Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś genialny sposób na ostatniego bossa, by nie ginąc? Bo kurna walę do niego z łuku... mam prawie wszystkie potiony i kurna maksymalnie jestem w stanie mu pół paska zabrać. Jeżeli na niego jest tylko sposób łuk w łeb, to mam przesrane. Na acolyte lekko przegięli z nim.

 

Już nvm... trzeba było walić w kulke jak się naładuje... prosty boss.

 

Przelazłem na Acolyte grając tylko Dragon Sword i mi achv nie zaliczyło :/

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Uważam, że Master Ninja w NG2 jest trudniejsze od MN w Black'u. Jasne, że są miejsca gdzie bezkarnie ładujesz UT i wrogowie padają jak muchy, ale są również momenty, gdzie wyrywasz sobie włosy.

 

Jest jeden warunek, który należy spełnić by gra trzymała swój poziom trudności - nie omijać walk.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mi sie wkącu udało zdobyc ponad 50 ml karmy i niestety rozstaje sie jak na razie z Ninja Gaiden :( Moze kiedys do niej wróce, albo poczekam na Ninja Gaiden 3 bo jak wiemy na pewno powstanie, na sigme 2 nie czekam bo ps3 nie mam, a dla jednej gry nie kupie specjalnie konsoli sony. Teraz czekam na Bayonetta, moze byc naparwde dobra choc tak dobra jak Ninja Gaiden zadna gra nie bedzie tego typu :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Niedawno przeszedlem ta gierke no i tak...

 

Poziom trudnosci lol, slyszalem ze NG sa trudne, ale nie myslalem ze jest az tak hardkorowo. Zaczalem na trudniejszym z dwoch poziomow i myslalem ze bedzie ok, ale w 3ciej misji przy bossie (gdzie nie mialem prawie uleczen i tylko jeden save xd) postanowilem zaczac od poczatku na latwiejszym poziomie. I tak bylo trudno, w szczegolnosci ostatni boss, trzeba wiedziec jak z czym sobie radzic :P

 

Ale ogolnie bardzo fajna gierka, duzo roznych broni, efektowne kombosy, duzo krwi, odpadajace konczyny, ciekawa fabula, miejscowki. Dosc duzo fajnych elementow, lecz jednak jakby ktos mial wybor pomiedzy ta gra a DMC4 to polecam ta druga gre. NG jest czasem denerwujace poziomem trudnosci i czasem bardziej denerwuje niz daje funu xd. No i filmiki sa o wiele fajniejsze w DMC i lepszy klimat. W NG jakos dla mnie za malo filmikow, jakis dialogow czy cos. Glowny bohater malomowny, choc niby to pasuje do niego, to wole jednak Nero lub Dante :P

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

farmię esencję na Master Ninja, ile kosztuje upgrade broni na 2 i 3 poziom bo chcę sobie odłożyć na Miecz Smoka, Lunar, Szpony, Kosę i podwójny miecz (ajkieś pazury czy kieły, już nie pamiętam).

z góry dzięki

naj.ebane 60k, mało ale też poświęciłem na to z godzinkę, więc wiele jeszcze pracy przede mną.

 

EDIT 2.

Dobra, sam se doszedłem bez podpowiadania, nabijanie karmy ucięłem na 150k bo w kolejnych chapterach tez są na to miejscówki.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...