Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Btw. ostatnio jadłem najdupniejszego kebaba, jakiego chyba nigdy w życiu nie widzieliście. Otóż kebab był wielkości dwóch kebabów, zrobiony z 2 tortilli, długości prawie pół metra. Co prawda później miałem sakramenckie sranie (i to nie jedno!), ale myślę, że było warto, zwłaszcza, że taka przyjemność kosztowała całe 13zł. Dodam, że nie zjadłem go naraz, tylko pierw połowa, a później przez 2h męczyłem pozostałą część. Także można powiedzieć, że nawdupiałem się na cały dzień za 13zł. Aha, oczywiście kebab był bardzo smaczny ;) Jak ktoś jest chętny, to polecam udać się do Efes Kebab w Tychach.

 

PS: Ktoś próbował Mad Micka? Myślę, czy by się tam jutro nie udać na małego burgera.

Odnośnik do komentarza

Paczcie, co znalazłem na fejsie

 

1383041_10151834522837605_1641715912_n.j

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151834522837605&set=a.10151778871327605.1073741826.579447604&type=1&ref=nf

 

http://chicksandchamps.pl/hamburgery/

 

Jak ktoś nie ma konta na fejsie, to informuję, że to 3kilowy hamburger, wart 90zł i ponoć 10 000kcal posiada. Jeśli jakiś twardziel go zje, to nie płaci nic :)

Odnośnik do komentarza

Zaserwowałem sobie anti-diet combo w postaci Whoopera Jr. , Crispy Chicken i Big King XXL . Chciałem po prostu spróbować każdej znanej kanapki. Z Big Kinga wywaliłem cebulę i dodałem boczek.

 

Crispy Chicken - kanapka niczego sobie, główną rolę odgrywają bodajże chrupiące kółeczka z cebuli, natomiast kurczak smakował jak kurczak, czyli panierka bez szału, niemniej da się tym najeść nawet :)

 

Whooper Jr. - świeży pomidor i całkiem pyszne mięsko, ogółem fajna taka kanapka która jest czymś pomiędzy małą tanią, a dużą wypasioną.

 

Big King XXL - prawdziwe monstrum, już sam ciężar kanapki zdradza że niełatwo będzie ją pożreć. Wypchana na maksa, kawał mięcha, dużo sera, ogółem żadna kanapka w Macu nie ma startu do tego kabana :)

 

W sumie ledwo co zjadłem, i czułem się przejedzony, w kiblu z dwa razy byłem. W sumie można się najeść Crispy Chicken + Whooper Jr. LUB Big King XXL, natomiast i jednym i drugim się po prostu przejemy ;)

 

Całość za 24 PLN, bo mam kupony zniżkowe, które rozdają w Galerii Katowickiej ;)

Odnośnik do komentarza

Jak juz jestesmy przy Burger Kingu to omijac Angust XT czy jakos tak, wzial mnie tekst "170g czystej wolowiny" ale to byl najbardziej niefajny kawalek miesa ever ;P

13411-0000093E46AC9B57-anus1.png

 

 

kurde kusząco to wygląda, co było złego w mięsie? może trafiłeś akurat na felerny egzemplarz? 

 

ogolnie to "angus" oznacza konkretny rodzaj rasy krów mięsnych, który wyróżnia sie właśnie bardzo dobrym i drogim mięsem , wiec powinno być dobre raczej

 

 

btw lololololo w linku do obrazka jaki wrzuciłem jest napisane "anus" zamiast "angus" w nazwie pliku xDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim spodziewaj sie ze miesko jednak jest o polowe ciensze, w smaku nie rozni sie niczym od miesa z innych kanapek, poza tym ze czujesz go wiecej. Nigdy nie jadlem akurat tego miesa angus w innym miejscu, ale porownujac do burgera z argentynskiej wolowiny co kiedys w Niemczech jadlem to nie ma startu ;P No i przekroj po ugryzieniu jednak wyglada nieapetycznie co moze mi tez rzutowalo na odbior ostateczny.

Co do felernego egzemplarzu to ciezko mi powiedziec, musialbym drugi raz zakupic ale nie zaryzykuje skoro to bylo dla mnie 20 zeta wyrzucone w bloto ;P

Odnośnik do komentarza

jak trafie do BK to mimo wszystko sprobuje

 

 

a teraz z innej beczki, coś co zrobiłem przed chwilą, na zdjęciach wszystkiego nie widać więc poniżej opis co sie znajdowało w tym burgerze

 

 

30t1g2f.jpg

 

2rlyf5t.jpg

 

idąc od dołu:

- bułka

- majonez

- cebula

- ogórki pikle

- gruby plaster boczku z  roztopionym serem na wierzchu

- żurawina

- kolejny plaster boczku z serem

- kotlet z wołowiny z  roztopionym serem na wierzchu

- żurawina

- trzeci plaster boczku z roztopionym serem

- żurawina

- pomidory

- kaczup i majonez

- bułka

 

upieprzyłem sie od ucha do ucha, nie sposób było to normalnie ugryźć, ale warto było :D

nie mogłem zrobić fotki przekroju bo jak zacząłem jeść to momentalnie miałem ręce u(pipi)ane po łokcie i już nie mogłem chwycić komórki :P

Edytowane przez Yano
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Yano, pewnie sprobuj, daj znac jakie wrazenie na Tobie zrobilo bo jestem ciekaw po Twoich wlasnych produkcjach jakie wrazenia bedziesz mial, ja jako zwolennik robienia wlasnych zdyskwalifikowalem tego Angusa ;P

Tez dobra produkcja to co wrzuciles, ja sie tylko staram unikac sytuacji ze sie leje z burgera, ostatnio napalilem sie na nacho burgery i ciagle sie mecze ze smietana by po jej dodaniu nie zlewala sie z burgera jak z kranu ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...