Skocz do zawartości

Wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ehh te centra handlowe i ich parkingi. Facet mnie dziś stuknął w tył bo się zagapił i nie zauważył, że stoję. Lekkie rysy i wgnioteczka o średnicy 1cm. Chciał mi dać 300zł ale myślałem, że mi zaczepy od dyfuzora połamał. Na szczęście nie, no ale musiałem zadzwonić po policję bo oświadczeniem to sobię można w dzisiejszych czasach tyłek podetrzeć - wystarczy, że sprawca sie wycofa i walcz Pan. Szkoda zgłoszona. Czekam na wycenę. Nie będę nawet tego robił bo szkoda czasu lakiernika na 19 letnie E36.

 

6f577fabb7c6e779804483f00a3b23f0.jpg

 

37fccc376e57ac93fdec97f5080ab1bf.jpg

 

a73783548c8e0adebdfba33b2aa5d465.jpg

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

A nawet nie wiem bo rozmawiałem przez telefon. Nie widziałem czy podpisywał mandat czy nie, ale skoro wezwałem to pewnie dostał. Hajs musi się zgadzać. Szkoda chłopa, ale niestety przez ludzi, którzy najpierw podpisują oświadzczenie winy, a potem się z niego wycofują przed TU, cierpią Ci, którzy tego nie robią.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Ależ bym się dziś pierwszorzędnie rozpier.dolił. Jechałem za miastem prostym odcinkiem, spokojnie, jakieś 50 km/h. Było źle odśnieżone i pobocze złapałem, a było w słabym stanie, nawierzchnia podwyższona. Odbiłem, dupą zarzuciło najpierw w jedną, potem w drugą, zadriftowałem dupą po lewym rowie. Z naprzeciwka jechał bus, ogarnął w porę i zjechał na drugi pas, ja skontrowałem na jezdnię, minąłem maskę busa o jakieś 30 cm i wyprostowałem. 2h minęły a mi nadal serce wali. 3 dni nie używałem auta, a w tym czasie spadł śnieg. Jakbym rano nie włączył napędu na 4 koła, to by został w tym rowie i pewnie na boku wylądował. Z ojcem jechałem to aż się zapowietrzył i nie mógł nic powiedzieć xd

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei wczoraj o mało co znaku nie skosiłem, skręcałem sobie wesoło w prawo, gdy w połowie manewru auto stwierdziło, że w prawo nie chce i pojechało prosto, Wtryniłem się na wysepkę dla pieszych, ale udało mi się wyhamować przed słupkiem. Na szczęście jechałem dość wolno, bo warunki były badziewne.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...