Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jesli chcesz progi to szukaj alfy 156 ze sportpackiem. Roznice wzgledem wersji bez sportpack to:

 

- nakladki na progi

-obnizone zawieszenie o 20mm

-czarne zegary z bursztynowymi napisami (standardowe maja biale)

- fotele skorzane MOMO, sa wygodniejsze od tych produkowanych przez Alfe

 

 

Co do chromów to ja bym olal te na szyby tylko dokupil male listwy na scudetto. Poszukaj zdjec w temacie o naszych furach. Tam masz zdjecia mojej ze sportpackiem. W czarnych 156 mega wygladaja dokladki pod przedni zderzak.

 

Mogles wczesniej pisac,ze chcesz 156 bo myslalem o sprzedazy mojej, gdzie wszystko jest tiptop tylko to nie benzyna

Odnośnik do komentarza

Te chromy wokół szyb jakies felgi lśniące sie jak psu jaja , renowacja czarnego lakieru i będzie sprts limouzin wożąca przesa , króla ostrołeki

 

WPajda nie działa link.

 

Wiecie co, ostatnio troche mnie wzięło tez na odnawianie i jakis delikatny tuning wizualny starszych aut. Ostatnio widziałem własnie takie audi 80. Naprawde prezentowało się świetnie. 

 

Często koło mnie parkuje tez piekna pomarańczowa calibra i srebrne prelude. 

 

No i genialnie stunindzona starsza astra hatchback. Super wygląda a ten samochód imo jest tak ch.ujowy ze nie sadzilem ze mozna z niego cos zrobic. 

Fajnie ze są oprócz wiesniaków z agrotuningiem ludzie naprawde którzy znają sie na rzeczy

Odnośnik do komentarza

Jemu chodzi o 156. Nie wiem czy cos wychaczysz, takimi starymi samochodami juz chyba niemcy nie handluja tylko turasy itp. Mozna  jednak sprobowac. Poszukaj tez na www.forum.alfaholicy.org w dziale sprzedam. Mozna tam trafic na prawdziwe perełki. Ostatnio facet sprzedawal gtv v6 za 5tysiecy, nie liczac kosztow przywrocenia fabrycznego stanu i wymiany przodu na poliftingowy. Ktos to kupil i miesiac pozniej wystawil na allegro za 15tysiecy - polak cebulak.

 

Ja dzieki forum uniknalem zakupu miny, bo znalzlem na allegro fajne ogloszenie,a pozniej na forumie znalazlem kilka tematow wlasciciela mniej wiecej szly tak: "spalanie oleju w TS" , "silnik slabo ciagnie", "ceramizery czy warto" gdzie pytal jak wypucowac zajezdzony silnik na sprzedaz :)

 

 

Szukaj tez Alfy 156 po 2000 roku, czasami zdarza sie wersja po liftingu wnetrza,a przed liftingiem karoserii. Masz wtedy komputer pokladowy, w miejscu pokretel klimty sa wyswietlacze

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kabanisie, 156-tki maja slabe wygluszenie (jak zreszta wszystkie alfy), wiec jak kolega wyzej radzi, dolicz jeszcze kilka mat wygluszajacych na przednie drzwi, oraz dystanse z mdfu pod glosniki :) jakbys chcial przerzucac kable to daj znac, powiem Ci gdzie jest przejscie z grodzi silnika do kabiny.

 

 

Szczerze mowiac to te wszystkie radia z przedzialu 250-400zl graja tak samo. Nie mowie tutaj o chinczykach no name z LCD,GPS itd. Ja kupilem LG bo akurat mi podpasowalo i jakos nie zauwazylem roznicy w dzwieku z moim poprzednim JVC i jeszcze wczesniejszym Blaupunktem. Pomysl lepiej nad CB radiem <ok> to jest inwestycja,ktora sie zwraca :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...