 2, 3 czy 4-0 na wyjazdach w fazie pucharowej. Lyon zaś pokazał przeciw PSG czy Man City, że gdy chce, gra naprawdę fantastyczną piłkę. Wygrywali z nimi bynajmniej nie fuksem, ale naprawdę ich atakowali bez problemu. Brak im jednak regularności, pauzuje Fekir, czyli najlepszy zawodnik. Ale obie ekipy pokazały, że wynik może tutaj być różnoraki. Ciekawe będzie starcie rosnących gwiazd Aouar-NDombele-Tousart z pomocą Barcelony. Zmiażdżą czy polegną?

 

Robert Lewandowski ma nierówny sezon, jak cały Bayern, ale przecież jest mocnym liderem w walce o koronę króla strzelców LM - ostatni raz ani Cristiano, ani Messi nie zdobyli tego tytułu w 2007 roku. Myślę, że regularnością nadal wymęczą kolejne mistrzostwo Niemiec, ale prawdziwy test dla nieprzekonującej ekipy Roberta Kovacza dziś. Brak Virgila Van Dijka to wspaniały prezent dla Naszego Roberta, i ogólnie Liverpool wydaje się stosunkowo do ugryzienia. Nadal, mam spore obawy o losy Bawarczyków dziś.

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Juz pomijajac te jego wieczne symulki, to on jest skonczony jako pilkarz.

 

Kazdy jego kontakt z pilka to jest najpierw wybuch smiechu, a z kazdym kolejnym zagraniem uczucie zazenowania. Jak pilkarz takiej klasy, grajacy w takim klubie, moze w taki sposob prowadzic pilke? Wiecznie probuje tych samych zwodow i one wiecznie nie wychodza, jest w chuy wolny, podaje niedokladnie, a setek marnuje wiecej niz ich wykorzystuje (w takiej la lidze strzelił 15 bramek, a nie wykorzystal 24 okazji!).

Oczywiscie pretensje do kazdego naokolo.

 

W lidze mistrzow nie strzelil na wyjezdzie bramki od 2015 (!) roku, a w ostatnich trzech sezonach LM (razem z tym obecnym) strzelil 4 bramki. 

 

Z kazdym sezonem jest coraz gorszy. Niesamowity zjazd, a w klubie traktowany jest jak Messi. Kazda jego zmiana jest ustalana przed meczem, to jest niedopuszczalne. W normalnej sytuacji trener sciaga pilkarza, gdy gra slabo, ale nie z Suarezem. Jesli juz odpoczywal w poprzednim meczu, albo byl zmieniony, to w następnym jak zle by nie zagral, to zagra do konca. Swieta krowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szejdj napisał:

Zaraz ktoś napisze, że jak grał w Barcelonie to był kozakiem. 

najlepsze swoje lata mial w Liverpoolu imo..w Barcelonie podobal mi sie w pierwszym sezonie, pozniej irytowal coraz bardziej tymi glupimi stratami, marnowaniem setek i ogolnie oczy mnie bola od jego gry. No i to sciemnianie i machanie lapami to juz wgl wstyd. Dla mnie przy takiej technice powinni pietnowac takie zachowanie...nie wiem, chociazby jakies kary finansowe czy cos, moze skonczylo by sie pajacowanie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...