Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurwa a jak opisać chłopa który jest murzynem,w takiej gromadce róznorakich ludzi, bez opisywania że jest czarny xDDD jakie my pojebane czasy mamy, nie będzie mozna murzynka bambo spiewać zaraz bo rasizm.  Nie będzie mozna zaraz nic do nikogo powiedzieć bo się okazuje że kogoś obrażasz XDD, serio niektórzy Ci ludzie są jacyś przypierdoleni

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, standby napisał:

Kurwa a jak opisać chłopa który jest murzynem,w takiej gromadce róznorakich ludzi, bez opisywania że jest czarny xDDD jakie my pojebane czasy mamy, nie będzie mozna murzynka bambo spiewać zaraz bo rasizm.  Nie będzie mozna zaraz nic do nikogo powiedzieć bo się okazuje że kogoś obrażasz XDD, serio niektórzy Ci ludzie są jacyś przypierdoleni

 

Nie wiem może po numerze na koszulce albo nazwisku? 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, bluber napisał:

 

No dobrze więc trzeba bylo go nazwać TEN CZARNY 

 

 

Demba Ba wyjasnia towarzystwo

 

Jak jest siedzący czarny wśród białych i tym się różni na pierwszy rzut oka od nich to jak najbardziej. Jakby siedział biały wśród samych czarnych to analogicznie, jak najbardziej. Wszyscy kur.wa teraz wrażliwi i musisz ważyć słówka, bo jakiś gość z kompleksami albo pustką we łbie się obruszy z byle gówna za mówienie jak wygląda. Jakby to, że jest czarny/biały/gruby/chudy/rudy/jakikolwiek co dotyczy wyglądu było jakąś ujmą. Straszne czasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej elitarne klubowe rozgrywki wiec mozna chyba wymagac od sedziego troche wiecej niz identyfikacji zawodnika poprzez TEN CZARNY. Co to kogo obchodzi co znaczy negro po rumunsku jak w calym swiecie kojarzy sie jednoznacznie. Na prawde mial mozliwosc zrobienia tego inaczej a tak to sam sie zapedzil pod jadacy pociag towarowy. Nie mowie ze zrobil to celowo i jest rasista, po prostu popelnil bezmyslny blad no i poszlo. Smieszkowac mozna sobie na forum o grach ale na tym poziomie? No troche glupio wyszlo.

 

Jak czytam zagraniczne komentarze to jak zwykle najbardziej oburzeni oburzeniem murzyna wydaja sie poljaki :reggie: MNIE BY NIE BOLALO JAKBY SEDZIA POWIEDZIAL TEN BIALY XD Rozumieja sprawe doskonale conajmniej jakby to ich przodkow kilka pokolen wstecz kupowano na tygodniu slowianskim w lidlu :shieeet:

Ciekawe czy kiedys glupsza czesc tego narodu zrozumie albo chociaz zastanowi sie nad tym czy warto w towarzystwie kogos uzywac slow ktore go bola. Serio to nie takie trudne. Ja np w towarzystwie Roziego nigdy nie uzylbym slow WARZYWA I OWOCE nie chcac sprawic mu przykrosci :dunno:

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, schabek said:

(...) 

Rozumieja sprawe doskonale conajmniej jakby to ich przodkow kilka pokolen wstecz kupowano na tygodniu slowianskim w lidlu :shieeet:

(...) 

 

Screenshot_20201209-111140_Chrome.thumb.jpg.b099efb977b2ed532648ca405088d6cb.jpg

 

 Tu panie kolego przestrzeliłeś. Oczywiscie nie bronię polskiej husarii, która wojuje na internetach. 

 

 Poza tym zgoda, od sędziego na tym poziomie trzeba wymagać więcej profesjonalizmu. No porąbane czasy, w temacie o piłce pierwsze skrzypce BLM, a w temacie o grze wideo o babach z fiutami ;/. 

 

btw. 

 Mam nadzieję, że dziś w amsterdamczycy wyjdą jak po swoje i na pełnej coorvie zagwarantują sobie dalszy udział w LM na wiosnę. (czy kiedy tam nast runda)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy to pisałem ale dla mnie Messi to był taka wisienka na torcie. Największe sukcesy Barcy to para Xavi Iniesta. 

Przestali utrzymywać się przy piłce. Ktoś zaraz mi napisze że to było tylko bezproduktywne klepanie ale jak ktoś grał w piłkę wie jak to siada na banke ze się biega i nijak można odebrać pilke. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...