Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

no będzie będzie - link1 link2 link3

 

świetna sprawa. podobno od przyszłego roku ma być to samo w lidze angielskiej i jak się sprawdzi to na mistrzostwach świata.

teraz jeszcze mogli by jakoś rozwiązać sprawę spalonego - chipy?

 

rozumiem, że decyzję podejmować będzie główny? a oni tylko będą zgłaszać, tak jak z liniowymi? bo nigdzie nie mogę znaleźć takiego info.

trochę też mnie zastanawia to, że za/obok bramki są narażeni na k.o. po jakimś niecelnym strzale - jakieś stroje ochronne? :D

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie właśnie, też trochę nie rozumiem tego. Tzn będzie po 1 dodatkowym za bramką, aj? To akurat pomysł super, bo o wiele lepiej będzie widać wymuszenia karnych i "ręki" , w końcu nikt mu nie będzie zasłaniał. Tylko ocebe z tym, że będzie wybiegał? Mam nadzieję, że nie w trakcie akcji, bo to by było akurat durne.

Odnośnik do komentarza
the additional assistant referees will generally remain behind the goal line but may enter the penalty area when play moves towards the other end of the pitch so as to keep up with the action.

 

 

 

 

Także bramkarze będą mieli z kim pogadać jak mecz na jedną bramkę się będzie toczył.

 

 

Odnośnik do komentarza

ciężko się ostatnio ogląda mecze przez neta, nie wiem czego to wina...

 

stoją, a raczej chodzą wzdłuż końcowej, nawet dobrze to wygląda, ale nie wiedziałem żeby interweniował, bo w tych momentach co mi się jakiś mecz włączył to nic się nie działo.

 

Piszczek strzelił bramkę, Roma przegrała z Basel, a Ajax zremisował z FC Timişoara.

Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem trochę Lille vs. Valencia - mecz do kitu, ale ze względu na sędziów oglądałem no i fajnie to wygląda, coś tam pomrukiwali, jeden bez kitu rozmawiał z bramkarzem Lille jak się nic nie działo pod jego bramką (ujęcie takie było : D), chodzili bramkarzom po polu karnym  jak akcja była, ogólnie nie przeszkadzali a chyba przez słuchaweczke coś tam radzili głównemu. No i jakieś śmieszne coś nosili w łapach, nie wiem co to było.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pary 1/16 finału Ligi Europejskiej (pierwsze mecze 18 lutego 2010, rewanże 25 lutego 2010)

Rubin Kazań - Hapoel Tel Awiw

Hamburger SV - PSV Eindhoven

FC Villarreal - VfL Wolfsburg

Standard Liege - FC Salzburg

Twente Enschede - Werder Brema

OSC Lille - Fenerbahce Stambuł

FC Everton - Sporting Lizbona

Hertha Berlin - Benfica Lizbona

Athletic Bilbao - Anderlecht Bruksela

FC Kopenhaga - Olympique Marsylia

Panathinaikos Ateny - AS Roma

Atletico Madryt - Galatasaray Stambuł

Ajax Amsterdam - Juventus Turyn

FC Brugge - Valencia

FC Fulham - Szachtar Donieck

FC Liverpool - Unirea Urziceni

Pary 1/8 finału Ligi Europejskiej (11 i 18 marca):

Hamburger SV/PSV Eindhoven - Atletic Bilbao/Anderlecht Bruksela

Rubin Kazań/Hapoel Tel Awiw - FC Villarreal/VfL Wolfsburg

Atletico Madryt/Galatasary Stambuł - FC Everton/Sporting Lizbona

Hertha Berlin/Benfica Lizbona - FC Kopenhaga/Olympique Marsylia

Panathinaikos Ateny/AS Roma - Standard Liege/FC Salzburg

OSC Lille/Fenerbahce Stambuł - FC Liverpool/Unirea Urziceni

Ajax Amsterdam/Juventus Turyn - FC Fulham/Szachtar Donieck

FC Brugge/FC Valencia - Twente Enschede/Werder Brema

 

 

 

dużo ciekawych par jak Ajax-Juve czy Villarreal-Vfl.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

oo, zbicie :mellow:

Ajax w lidze mimo tego, że gromi prawie każdego, gra bez polotu i raczej ma małe szanse na tytuł. Dwie przegrane w ostatnim czasie sprawiły, że AFCA traci do Twente 9 oczek :confused: . W rywalizacji z Juve wydaje mi się, że jednak odpadną(choc jeśli sobie poradzą i jakoś awansują dalej to Fulham lub Szachtar na luzie mogą przejśc).

Atletico z Galatą też raczej sobie nie poradzi więc po najbliższych dwóch kolejkach LE przestanie miec dla mnie jakiekolwiek znaczenie w tym sezonie.

 

Mam nadzieje, że będę miec okazję obejrzec Ajax lub Atleti w tv 8) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...