Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj liverpool nie zagrał zbyt dobrze... Gdyby nie ślepi sędziowie, to byłoby 4-1, bo należały się nie dwa, a 4 karne. Carragher powinien zostać wyrzucony za nakładkę na ramię (!!!) bodajże Cardozo. Niestety nawet 5 sędziów to za mało, żeby dostrzec takie ewidentne faule. Myślę, że jak Benfica na anfield strzeli od razu bramkę, to liverpool spanikuje i nic nie osiągnie.

 

Fulham ładnie wczoraj zagrai i pechowo wygrali tylko 2-1, bo Wolfsburg nie stworzył jakichś groźniejszych sytuacji i to gospodarze byli o wiele lepsi. Szkoda tej bramki w 89'. Wolfsburg nie zasłużył imo nawet na to. Dzięki temu rewanż nie będzie tak bardzo ciekawy, jak by mógł być przy wyniku 2-0. Ale i tak trzymam kciuki za Fulham. W tym sezonie naprawdę mnie pozytywnie zaskakują.

 

Pozostałych dwóch meczów nie śledziłem, ale wyniki również nie przesądziły o awansie żadnej z drużyn. Rewanże będą ciekawe. :thumbsup:

 

HSV 2-1 Standard

Valencia 2-2 Atletico

Odnośnik do komentarza

Valencia Atletico oglądałem tylko drugą połowe, po pierwszej bramce zrobiło się za(pipi)iste widowisko. Szkoda, że Atleti nie wygrało 2-1, bo by jedną nogą w półfinale byli. Tak to jest zbicie, jedna brama w plecy i do widzenia.

Najlepszy w meczu Atletico-Valencia byl Strejlau, ktory co chwila wypluwal pluco na antenie takim pieknym kaszlem od palenia 20 fajek dziennie przez 40 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

moim zdaniem Atleti gra conajmniej bardzo dobrze. powoli, rozsądnie, w defensywie raczej bez błędu, akcje w ataku też dobre robią.

ogólnie ofensywa Liverpoolu prezentuje się gorzej od bravo sportu w meczu z interem, czy inną czelsi.

 

ok. 10 minuty sędzia odgwizdał kontrowersyjnego spalonego gdzie Forlan wyszedł sam na sam. jak bylo nie wiadomo, bo (pipi)ową powtórkę dali. Liverpool w ataku ze trzy razy był, raz strzelili gola, ale sędzia niesłusznie nie uznał.

 

prowadzenie Atleti w pełni zasłużone, choc przewagę mają większą niż jedna brama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...