Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Liverpool zagrał średnio, popełnił jeden głupi błąd i odpadli. Zbyt szybko cofnęli się do obrony po strzeleniu drugiego gola. Niepotrzebnie zdjęto Aqualianiego, grał całkiem dobrze i wszędzie było go pełno. Gerrard kiedyś nie zawodził w trudnych momentach i potrafił wziąć ciężar gry na siebie, tutaj był kompletnie niewidoczny, raz tylko oddał strzał, ale nabił Benayouna. No i widać ewidentny brak zmiennika dla Torres'a, Kuyt grał jako wysunięty i próbował coś tam walczyć, ale to było za mało.

 

Jestem pewien, że w niedzielę Chelsea ich rozpierdoli. Będą przede wszystkim zmęczeni no i z porażką w pamięci, a zmotywowana Chelsea poradzi sobie spokojnie.

 

Finał mam nadzieję, że wygra Fulham.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aquilaniego ściągnęli rzekomo z tego powodu, iż nie wytrzymuje on 90 minut w spotkaniach. Tak przynajmniej mówili komentatorzy, ale ja się tam nie znam jak to z nim było wcześniej np. w Romie. Wydaje mi się, że grał pełne mecze, a po prostu ta wczorajsza rywalizacja była na tak wysokim i szybkim poziomie jeżeli chodzi o pozostawienie zdrowia na płycie boiska, że po prostu nastąpiła zmiana. Generalnie drużyny polskie powinny się uczyć od takiej wczorajszej konfrontacji, bo to jak piłkarze zasuwają po kilkudziesięciu meczach w sezonie to czysta poezja. Nasi są 100 lat za współczesnym futbolem jeżeli chodzi o piłkę klubową, a dokładnie o przygotowanie kondycyjne. Grając z jakąkolwiek z wczorajszych drużyn, czy to Liverpool czy Atletico, przegraliby z kretesem, a przeciwnik zabiegałby ich na śmierć.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Zespol, ktory w LM nie dawal rady cypryjskiej potedze i wygral w Europie ostatecznie 2 mecze na 14 rozegranych (czy co tam pieprzyli ci komentatorzy) wygral EL. Ech. No, ale w sumie kto, powiedzmy po 4-5 kolejce tegorocznej LM, by obstawial, ze w finale zagra Bayern, a EL zgarnie Atletico? Szkoda, ze nie bylo karnych;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...