Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie bronie i nippo wracaja na 1 level, health bar tez jest malutki.
Tak, ale tylko jeżeli zaczniesz grę z pozycji New Game. Jeśli zrobisz to tak jak napisałem (załadujesz save, który zapisałeś po ukończeniu danego poziomu trudności, z menu "wczytaj grę"), Ryu będzie miał wszystkie bronie i health bar na tym samym poziomie na którym były, kiedy ubiłeś ostatniego bossa. Tylko, że karma jest wtedy sumowana (czyli nalicza Ci ją do tego co już nabiłeś, przechodząc grę za pierwszym razem).

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dragon Sword ,lunar i pazurki ,kosa też daję radę :]

 

No jest, Chapter nr 1 Mentor no ninpo, no items, Dragon Sword only, brak walki z Bossem nie nagrała się pożądana.....

 

Jakość z Youtuba, później dodam opcje ściągnięcia sobie ich na dysk kompa. Jako iż filmiki są w formacie MP4 nie byłem wstanie ich przerobić na WMV a co za tym idzie nie udało mi się złożyć ich do kupy :( więc jest w częściach ,plus nie wiem czemu filmik nr 1 ma slow'a :-? :-o

 

Chapter nr 1 Mentor

 

Part 1 :

http://www.sendspace.pl/file/Qx79P6tr/ download

youtube

 

Part 2 :

http://www.sendspace.pl/file/3vQh0S6P/ download

youtube

 

Part 3 :

youtube

 

Part 4 :

youtube

 

Part 5 :

youtube

 

Part 6 :

youtube

 

Part 7 :

youtube

 

Chapter 2 Mentor

 

Part 1 :

yputube

 

napiszcie coś od siebie jak wam się chce :P

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Ktore bronie poleciacie na Mentora/Master Ninja? Szpony sa coś warte, czy lepiej inwestowac w lunara/kose?
Szponki są bardzo przydatne na wszelakich ninjasów. Dlaczego? Ryu posiada umiejętność Flying Swallow, którą w bardzo prosty sposób można zamienić na Izuna Drop (skok w kierunku przeciwnika + YXY). Ile razy mi to uratowało tyłek nie wspomnę. Inne bronie użyte odpowiednio są również skuteczne, ale czasem mogą okazać się niewystarczająco szybkie. Kwestia preferencji.

 

Soul: zacna wyrzynka ;) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Co do szponow, ktore combosy polecacie? Jakos nie moge sie do tej broni przyzwyczaic, znaczie lepiej mi idzie DS'em. I jeszcze jedno pytanko - Izuna zapewnia nam i-frame?
Tak, ale dopiero w drugiej fazie, mniej więcej przed śrubą w dół. Podczas wykonywania comba ISy mogą eksplodować i spowodować damage. Jeśli chodzi o użyteczne kombinacje to wspomniana Izuna Drop (najlepiej powiązana z Flying Swallow, ta inna wersja otwiera Cię na ciosy) oraz ->X w stronę przeciwnika i zaraz po tym Y (OT). Tej drugiej metody używam na Van Gelfy w ciasnych pomieszczeniach albo kiedy są na ziemi. ->X od razu urywa im jedną z kończyn no i Ykiem już tylko wykańczasz delikwenta. Niezłe jest również 360Y, ale w praktyce sprawdza się tylko kiedy masz trzech lub mniej przeciwników (mniejszych jak ninjasy np.) na ekranie. Resztą można się pobawić, ale na niższych poziomach trudności.

 

Soul: dawaj dawaj, zrobisz run na PotMN jedną bronią i jesteś kozak ;) .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

widzicie i mialem racje jak jeszcze w marcu 2008r mowilem ze potrzeba tylko troche czasu i ng 2 pojawi sie na ps3. wiele osob wtedy mowilo ze nie ma na to najmniejszych szans.

teraz tylko pozostaje czekac i miec nadzieje ze poprawia to co zaniedbali w wersji na xboxa czyli spadki frameratu. licze rowniez na kilku nowych przeciwnikow no i oczywiscie dodatek w postaci wyzwan dostepnych z poziomu menu tak jak to mialo miejsce w ng sigma. na polepszenie kamery nawet nie licze bo i tak widomo ze nic z tym nie zrobia.

zobaczymy jak wplynie brak Igatakiego na ta gre. moim zdaniem moze to wyjsc tylko in plus.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza

nigdy nie dawaj sobie reki uciac bo mozna sie na tym niezle przejechac.

co do decyzji dlaczego postanowili wydac ngs 2 na ps3 a nie na xboxa 360 to mi to jest calkowicie obojetne czemu sie tak stalo. dla mnie liczy sie wynik a nie jak do tego doszli. chociaz myslac marketingowo to firma moze zarobic wiecej wydajac gre na nowa konsole. duza ilosc osob z wielka checia pujdzie do sklepow i zakupi ten tytul. wydajac poprawiona wersje ng2 na xboxa mogliby liczyc przede wszystkim na fanow gry ktorzy kupiliby gre ze wzgledu na nowe dodatki i poprawione bledy. poza tym wtedy musieliby dac troche nizsza cene a tak na ps3 wyskocza z cena 60$ lub 60euro.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza

Cos mi sie zdaje ze M$ tego tak nie zostawi bo pewnie wyłozył troche zielonych aby NG 2 była tytułem eksluzywnym dla X360 a tu nagle takie cos...albo Tecmo i Team Ninja nie dotrzymały umowy z M$ co do eksluzywnosci albo po prostu zapłacili Itagakiemu aby tylko mówił ze to jest tytuł eksluzywny dla x360 dla lepszej sprzedalnosci konsoli :D Ja bym sie tak az nie napalał co do tego NGS2 (smieszna nazwa :)) majac na uwadze jaka była NGS...druga grywalna postac była wrzucona na siłe, pare dodanych misji i nie wyszło im to najlepiej i w sigmie 2 tez tak moze byc...zreszta sigme 2 robi ten sam zespół co oryginala NG2 wiec nie wiadomo czy wywala te samo błędy co był na x360, wiec trzeba czekac...

Odnośnik do komentarza

jakby nie patrzec to i tak sigma byla najlepsza ze wszystkich ng 1. dodali nowa bron, kilka potworkow, nowa postac, lepsza grafike no i w standardzie mielismy od razu dodatek w postaci challengy i naprawili kilka bledow wystepujacych w wersji na xboxa.

jezeli zrobia cos podobnego z ngs2 to mi to w zupelnosci wystarczy. dla mnie najwazniejsze aby pozbyli sie wszystkich tych bugow wystepujacych na x360 no i niech cos zrobia ze spadkami frameratu.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak dla kogo, dla mnie Black to nadal nr 1 jakość a nie ilość się liczy, fajnie że dodali trochę nowego ale nie to jest najważniejsze ;) Wywalili stare błędy a na ich miejsce wrzucili nowe :P Grafika będzie lepsze, rozdzielczość wyższa a framerate będzie taki sam albo ciut lepszy, dalej będzie leciał na Ryj, za dużo się w tej grze dzieje. W sigmie też sobie z tym nie poradzili.

 

zreszta sigme 2 robi ten sam zespół co oryginala NG2 wiec nie wiadomo czy wywala te samo błędy co był na x360, wiec trzeba czekac...

 

Nie sigme 2 robi ten sam zespół, który zrobił sigme, błędy na pewno znikną.

Odnośnik do komentarza

System sieki w NG2 jest naj naj, ale cały czas NGB jest da best gejm ewa ;) .

 

Odnośnie NGS2, powinni naprawę skrócić loadingi i naprawić AI niektórych wrogów. Śmiesznie to wygląda kiedy IS ninjas atakują ścianę lub kiedy Gajas stoją po prostu zmrożeni i czekają aż spokojnie naładujesz UT i wykonasz egzekucję. Loadingi swoją drogą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...