Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co nie zmienia faktu ze mecz jest dobry, takich zagrywek z dwoch stron nie widzialem juz dlugo. Obie strony mocno walczyly i tempo gry bylo bardzo duze, dlugo nie zapomne jak Nacho szarpie typa :pawel: Brawa dla Chelsea ale dalej ich nie lubie a Real z takimi problemami w tym sezonie i tak zaszedl bardzo daleko i dobrze dawali sobie rade

Odnośnik do komentarza

Defensywnie Chelsea jest teraz strasznie dobra. W lidze w rundzie wiosennej stracili tylko 8 goli. W LM masa czystych kont.

 

No ale ta połowa drabinki była sporo łatwiejsza; Real zmęczony nie grał na tym poziomie, co Bayern czy PSG. Niby Paryż dostał 4-1 i się zesrał kompletnie (Boże, ile wczoraj można było pokazać czerwonych kartek? Naliczyłbym spokojnie 5, oprócz Di Marii - Verratti, Paredes, Kimpembe i Danilo), ale też ILE razy byli tak blisko gola w tym dwumeczu, no, to było granie. Dla mnie de Bruyne to spokojnie kandydat na najlepszego piłkarza tej edycji - paru innych błyszczało, jak Mbappe czy Haaland, ale to że przegrali w najważniejszym momencie trochę obniża ich notowania. A w Chelsea ktoś regularnie błyszczał? Najbardziej to głównie bramkarz na moje oko.

 

Dla Chelsea jeszcze wszystko może pójść źle, mają tylko 3 punkty przewagi nad 5. miejscem, a zaraz w weekend grają z Man City, potem m.in. z Leicester. Albo mogą skończyć mocno w lidze i wygrać LM. Jak na ekipę, w której cały sezon w ataku graja Werner i Havertz, to by było niezłe osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza

Eleganckie mecze w tym tygodniu, Chelsea najbardziej na plus. Tuchela za wirtuoza trenerki nigdy nie uważałem, ale osiągnąć finał LM dwa razy z rzędu to wyczyn. Rzadko oglądam mecze Premier League i fajnie było zobaczyć Chelsea w formie jak za dawnych lat. Jako ukryta opcja Niemiecka, w finale kibicuje Chelsea.

Odnośnik do komentarza

2 druzyny Chelsea w finale Ligi Mistrzow, jedna mezczyzn i jedna kobiet. Naleza im sie brawa, szkoda tylko ze o fair play mozna zapomniec ze strony finalistow. Jestem i tak bardziej za Chelsea chociaz to jeden z moich najbardziej znielubianych klubow niz za City ktore gra anty-fair play z pollysym, frajerskim i antypilkarskim Pepem ktory serce ma dalej w Katalonii walac gruche Messiemu w szatni

 

 

Edytowane przez Sven Froost
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Liga mistrzów znudziła mnie już dawno temu a bez kibiców jest jeszcze gorzej ale mimo wszystko skusiłem się na mecz. The blues mnie mega zaskoczyli bo grają świetną piłeczkę a niemcy dają im niezły polot.Nie wiem jak city bo w tym sezonie widziałem może ich przez 5 minut ale patrząc na tabele są w gazie więc może finał będzie ciekawy. Niestety ostatni angielski finał liverpool a tottenham to było mega gówno.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj final Ligi Mistrzow jak by ktos zapomnial albo byl juz narabany. Licze na City, niech sie Guardiola cieszy jak glupi tak samo jak Simeone bo ze wszystkich trenerow ich nie lubie najbardziej a ten sezon to i tak chuj w bombki strzelil. Chelsea tez nie lubie i w finale LM kobiet przegrali. Licze za to na dobry mecz

Odnośnik do komentarza

Wielki show to dla mnie nie jest, póki co. Myślę tym bardziej, co pisałem wyżej, dla mnie najlepszym piłkarzem Chelsea w tej edycji LM jest bramkarz. Który też znowu jakichś wyjątkowych cudów nie wyczynia. Dzisiaj najlepszy na boisku jest chyba Reece James, co jakoś nie zapadnie mi w pamięci na wieki. Ewentualne nagrody dostanie być może N'Golo Kante.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...